Şimdi Ara

GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.860
Cevap
59
Favori
110.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bende anakart arıyordum kardeşim. Sen anakartı kaça satarsın. veya satıcı değilsen sana bendeki anakart arızalıyı satayım.

• merhabalar...elinde satılık batarya olan varmı?

• Elitekdr17 E kullanıcısına yanıt

batarya duruyor mu

• wenezuela W kullanıcısına yanıt

Maalesef anakartla birlikte bataryayı da sattım.

• Elimde yedek parçalar mevcut ihtiyacı olan arkadaşlar iletişime geçebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş şu fana bi çare yok mu en son sökecem fanını yanana kadar gitsin kullanıcam. Kütüphanede rezillik çıkartıyor

• Benim fan arada bir sapıtıyordu, en son cocuklar kasaya vurunca iyice sapıttı, bende söktüm. içinde 2mm capında pul gibi birsey var, o yerinden çıkmış gibiydi, zorla yerine soktum ve ses gitti ayrıca fanın aynısını internette buldum isteyen bunu da deneyebilir.

https://tr.aliexpress.com/item/32830684496.html

aliexpress.com
    181.53TRY |Marka ADDA yeni orijinal CPU fan AB0505UX QC3 CWS3100 dizüstü bilgisayar cpu soğutma fanı soğutucu için Clevo S3100|fan cooler|cpu coolingcpu fan - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/32856964316.html

aliexpress.com
    133.8TRY 10% OFF|Orijinal AB0505UX QC3 (CWS3100) 5 V 0.35A DIY dizüstü dahili CPU soğutma fanı|Fans & Cooling| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/32980637688.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuRtCaN -- 11 Nisan 2022; 20:1:33 >

• Elinde fan olan var mı?

• şarz cihazının giriş kablosu maalesef bozuldu.İnternetten araştırdım kimi yerde uygun kablo şekli için 4.0 mm x 1.7 mm kimi yerde ise 4.8mm x 1.7mm demiş hangisinin uygun olacağı hakkında bilgisi olan varmı diye bir konuya sorayım dedim

• Acer E5 571 ve Bu Grundig var. 2si için de aynı şarj cihazını ortak kullanıyorum.

Şarj aletinin üzerinde Lenovo ADL45WCG yazıyor. Telefon şarj adaptörü gibi. iyi de oluyor. Bilgin olsun.

• Respawns kullanıcısına yanıt

üzerinden çok geçmiş ama buradan ulaşabilirsin.

repo.palkeo.com
    Clevo mirror
    http://repo.palkeo.com/clevo-mirror

Kullanıcı adı ve şifresi repo

Ben de hangisini yükleyeceğim bilemedim. En sonuncuyu indirdim ama ilk sayfadaki Bios güncelleme yazısındaki isimlerle aynı değil. Denedim bi kaç kez olmadı.

Ben de mağdurum, ilk sayfadaki dosyalar hangisi bilmiyorum.

• chewrokee kullanıcısına yanıt

Tam olarak Arçelik'den gelen dosyayı buldum. Olur da lazım olursa diye ekliyorum kardeş.

Birisi daha kurmaya çalışmış, başka bir forum sitesinde uğraşırken, dosyaları isteyen biri için yüklemiş.

Burada 3. mesajda var dosyalar.

ilk mesajdaki gibi yönergeleri tamamlarsan oluyor. Şu an kuruluyor benimki.

ki yn kadar kuruldu ve Bios girişinde bana güncelledim diye bilgi bile verdi. KBC/EC Firmware Revision ne ise o hâlâ 1.03.1 olarak eski kalmış ama diğer BIOS Version: 1.03.12TAKT olmuş. Bakalım işe yarayacakmı.

Güncelleme:

BIOS içinde BOOT seçeneğine girdiğimde UEFI ayarının geldiğini gördüm. Onu kapattığımda da artık USB'leri gördüğünü farkettim ve USB'den çalışan bir işletim sisteminin bile denedim ve şu an yükleniyor.

Bu demektir ki, artık istediğim işletim sistemini kurabileceğim  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chewrokee -- 30 Haziran 2023; 12:56:28 >

• mrb lar bendeki anakart surekli restart yapıyor bazen 15-20 dk falan calişiyor yaptirma şansım yok ekran ve diğer parcalarını kullanmak isteyen olursa 500tl gibi bi rakama verebilirim sadece hardiskini alirim icinden .. şarzı yarım saatten fazla gidiyordu..0 535 688 6171 işine yarayacak olan varsa iletişim kursun..

• Atıl,kullanmayan satan olursa görüşelim

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Dükkanda var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • atoxi A kullanıcısına yanıt

dükkanda ki baya temizde bütçeyi aşıyor.

• elimde bu pcden çıkma 8gb ram var. ilgilenen olursa mesaj atabilir.

• hangi ssdyi takabilirim çok yavaş en fazla 500 tl

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Ben satabilirim. SSD taktım, RAM 8gb yaptım.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.