Şimdi Ara

GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.860
Cevap
59
Favori
110.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an 350 TL'den alabileceğimiz bir yer var mıdır?
  • Düzenleme: Ürünü arçelik mağzasından 2 saat önce gidip elden aldım

İlk gözlenimlerim

- Private knight kurdum düşük grafik ayarlarında marodonun en kalabalık yerinde bile kasma yok char rahat hareket ediyor.

- Ekranın görüş açısı iyi youtube da 1080p açıyor fakat hafif takılmalar oluyor belki flash playerdan açıldığı içindir km player tarzı oynatıcılarda denemedim full hd videoları

-Mount&Blade Warband oyununu bi arkadaşın isteği üzerine kurdum 5 dk. sorunsuz oynadım

- İnternet gezinmede chorome da 7-8 tane pencerede sayfa açtım pek kasma olmadı.

Açıkcası ürünün performansı beni baya şaşırttı bu kadar beklemiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODY -- 11 Temmuz 2015; 21:36:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, beni de ekleyebilirsiniz. Cihaz bugun elime ulasacak.

• RAM ve SSD takacaklar icin ehil insanlar kasayi nasil acacagimizi bir videoya cekseler keske.

• quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

Bu başlık çok aktif olacak bence. Daha önce yedekleme-kurtarma işlemlerini yapmadığım için aklıma takılan 2 şey var. Yardımcı olursanız sevinirim.

1)Kurtarma diski oluşturun denmiş. Bu kurtarma diski, sadece HDD'deki gizli recovery dosyalarını USB'ye atmak ve bu dosyaları atarken de USB'den Windows kurabilecek şekilde yazma mıdır? Yoksa o an kurulmuş Windows'un da kopyasını alarak, bu kopyayı aynen kurma olayımıdır?

2)Elimde bir USB var ve onu kurtarma diski yapmak istemiyorum. Ben şimdi bu USB'yi kurtarma diski yapıp daha sonra başka bir USB alınca dosyaları ona aktararak onu kurtarma diski yapma imkanım varmı? Böyle birşey mümkünmü?

Hocam yedeği almak için Acronis öneririm.

Flash diske yükleyip imaj alır yada imajı geri yükler, işin bitince flashı formatlarsın.

Nasıl yapılacağı için link :http://forum.donanimhaber.com/m_71579104/tm.htm

• cihazı almaya niyetim var. cihazla yapacağım işlemler ise şu şekilde.

dükkanıma kamera sistemi yerleştirilecek ve bu pc vasıtasıyla takip edilecek.teamwiever ile sürekli kendi bilgisayarıma bağlı kalacak.

bunun dışında sadece ms office ve internet. film,oyun ıvır zıvır olmayacak belki personelim internnetten film izler agar oynar.

bu işlemlerde sıkıntı yaratır mı
  • Office vb programlar içinde yok bunları nereden nasıl yükleyeceğim. Başka hangi programları yüklemeli ve hangi ayarları yapmalıyım. Virüs programı gerekli mi acaba? Özelden bir yardım ederseniz sevinirim.

• Arkadaşlar merhaba, az önce bende Kartal Çavuşoğlu Spor Caddesi üzerinde bulunan Beko mağazasından 349/6 taksit şeklinde satın aldım

• Bilgisayarda işlem yapınca pencere aç vb eski PC ler gibi çok cızırtı yapıyor. Sanki zorlanıyor gibi. Fan sürekli çalışıyor. Sizde de öyle mi? Benimki mi sorunlu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 11 Temmuz 2015; 18:32:51 >
  • bilgisayarı alanlar aldı tamam, hayırlı olsun.

ama kaç defa soru sorulmuş insan ayrıntılı bilgi verir, biz de burda sırada bekliyoruz.

-ekranı görüş açısı ne kadar tatminkar, film izlerken ekrana açılı baktığınızda görüntüde kararma var mı?
    - ışıklı ortamda yansıma var sanırım, glossy ekran. peki güneşli havaya çıkın yine de internette dolaşabiliyormusuunuz? ekranın ışığını sona kadar açın, ışık gücü yüksek mi ekranın?

-pili internette gezerken , youtube izlerken kaç saat gidiyor?

-touchpad nasıl? 1 kere de çok iyi algılama yapıyor mu tıklamayı , hareketi?

vs. vs.
  • ürün CLEVO W510TU

arçeliğin sayfasından sürüsülerini indirebilirsiniz
    http://www.arcelik.com.tr/pages/downloads.aspx?lang=tr-TR
    modele GNB 1150 B1 N2 Trendbook yazdığınızda gelen sayfadaki sürücü linklerinin üzerine gelirseniz.
    http://download.arcelik.com/Download.Drivers/CLEVO%20W510TU/
    adresine yönlendirildiğini görebilirsiniz.

