Şimdi Ara

GRID [PS4 ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
2.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byvolcan

Around the Globe kupasi hariç tüm kupalarini aldim aslinda platinlemek istiyordum gerçekten güzel bir oyun olmuş grafikler sürüş dinamikleri çok iyi. kalan son kupa için +100 saat gerekiyor bu yüzden uğraşmadim dünyada bu kupayi alabilen yok şimdilik....

oyunu satiyorum almak istiyen olursa pm atabilir
    Oyunun dijital hesabını mı yoksa cd versiyonunu mu satıyorsunuz.
  • Sozar35 S kullanıcısına yanıt
    dijital çift hak olarak hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Around the Globe kupasi hariç tüm kupalarini aldim aslinda platinlemek istiyordum gerçekten güzel bir oyun olmuş grafikler sürüş dinamikleri çok iyi. kalan son kupa için +100 saat gerekiyor bu yüzden uğraşmadim dünyada bu kupayi alabilen yok şimdilik....

oyunu satiyorum almak istiyen olursa pm atabilir
    lH+ 26 1:55 GRID Around the Globe 90 Drive a total distance equal to the circumference of the Earth.

Oyuncuların 0,03% bu kilidi açtı.

0,03 lük bir kitle açmış bu kilidi. Xbox One da..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    illaki alan olacakti ama 100saat boyunca oval bir pistte turlamak gerekiyor. ilerlemeni gösterecek bir menüde yok xboxdaki gibi kupa takip sistemide yok. belki ilerleyişi gösteren menü olsa motive eder insani ama yok

• Yeni guncelleme geldi oyuna, grafikler iyilestirilmis , oyun daha akıcı olmuş.

• 15 gunluk oyuna ciddi indirim gelmis ve yilbasi indirimini beklemeden aldim.Oynamak isteyen arkadaslar Ps Plus fiyat indirimini kacirmasin.

Tahminen yilbasinda ciddi bir fiyat indirimi gelir oyuna..

Ultimate Edition 270 TL olmus..

• Normal versiyonu 210 TL, Ultimate 270 TL.. Fark nedir tam olarak sizce hangisini almalı? Tek istediğim online alıp oynamak.. Kariyer vs uğraşmam.
  • cnspnky kullanıcısına yanıt
    Alınıp da sadece online oynanacak en son oyunlardan biri GRID'dir heralde
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Neden acaba?

• Bu oyun online amaçlı değil kariyer amaçlı oynanır. Geniş bir yelpazede sunuyor kariyeri. Ultimate Edition da yeni sezon kariyerleri eklenecek.

Son dönemde oynadığım en iyi araba yarışı diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun dolby atmos destekliyor benim sistem de on numara oldu bir el frenim eksik

• Oyunu dün aldım indirimde yanlız anlamadığım bişey var... Takım arkadışımızı D pad yön tuşlarıyla ileri atttack geri defence yapmasını sağlarken sağ ve sol yön tuşlarında hangi komutu veriyor bilen varmı... Birde yapay zekanın zorluğunu ayarlamak kazandığımız para ve xpde farklılık yaratıyormu anlamadım... Fark yoksa easye alıp her yarışı birinci bitirip aynı parayı kazanmak daha mantıklı ama zevksiz olur... Normal zorlukta ikinci ve üçüncü bitirdim çünkü... Daha önceki codmasters oyunlarında öyle bi mantık vardı çünkü ne kadar zorlayıcı şartları seçersen o kadar extra bonusun olıyordu... Genel anlamda güzel bi oyun olmuş bu arada...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FEYM F kullanıcısına yanıt
    oyunda fazla xp veya paranin pek bir anlami yok hocam hangisi zorluk seviyesi size keyif veriyorsa onda oynayin

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Yarış oyunlarında bütün araçlara sahip olmak gibi bi takıntım var ondan dedim... Oyunda bi iki saat oynabildiğim için çözemedim durumu... Sağ sol d pad tuşları hangi komutu veriyo peki bilgin var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyun niye tutmadı acaba! Gayet güzel gözüküyordu.
  • FEYM F kullanıcısına yanıt
    tüm storyi tamamlamak 40 saat süruyor hocam 260 yariş var. para ve xp rahat yetiyor eksik kaldiğin yerde sonlardaki yarişlari tekrar oynarsin. takim arabasıni pek kullanmadim hocam gerekte olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalemistik

Bu oyun niye tutmadı acaba! Gayet güzel gözüküyordu.
    evet harika oyun. güzel bir pr çalişması yapılmadı diye düşünüyorum. nfs heat in yaptiği reklamim yarisini yapsalar uçardı bu oyun

• quote:

evet harika oyun. güzel bir pr çalişması yapılmadı diye düşünüyorum. nfs heat in yaptiği reklamim yarisini yapsalar uçardı bu oyun

Alıntıları Göster
    peki arcade mi simülasyon mu?
  • yari sim hocam. isterseniz ayarlardan sim yapabilirsiniz.

• quote:

yari sim hocam. isterseniz ayarlardan sim yapabilirsiniz.
    BEn daha çok arcade'e çevirmek isterim mümkünse :9
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.