Şimdi Ara

'GRIM FANDANGO REMASTERED' TÜRKÇE YAMA (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
12
Favori
60.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bi türlü çalıştıramadım oyunu. Yardım edebilirseniz bi nostalji yapmak istiyorum

Oyunu cd ye çekmeden kurdum(DT). Denildiği gibi Launcher'i de açtım ama update istemedi. Neyse dedim belki gerekmiyorduk Options'tan hdd ye alma işini de yaptım. Ama kurduğum yerde grim.tab adlı dosya yok. Onu da direk kopyaladım kurulan yere. Bu seferde ne launcher'dan ne de exe ikonundan oyuna dahi girmiyor. Play diyorum hiç bir şey olmuyor.

Sistem Vista onla alakası yoktur sanırım. Bilen var mı oynayamadık bi
  • ne oyundu bee
  • çok teşekkürler bu türkçe haliyle crysisten bile fazla zevk alıyorum
    yalnız bir sorunum var
    oyunda sık aralıklarla ses kesiliyor sonrasında da oyun donuyor bir türlü çözemedim

edit: oyunu win95 uyumlu yapınca ses sorunuda düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 7 Ocak 2008; 23:39:10 >
  • böyle mükemmel bir oyunu türkçeleştirdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır alper.
    umarım çalışmalarınız klasiklerde devam eder...
  • Çalışmalarımız devam edecek . Bakın çalışmalarıMIZ dedim , çünkü artık yalnız değilim. Bir ekip kurdum , ve bu ekiple inşallah çok güzel işler yapacağız İltifatlar için teşekkürler , hepinize
  • İşte 2008 in olay haberi. Tüm Türk oyunseverlere hayırlı olsun. Aklınıza emeğinize yüreğinize sağlık. Yeni çalışmalarınızı merakla bekleyeceğiz.
  • hobaa :D abi tekrar tebrık ederım gereklı olan bırsey yaptıgını bılen bılıyor gerısıni zaten boşverrr :D

çalışmalarının devamı gelmesı dilegıyle :)
  • Fahrenheit'ı Türkçe isteriz...
  • elinize sağlık, tebrikler. darısı escape from monkey island'ın başına
  • öncelikle eline sağlık diyorum yalnız yaşadığım bir problem var oyunu açamıyorum. oyunun ilk cd sini kopyalayabildim fakat ikinci cd de bir problem var kopyalanmıyor. ben de direk açmaya çalıştım fakat bu sefer de oyun bir sorunla karşılaştı ve kapatılmalı uyarısını alıyorum. bir türlü çözemedim. dediğiniz gibi masaüstünü 800x600 yaptım uyumluluğu win98 yaptım açma ekranında f1 e basmaya çalıştım ama hiçbiri bir fayda sağlamadı. yardımcı olursanız sevinirim.
  • SAyın ALper Kurt Teşkür ederim ekibinizlede başarılar diliyorum..
  • Ben oyunu hdd ye yüklemek istediğimde sorun yaşadım ama normal kurup cd image den çalıştırınca sorun çıkmadı. Aşağıdaki sistemimle sorun yok. win98 vs. uyumlu seçeneklerine dokunmadım.
  • sorunu hallettim. ama nasıl oldu ben de bilmiyorum sağı solu karıştırırken çalıştı tekrar eline sağlık alper kurt çok iyi bir çalışma olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperkurt

Çalışmalarımız devam edecek . Bakın çalışmalarıMIZ dedim , çünkü artık yalnız değilim. Bir ekip kurdum , ve bu ekiple inşallah çok güzel işler yapacağız İltifatlar için teşekkürler , hepinize

Mükemmel bir haber!!
    O zaman ben the dig'i indiriyorum ona başlamıyım?
    ya da monkey island serisi ya da indy serisi çok heyecanlandım iyiki varsınız!

• saol elinize sağlık

tam denk geldi bu oynamak üzereyken.. daha zevkli olacaktır
  • İyi ekipte kurmuşsun, Grim'e bi el atarsın artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: POLATAGA

İyi ekipte kurmuşsun, Grim'e bi el atarsın artık

bu kadar dikkat çekici bir başlığı görmemen enteresan
  • POLATAGA'nin derdi, benim bu ekiple oyunun çevirisini yeniden düzenlemem. İlginç adam vesselam...
  • Önceden belirttiğim gibi çevrinin düzeltiye ihtiyacı var,sizler kısa sürede yapabilirseniz daha çok makbule geçer,ama bende ergeç düzeltiyi tamamlarım zira burda sözkonusu Grim Fandango
  • Daha önceden söyledigin şeleri düzelttim arkadaşım, birilerinin bana dönmesi lazım ki ben de düzelteyim değil mi ?? Varsa eğer eksik gördüğünüz bir şeyler lütfen söyleyin düzenleyeyim... Bunun için koca bir ekibin çeviriyi baştan geçirmesi gerektiğini sanmıyorum, zira salla pati bir çeviri olmadı. Bundan eminim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.