Teğmen
03 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 94 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar anakartta F2 ve C7 yazan kısımlar kıvılcım attı ve duman çıkardı. F2 yazan kısımdaki parça da T20 yazıyor diğerinde değer yok.tamir mümkünmüdür. Parça isimleri nedir. Tamir eden bildiğiniz bir yer var mı Ankara’da

Arkadaşlar Ps3 ü internete bağlamıyorum fakat orjinal oyun oynuyorum God of war ascension'un update i yayınlanmış ben bunu indirip makinaya kurmak istiyorum Kendi sitesine baktım fakat bulamadım bu versiyon 1.03 yada 1.10 da olabilir nereden bulup nereden kurabilirim. Bilgisi olan varsa memnun olurum
1991 MODEL HB MAZDA 626 2.0

ARKADAŞLAR

ARACIM çok TEMİZ VE ÇOK DİRİ OLMAKLA BERABER HİÇBİR DEĞİŞENİ YOKTUR. ORJİNALDİR. (NOT: GÜNÜMÜZDE MAZDA İLE İLGİLİ ÖNYARGILAR VAR AMA İNANIN PARÇALARI DİĞER ARAÇLARIN PARÇALARI DEĞERİNDE, PAHALI DEĞİL, ÖNYARGILI OLMADAN ÖNCE ARACA BAKMANIZI TAVSİYE EDERİM .) ARAÇ MASRAFSIZDIR.

ÖZELLİKLERİ : LPG-RUHSATA İŞLİ
HİDROLİK DİREKSİYON
AYARLANABİLİR DİREKSİYON
ÖN VE ARKA KOL DAYAMA
ELEKTRİKLİ CAMLAR
ELEKTRİKLİ AYNALAR
KLİMA

ÇOK KONFORLU VE SÜRÜŞ KEYFİ ÇOK GÜZEL OLAN BİR ARAÇTIR. AYRICA KM'DE AZ YAKIYOR. VİRAJLARDA YOL TUTUŞU SÜPER BİR ARAÇ. KULLANIRKEN KEYİF ALACAK VE ARACI ALDIĞINIZA HİÇ PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ.

FİYATI : 6.800TL'DİR.

PAZARLIK PAYI VARDIR. İLGİLENEN ARKADAŞLAR için TEL : 0312 418 69 80 - 418 69 90

AKŞAM 19:00'DAN SONRA ARAMAK İSTEYENLER İÇİN TEL : 0312 255 74 69

HERKESE İYİ GÜNLER DİLERİM.

1991 MODEL HB MAZDA 626 2.0

ARKADAŞLAR

ARACIM ÇOK TEMİZ VE ÇOK DİRİ OLMAKLA BERABER HİÇBİR DEĞİŞENİ YOKTUR. ORJİNALDİR. (NOT: GÜNÜMÜZDE MAZDA İLE İLGİLİ ÖNYARGILAR VAR AMA İNANIN PARÇALARI DİĞER ARAÇLARIN PARÇALARI DEĞERİNDE, PAHALI DEĞİL, ÖNYARGILI OLMADAN ÖNCE ARACA BAKMANIZI TAVSİYE EDERİM.) ARAÇ MASRAFSIZDIR.

ÖZELLİKLERİ : LPG-RUHSATA İŞLİ
HİDROLİK DİREKSİYON
AYARLANABİLİR DİREKSİYON
ÖN VE ARKA KOL DAYAMA
ELEKTRİKLİ CAMLAR
ELEKTRİKLİ AYNALAR
KLİMA

ÇOK KONFORLU VE SÜRÜŞ KEYFİ ÇOK GÜZEL OLAN BİR ARAÇTIR. AYRICA KM'DE AZ YAKIYOR. VİRAJLARDA YOL TUTUŞU SÜPER BİR ARAÇ. KULLANIRKEN KEYİF ALACAK VE ARACI ALDIĞINIZA HİÇ PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ.

HERKESE İYİ GÜNLER DİLERİM.
Arkadaşlar Ankarada nerede bulunur bu Blackberry storm hangi shoplarda var bilen varmı?
Arkadaşlar bugun turkcellden faturalı hat alıcak tım 2 tane. Numaraları seçtim tamam dedim. tam sona geliyordum ki Arkadaş benden hat başına 20 ytl ücret istedi paket fiyatıymış. Türkcelin müşteri hizmetleri aradım faturalı hat almak istiyorum dedim ve çok şaşırdım faturalı hatların sim kart ücretlerini bayi belirliyormuş ve isterse 5 ytlden ister bedavadan isterse 100 ytlden satabilirmiş piyasa koşulları böyle gerektiriyorumuş.
Aynı uygulama Avea dada geçerli imiş. Böyle saçmalık olurmu sim kartı ücretli veriyorlar ve sabit ücrette yok karaborsa yuh artık diyorum.
ARKADAŞLAR DÜN SONY 40D3500 LCD TV ALDIM BU ÜRÜN HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ NELERDİR. BENDE DİGİTÜRK MEVCUT VE BİRDE ARÇELİK DVD PLAYERIM VAR BU TV BU MAKINALARLA NASIL ÇALIŞIR PERFORMANS DÜZEYİ NASILLARDIR.
Arkadaşlar bugun SONY 46D3500 marka lcd almaya gidiyorum aslında 40D3500 Arasındada kaldım 2sinin arasında 1235 ytl fark var sizce hangisini almalıyım
Arkadaşlar SONY firmasının ürettiği 40", 46" yada 50" lcd yada plazma almayı düşünüyorum. araştırma yapıyorum sizin tavsiye edebileceğiniz. Gayet güzel performanslı vede çok net pürüzsüz görüntüsü ve hd olayı full yada normal hd ready olan bir tv önererirmisiniz. benım vere bileceğim fiyat max 3000-3500 ytl civarı
İkinci El Araç / Oto İlanları:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=22178669
Hakkında
Meslek: İnşaat Teknikeri
Forum İmzası:
PS4 PSN ID : ercumentbu ***SanalPazar'da asla ve asla satış yoktur. Gittigidiyor veya Sahibinden satış sitelerinden açabilirim. Burada da satış açılması durumda komisyon tamamen alıcıya aittir. Komisyon yüksek diyenlere ise havale yada elden satış tercihimdir. Aksi halde satılmaz ise önemi yoktur. ***
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım (Sorunsuz Alış-veriş yaptıklarım) : razor11,byflash, neso, Tuturuk,YAZAKSAMİ,therebeder,GhOsTTT,bado6100
Hakkımda:
Referanslarım (Sorunsuz Alış veriş yaptıklarım) : razor11,byflash,neso,Tuturuk,YAZAKSAMİ,therebeder,GhOsTTT,bado6100
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 414
İkinci El Bölümü Mesajları: 291
Konularının görüntülenme sayısı: 63.351 (Bu ay: 101)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.