Şimdi Ara

GRID [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
2.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GRID | Coming September 2019

-

Codemasters, yarış oyunu GRID'i PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. 13 Eylül'de çıkış yapacak.

Steam'de standart sürüm 92,00 TL ve ultimate sürüm 119,00 TL'den ön siparişe açıldı.

Oyunun Steam üzerindeki tanıtım yazısı ve ultimate sürüm içeriği:

GRID, benzeri olmayan bir yarış deneyimidir. Eşsiz andan yarışa sahip olan GRID, her yarışta kendi yolunu seçme, kendi hikayeni yaratma ve motor sporları dünyasını fethetme şansı olan yepyeni bir deneyim ile geri dönüyor. GRID World Series'te yerini al ve modern, klasik, GT'den Touring'e, Büyük Motorlulardan Stoklara ve Süper Özelleştirilmiş araçların dahil olduğu en unutulmaz ve sevilen yarış arabalarıyla dünyanın en güzel konumlarında heyecanlı yarışlarda mücadele et. GRID, ışıklardaki adrenalin patlamasından yarış sonundaki gurura kadar bir yarışın her anını yaşatıyor. Kazalar peş peşe yaşanıyor, kıl payı geçişler, tamponların sürtünmesi ve rekabetçi çarpışmalar; hepsi sana ya yardım etmeye ya da ilerlemeni engellemeye çalışan rakipler, takım arkadaşları ve bir düşman sürücünün eseri.

Ultimate sürüm

+ Üç gün erken erişim
    + Sezon 1
    + Sezon 2
    + Sezon 3
    + Grid Edition Aston Martin Vantage GT4
    + Grid Edition Pontiac Firebird Modified
    + Grid Edition Chevrolet Corvette C7.R
    + Grid Edition Mitsubishi Lancer Evolution VI Time Attack
    + Grid Edition Renault R26
    + Oyuncu kartları
    + Oyuncu afişleri
    + Eşsiz üniforma
    + VIP statüsü

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-GRID_PS4_Xbox_One_ve_PC_icin_Duyuruldu-94349.htm

-

Çıkış Tarihi: 11 Ekim 2019
    Tür: Yarış
    Dağıtıcı: Codemasters
    Geliştirici: Codemasters

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/264550-grid
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/grid

Resmi Site:https://www.gridgame.com/

GRID [PS4 ANA KONU]
    GRID [PS4 ANA KONU]
    GRID [PS4 ANA KONU]
    GRID [PS4 ANA KONU]
    GRID [PS4 ANA KONU]
    GRID [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 26 Eylül 2019; 5:36:43 >

• Umarım güzel bi yarış oyunu gelir ps4 ün böyle bi oyuna ihtiyacı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal GRID bu türdeki hala en iyi kariyer moduna sahip, araçların hasarı, kariyer modu ve takım kurma olayları ilk oyuna benzerse muazzam bir oyun olur.Bir önceki jenerasyonun iki eski favorisi GRID ve Modern Warfare aynı yıl geri dönüyor umarım ikiside beklentiyi karşılar.
  • Remake sandım ama yeni bir oyun galiba, yarış oyunu dediğin neslin sonunda çıkmaz, başında veya ortasında çıkarki konsol sattırsın neyse bunada şükür, ps4 e sonunda doğru düzgün bir yarış oyunu geliyor.

• Grid - First Gameplay

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Umarım güzel bi yarış oyunu gelir ps4 ün böyle bi oyuna ihtiyacı var
    Ps4 e de gelecek storede gün sayiyor

• Hala aynı sarımtırak mide bulandıran grafikler.

• GRID | Havana Gameplay feat. IMSA Prototypes

• Uydurma pistlerle gelen yarış oyunlarından tiksiniyorum artık, buna GT Sport da dahil.

Bu oyun hiç bir zaman konsol sattıracak oyun olmadı, olamaz da. Sadece exc. yarış oyunları konsol sattırır gerisi palavra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 1 Ağustos 2019; 23:34:53 >
  • oyun guzelde anca 80tl falan veririm yoksa boş

• Arkadaslar, tam Araba Listesi belli oldumu bu oyun icin? Ayrica PS4‘de 60fps destekliyor olacakmi?

• oyun çıkmadan hemen klasik çöp yorumlari gelmiş bile her oyunda olduğu gibi. sanki ev araba aliyoz alti üstü oyun al oyna bitir sat..
    neyse oyunu ön sipariş geçicem sec hak istiyen olursa 120lira pmden yazabilir..

• Oyun için şuana kadar görülmeyen üstün yapay zeka var diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grid | 'Get Your Heart Racing' Trailer | PS4

• onceden 80tl veririm yazmisim ama gorusumu degistiriyorum oynanis videolari ni izledim bayagi basarili ve ciddi emek var bu oyun bence gran turismo ve Driverclub gibi gelisecek bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzelÜyelik -- 20 Eylül 2019; 23:26:40 >
  • Grid Gameplay Porsche 911 RSR Shanghai

https://www.youtube.com/watch?v=q2HTZjAq74E&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

oyun çıkmadan hemen klasik çöp yorumlari gelmiş bile her oyunda olduğu gibi. sanki ev araba aliyoz alti üstü oyun al oyna bitir sat..
    neyse oyunu ön sipariş geçicem sec hak istiyen olursa 120lira pmden yazabilir..
    PM attim.Kontrol edermisiniz.

• Bu oyunu kardeslikle almak isterim.Isteyen olursa iletisime gecelim.

• Oyunu çok iyi yapmışlar. Ultimate Edition u satın aldım 8 Ekim den beri kariyer kasıyorum gerçekten çok iyi..

Pistler birebir yapılmış Barcelona, Shanghai, tokyo vs vs.. Nemesis sistemi getirmişler birine veya birilerine kasten çarpıp yol dışına itersen veya kaza sebebiyeti verirsen nemesis sistemi devreye giriyor peşine takılıp seni kazaya zorluyorlar. :)

Araç hasarları desen keza :) Kaput uçup gidiyor tampon iniyor yarış esnasında..

Xbox one x de oynuyorum ben grafikler muazzam yağmurlu havalar harika. Pro da da muhtemelen öyledir..

Oyun Ps4 Pro ve Xbox One X de 60 fps standart ps4 ve Xbox one da 30 fps çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 12 Ekim 2019; 9:56:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Oyunu çok iyi yapmışlar. Ultimate Edition u satın aldım 8 Ekim den beri kariyer kasıyorum gerçekten çok iyi..

Pistler birebir yapılmış Barcelona, Shanghai, tokyo vs vs.. Nemesis sistemi getirmişler birine veya birilerine kasten çarpıp yol dışına itersen veya kaza sebebiyeti verirsen nemesis sistemi devreye giriyor peşine takılıp seni kazaya zorluyorlar. :)

Araç hasarları desen keza :) Kaput uçup gidiyor tampon iniyor yarış esnasında..

Xbox one x de oynuyorum ben grafikler muazzam yağmurlu havalar harika. Pro da da muhtemelen öyledir..

Oyun Ps4 Pro ve Xbox One X de 60 fps standart ps4 ve Xbox one da 30 fps çalışıyor.
    Bende almayı düşünüyorum... Oyunda zorluğu artırıp asistleri kapayınca daha çok para xp gibi şeyler veriyormu onu çok merak ediyorum... Çünkü oyun sürüş olarak kolay görünüyor ama ben sim tadında sevdiğim için motive edicek bonus sistemi lazım bana... Bu arada araçların sürüş hissi nasıl sizce?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.