Şimdi Ara

'GRIM FANDANGO REMASTERED' TÜRKÇE YAMA (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
12
Favori
60.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar link ölmüş. Yokmu tekrar link verebilecek. Valla çok makbul olurdu...
  • Lİnk ölmüş mü??? Hemen eniliyorum. ?? Ama daha yeni yükledim ya nasıl ölebilir ??

Edit: link ölmemiş. Sadece arada ki çizgileri kaldırmayı unutuyorsunuz. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperkurt -- 3 Ocak 2008; 9:58:40 >
  • çok sevdiğim bir oyundu oynarken çok zevk almıştım şimdi ise türkçe olarak tekrar deniyeceğim.bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkürler.
  • arkadaşlar bu oyunun full sürümünü nereden bulabilirim. elinde olan varsa bana yardım etsın lütfen arıyuorum ama bulamadım
  • çeviri için emeğine sağlık arkadaşım.
    bu güzel forumda bu güzellikler için çok teşekkürler.
    bulunca hemen oynayacağım. bu tür oyunlarda dil çok önemli olduğundan yanına fazla yaklaşamıyorduk. ÇOK SAĞOL
  • quote:

Orjinalden alıntı: teoms

çeviri için emeğine sağlık arkadaşım.
    bu güzel forumda bu güzellikler için çok teşekkürler.
    bulunca hemen oynayacağım. bu tür oyunlarda dil çok önemli olduğundan yanına fazla yaklaşamıyorduk. ÇOK SAĞOL

Keşke daha çok oyun türkçe altyazılı olsa. Firmalar şu cebelleşmemizi görse de , bize de bir kıayk geçseler ya. Eminim bir çok kişi orjinal alacaktır. Hele şu adventure oyunları türkçe olsa ne kadar güzel olur .

• Bugün oyunu indirdim. Oyunu full hdd ye kurunca açılmadı, ama image dosyası olduğu için daemon tool dan oynayabildim. Çeviri gerçekten mükemmel. Harika bir çalışma olmuş. Kaç yıldır gerçek bir oyun oynadığımın farkına vardım. Oynadığım süre içinde bir sorunla karşılaşmadım. Tekrar ellerine sağlık.

Bu oyun, bu haliyle oynanmayı fazlasıyla hakediyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral -- 3 Ocak 2008; 21:59:51 >
  • Geçen ay bitirdim oyunu, Türkçesinin geleceğini bilseydim beklerdim... Ellerine sağlık çok teşekkürler :)
  • arkadaşlar birincisi oyunun içinde çizgiler bendede var 3d off yapıncada ilk dialog biter bitmez oyundan atıyor ne yapıcam anlamadım bişey daha ben bu oyunu daha önce oynamadım bu yüzden bilgim yok oyun içi konuşmaların sesi yokmu ya yada müzik felan anlamadım bi türlü sessiz film gibi oynuyorum..
  • erhandeep, 8600 serisinde anlam veremediğim şekilde böyle bir sorun var... Çözebilen varsa buraya mesaj atabilir mi acaba ??
  • Eline sağlık dostum çalışmalarının devamını bekliyoruz.
  • Alper namın yayıldıkça yayılıyor...

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=13051
  • emeklerinize teşekkürler daha denemedim ama en kısa zamanda deneyeceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Alper namın yayıldıkça yayılıyor...

alper ün salıyor . helal.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sero34

quote:

Hakedilmiş bir ün

Keşke eskisi kadar boş vaktim olsa da text leri çevirmede ingilizce türkçe sana yardım edebilsem...

• teşekkürler alper.keşke biri bioshocku da çevirse adam gibi hikaysi olan bi fpsyi türkçe oynayabilsek
  • quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

Orjinalden alıntı: sero34

quote:

Hakedilmiş bir ün

Keşke eskisi kadar boş vaktim olsa da text leri çevirmede ingilizce türkçe sana yardım edebilsem...

kesinlikle kendisini bir kez daha tebrik ediyorum.

• hocam gayet güzel olmuş ellerine sağlık.

advanture türü oyunları ingilizce zaafından dolayı oynamayı zor bulan oyunseverler için harika bi çalışma.

indirdim, oyunu tekrar yükledim denedim oldukça beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trulli -- 4 Ocak 2008; 21:57:28 >
  • Yazılan tüm iltifatlar için teşekkürler. İnşallah daha iyileri de olacak. İlginize minnettarım.
  • LEVEL DERGİSİNDE 100 OYUN İÇİNDEN 1. ÇIKINCA ÇOK OYNAMAK İSTEMİŞTİM. CD SATAN DÜKANLARA, İNTERNET KAFELERE VS. SORDUM FAKAT OYUN ÇOK ESKİ OLDUĞUNDAN BULAMADIM.
    FULL LİNK VEYA ADRES YAZARSANIZ SEVİNİRİM
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.