Şimdi Ara

'GRIM FANDANGO REMASTERED' TÜRKÇE YAMA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
12
Favori
60.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeğin için çok sağol. Bu oyunu oynamayı çok istemiiştim. Bu yama mükemmel bir bahane oldu. Ellerine aklına sağlık.
  • walla bu çeviri için oyunu tekrar oynayıcam.

yanlız nerden bulcam oda ayrı bi mesele ama olsun.

emeğine sağlık.
  • Eline emeğine sağlık arkadaşım.
    Keşke üretmeyi, katılmayı, paylaşmayı daha çok seven bir toplum olsak.
    Bu yaptığını görünce zamanında bu çeviri işleriyle bayağı bir uğraşmış, karşılıksız olarak çok güzel şeyler ortaya koymuş, sonra emekleri orada burada başka isimler adı altında sunulmaya başlayınca vazgeçmiş bir arkadaşımı hatırladım. Tüm istediğim sadece bir teşekkürdü deyip bırakmıştı.
    Flash back mode on
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

Eline emeğine sağlık arkadaşım.
    Keşke üretmeyi, katılmayı, paylaşmayı daha çok seven bir toplum olsak.
    Bu yaptığını görünce zamanında bu çeviri işleriyle bayağı bir uğraşmış, karşılıksız olarak çok güzel şeyler ortaya koymuş, sonra emekleri orada burada başka isimler adı altında sunulmaya başlayınca vazgeçmiş bir arkadaşımı hatırladım. Tüm istediğim sadece bir teşekkürdü deyip bırakmıştı.
    Flash back mode on

Teşekkür ederim. İnan benim de tek istediğim bu oyunu mümkün olduğunca çok kişi oynayabilsin, karşılığında ben de sadece bir teşekkür bekliyorum. Ama dediğin gibi , ülkemizde emek hırsızlığı o kadar fazla ki çeviriye bile kendi isimlerini yazıp yayınlayacak kadar alçak insanlar var. Keşke birileri bana yardım etse de daha farklı projelere de el atabilsek.

• bu oyunu oynamayı çok istiyordum ama ingilizce sorunu yüzünden oynıyamıyordum ellerine sağlık çok teşekkürler deneyeceğim...
  • iyi is cikarmisin arkadasim.bravo valla
  • Vallahi süpersin dostum.. Oyunu yükleyip en kısa zamanda çeviriyle oynayacağım..
  • Teşekkürler teşekkürler. Çok mutlu ettiniz beni .. Bir de oynayan arkadaşlar varsa yorumda bulunabilirler mi acaba ???Özellikle "E" tuşunu unutmayalım arkadaşlar. E tuşu çok önemli
  • Teşekkürler.
  • Emeğine sağlık, çok teşekkürler
  • teşk ederim arkadaşım çevirin için.ben bu oyunu hiç duymamıştım, oyunu indirip yamayı kurayım da bi bakayım nası bişimiş..konusu hoşuma gitti...
  • Oyunda 1 yıl sonrasına gittiğim yerdeyim. E tuşu dediğin gibi manny'nin ofisindeki kapıda basınca oyun çöküyor. Aksi halde başka sorun yok. Ordada E'ye basmaya gerek yok zaten. Çrvirimler süper. Ellerine sağlık.
    Bir kaç yer çevrilmemiş onlarda zaten oyunu anlamamızı engellemiyor. Şimdi gemiye tayfa olabilmek için uğraşıyorum. Bakalım sendika kartmı ve tamir malzemelerini bulabilcemmi. He bide geminin aşcısını bulmam lazım dimi. Daha çok işim var.
  • ARKADAŞLAR BÜYÜK HARFLERLE YAZIYOURM KUSURA BAKMAYIN. OYUNDA ÇEVRİLMEMİŞ YER GÖRÜRSENİZ BİLİN Kİ KASITLI OLARAK ÇEVRİLMEMİŞTİR. ÇEVİRİNCE ANLAM VEREMEDĞİM ŞEKİLDE ÇÖKÜYOR.

İkinci olarak, şun belirtmek istiyorum. Text metninde her konuşma İKİ kere yazılmış . Yni oyun kafasına göre ikisinden birini seçiyor. Şöyle ki .

1. sayfa da MY NAME IS MANNY CALAVERA , aynı şekilde 100. sayfada da var. Yani ben hepsini çevirdikten sonra ikizleriyle yer değiştirmek zorunda kaldım. demek ki bazı yerleri atlamışım.

Ama çok fazla olmaması lazım, sanırım 1. yıla özgü bir şey bu
    .

Oynayanların olduğunu bilmek çok güze.

• E ye basınca Manny: çok olmadı bu kapıda levazımat odası yazardı der.Oyunun bütün tuşlarının numpad üzerinde toplandığını ayrıca gamepad destekler.

Oyunun full müzikleri ve ilgili herşey http://www.grimfandango.net/?page=soundtrack
    ve http://www.grim-fandango.com/downloads.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORU-NAGA -- 2 Ocak 2008; 18:23:09 >

• Çok güzel bir haber bu benim için. Adventure hastasıyım ve anlayamadığım İngilizce diyaloglar yüzünden bırakmak zorunda kaldığım oyunlar olmuştur. Grim Fandango'ya da başlamış ama bitirememiştim. Şimdi zevkle sonuna dek oynayacağım, bir sorun çıkmazsa tabi...

Çok teşekkürler alperkurt, elleriniz dert görmesin.
  • Arkadaşlar selam. Ben geçen ay bitirdim bu oyunu 2. yıl olması lazım bir yerde takılacaksınız. Tam asansörle yukarı çıkarken depodan gizli bir geçit göreceksiniz. Bu geçite girebilmeniz için bazı şeyler yapmanız gerekebilir. Ben baya uğraşmıştım sonra araştırınca buldum eski bir oyun olduğu için yeni işlemcilerde orayı hızlı bir şekilde geçiyor forklifti kapaktan sokamıyorsunuz. Haberiniz olsun ben nerde takıldım diye düşünmeyin. Benden söylemesi
  • Oyunda yeni gelen patchle 400 mhz üzeri işlemcilerde bulmacaların sorun çıkarması sorunsalı çözülmüştür. Benim anlattığım şekilde oyunu kuranlar, bulmacalarda işlemciden dolayı sorun yaşamaycaktır.

Bilginize.
  • Arkadaşlar oynayıp da yorum da bulunacak yok mu ya ???
    Yorumlarınızı çok merak ediyorum. Beğendiniz mi, şurası kötü olmuş , burası olmamış dediğniz bir yer var mı ? Polataga yorum yaptı ciddi ciddi :D
  • emeğine sağlık çok çok teşekkürler
    sayende anlıyarak oynuyacağım
  • İndirdim, ilk fırsatta yüklüyorum.. Eline sağlık, sağol.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.