Üreticisinin sayfası
    http://www.clevo.com.tw/clevo_down.asp?lang=en
    ürün modelini W510TU seçip Driver: ALL derseniz tüm sürücüleri bulabilirsiniz.

BIOS iiçin
    http://repo.palkeo.com/clevo-mirror/W510TU/
    adresindeki BIOS lara bakabilirsiniz ama birde W510TU-L diye model var
    http://repo.palkeo.com/clevo-mirror/W510TU-L/
    Cihaz bana henüz ulaşmadı ve güncellemeyi planlamıyorum.

Gelelim Windows 10 işine Win8 with Bing sürümü
    Win10 Home'a ücretsiz güncellenecek ve bence bu harika bir fırsat

• nicknick N kullanıcısına yanıt
    tek tek kendimce yanıtlıyayım hocam
    -ekran açısı tatminkar şu anda jelatinleri üzeriden olduğundan tam bir yotum yapmam doğru olmaz
    -bunu da jelatin yüzünden tam doğru cevaplayamam
    -pil tam şarjdan sonda .5 saat rahat görmekte daha öncede yazmıştı bir arkadaşımız saat aralığı 2.5-5 saat arasında diye
    -touchpad güzel ama bende ara sıra takılmalar oluyor ama bunun en önemli sebebi win8deki en sağdan kaydırma yapınca yanda menü açılması sayılabilir onlar haricinde büyük bir problem yok ama yinede bende hiç takılmadı diyemem size
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

bilgisayarı alanlar aldı tamam, hayırlı olsun.

ama kaç defa soru sorulmuş insan ayrıntılı bilgi verir, biz de burda sırada bekliyoruz.

-ekranı görüş açısı ne kadar tatminkar, film izlerken ekrana açılı baktığınızda görüntüde kararma var mı?
    - ışıklı ortamda yansıma var sanırım, glossy ekran. peki güneşli havaya çıkın yine de internette dolaşabiliyormusuunuz? ekranın ışığını sona kadar açın, ışık gücü yüksek mi ekranın?

-pili internette gezerken , youtube izlerken kaç saat gidiyor?

-touchpad nasıl? 1 kere de çok iyi algılama yapıyor mu tıklamayı , hareketi?

vs. vs.

ekran görüntüsü bu fiyata göre güzel,pili henüz denemedim alanların yorumlarına göre 4-5 saat civarıymış,touchpad iyi sayılır,arada takılma oluyor gibi.Ancak 350 liralık bir cihazdanda ne ekran görüntüsünün güneş ışıgında nasıl görüldügünün pek bir önemi kalmıyor sanırım,sonuçta ne kadar para o kadar köfte demişler.350 liralık bir cihazdan gidipte macbook performansı sunmasını beklemiyorsunuz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Bilgisayarda işlem yapınca pencere aç vb eski PC ler gibi çok cızırtı yapıyor. Sanki zorlanıyor gibi. Fan sürekli çalışıyor. Sizde de öyle mi? Benimki mi sorunlu?

cızırtı sesi muhtemelen hard diskten kaynaklanıyordur,çok zorlayınca ram yetmediginden dolayı.
  • quote:

Bilgisayarda işlem yapınca pencere aç vb eski PC ler gibi çok cızırtı yapıyor. Sanki zorlanıyor gibi. Fan sürekli çalışıyor. Sizde de öyle mi? Benimki mi sorunlu?

aynı sorun bende de var. Bende merak ediyorum tamamımı böyle yoksa bazılarında mı var bu olay?
  • ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    Evet HDD fen geliyor ancak denetim masası, bilgisayarım vn açarken de yetmiyorsa işimiz var.

• YuRtCaN Y kullanıcısına yanıt
    model bilgisi için teşekkürler hocam, ilerde işimize yarayacaktır.
  • quote:

Evet HDD fen geliyor ancak denetim masası, bilgisayarım vn açarken de yetmiyorsa işimiz var.

şöyleki zaten pc boştayken bile en az 900mb ram harcıyor,geriye 1 gb kalıyor ondanda çok aşırı birşey beklemek lazım,4 gb ram yükseltmesi bu cihazı baya rahatlatır.
  • YuRtCaN Y kullanıcısına yanıt
    ürünün asıl marka ve modeli için teşekkürler.olurda bir parça sıkıntısı yaşanırsa en azından orjinal marka adıyla batarya vb parçaları bulmak sanırım daha kolay olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.