Şimdi Ara

Greencard (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
7
Favori
23.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nohackmove

anladım. peki green card türkiye adlı bir firma var orayı önerir misiniz?
    hata yapmak istemiyorum başvuru sırasında.

hata yapacak birşey yok sorular çok basit ve türkçe çevirisi var
    eğer illa firma arıyorsanız mezun.com en bilindik en güvenilir yapan yer olması lazım
  • Peki siradaki çekiliş basvurulari sanırım dv 2016 ne zaman baslayacak. Birde cekilise katildiktan sonra normal vize ile amerikaya gidip gelmem bir sorun teskil eder mi?
  • quote:

Peki siradaki çekiliş basvurulari sanırım dv 2016 ne zaman baslayacak. Birde cekilise katildiktan sonra normal vize ile amerikaya gidip gelmem bir sorun teskil eder mi?

2016 başvurularının olup olmayacagı henüz belli degil arkadaşların söyledigi gibi bir ara green card kalkacak söylentisi vardı ne olacak henüz belli degil bu arada sakın aracı kurumlara para kaptırma kendin başvuru yap ben kaç yıldır başvurup başvurmamaktan kararsızlık yaşıyordum ve ilk defa bu yıl başvuru yaptım forumu doldurmak çok kolay internetten türkçe açıklamaları felan var sadece fotoğraf olayını halletmen lazım çünkü istedikleri ölçülerde foroğraf olmayınca başvurun hiç degerlendirilmiyor bile
  • Benimde kafam a o takıldı isiklandirma netlik falan tamam da boyutlari dengelemek sorun gibi.
    Bazi sitelerde kazananlarin fotograflari var onlara baka baka hazirliycam artik. Bana biraz pasaport icin cektirdigimiz fotograflari hatirlatti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benimde kafam a o takıldı isiklandirma netlik falan tamam da boyutlari dengelemek sorun gibi.
    Bazi sitelerde kazananlarin fotograflari var onlara baka baka hazirliycam artik. Bana biraz pasaport icin cektirdigimiz fotograflari hatirlatti.

gidip bir fotoğrafçıda çektir kafan rahat olsun biz öyle yaptık ama fotoğrafçılarda çoğu şeyi bilmiyor onuda söyleyeyim ben rotüşsuz fotograf çektirdim aynı ölçüleri söyledim açıkcası pek yapamadı ölçüler tutmadı green card fotoğraflarında oldugu gibi sonra internette bir site söyledi arkadaşlar fotoğrafı orada green card fotoğraf ölçülerine getiriyor orada yaptım oldu başvurumda bir sorun yaşamadım ama green card bana eskisi gibi cazip gelmiyor amerikada yaşayanlar anlatınca çokda gidilesi bir ülke degil gibime geliyır hani tatil için felan gidilirde belli bir yaştan sonra orada yaşanır mı hani 17-18 yaşında gidilse çok sıkıntı olmazda uyum açısından 20 sinden sonra bana zor geliyor birde buradaki üniversite egitimimin bana orada hiçbir faydası olmayacak bu herşeye sıfırdan başlamak demek ki hayat okadar uzun degil

• quote:

Peki siradaki çekiliş basvurulari sanırım dv 2016 ne zaman baslayacak. Birde cekilise katildiktan sonra normal vize ile amerikaya gidip gelmem bir sorun teskil eder mi?

sorun yok normal vizeler işlemeye devam ediyor birbirlerinden bağımsızlar
    zaten olur da çıkarsa başka hiçbir vizeye ihtiyacın kalmıyor istediğin gibi gir çık
  • sorun yok o zaman DV 2016 başvuruları Ekim de başlayacakmış. my green card adlı bir sitede yazıyordu.
  • Başladı kayıtlar.
  • Obama bi sene kafasına esip mübadele yapsa orayla bura arasında da isteyen herkes tüyebilse şu ülkeden Marmaris'in Fethiye'nin filan resimlerini yollasam benimle yer değişecek çok keriz bulunur kesin. Neyse arkadaşlar gazamız mübarek olsun, ya tutarsa diye başvurduk.
  • 2 sene once basvurdugum fotografla başvursam kabul edilirmi basvuru?

• quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

2 sene once basvurdugum fotografla başvursam kabul edilirmi basvuru?

Benziyorsan hala olmaz

• Şu fotoğraf işini kayıt yapmış olanlar nasıl yapmışsa biraz anlatabilirlermi ?Ben fotoğrafçıya gitmeyi düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertzeko

Şu fotoğraf işini kayıt yapmış olanlar nasıl yapmışsa biraz anlatabilirlermi ?Ben fotoğrafçıya gitmeyi düşünüyorum :)

Hocam ben de öyle yapıcam.600X600 resim almak lazım ve son 6 ay içinde olma şartı var
  • Bu green card çekilişinde gerçekten rasrtgele mi oluyor her şey? Yani adam terörist ve başvuru yaptı. Green card da çıktı. Bu mu yani? Hiç bir araştırma olamayan bir çekilişi neden 9 ay bekliyoruz? Bu kadar zor mu çekilişi yapmak? Elinde teknolojisi yok mu amerikanın? Anlamadım gitti ya :(?
  • Maalesef ki, greencard i kazanmakla hersey hallolmus olmuyor.. Gereken bazı seyleri karsılayamazsan sadece greencard i kazandıgınla kalıyorsun.. burada demek istediğim bankada bi miktar para, orada kalacağın yer ve kendini amerika hükümetine yük yapmayacagını kanıtlamak olacak...

Bunlar sağlandımı o kişiden mutlusu yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: wondercres

Maalesef ki, greencard i kazanmakla hersey hallolmus olmuyor.. Gereken bazı seyleri karsılayamazsan sadece greencard i kazandıgınla kalıyorsun.. burada demek istediğim bankada bi miktar para, orada kalacağın yer ve kendini amerika hükümetine yük yapmayacagını kanıtlamak olacak...

aracı firmalar galiba bu işleri nasıl halledebiliceği anlatıyor ve yardım ediyor (acaba 2016 yılındada başvuru kabul edecekler mi çok merak ediyorum?)

• quote:

Orijinalden alıntı: HAKTAN06

quote:

Orijinalden alıntı: wondercres

Maalesef ki, greencard i kazanmakla hersey hallolmus olmuyor.. Gereken bazı seyleri karsılayamazsan sadece greencard i kazandıgınla kalıyorsun.. burada demek istediğim bankada bi miktar para, orada kalacağın yer ve kendini amerika hükümetine yük yapmayacagını kanıtlamak olacak...

aracı firmalar galiba bu işleri nasıl halledebiliceği anlatıyor ve yardım ediyor (acaba 2016 yılındada başvuru kabul edecekler mi çok merak ediyorum?)

--
    alıcı firmalar benim bildigim basvuru işlemenizi yapıyor diğer mülakata karısma yetkılerı yok maalesef li.. 2016 da yine olucak bildigim kadarıyla.....

• Az kaldıazzz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün notification@dvustate.com mail geldi.Green Card'ı kazandınız diyordu ama bildiğim kadarı ile 1mayıs 'ta belli oluyor.Mail sahte mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

Bugün notification@dvustate.com mail geldi.Green Card'ı kazandınız diyordu ama bildiğim kadarı ile 1mayıs 'ta belli oluyor.Mail sahte mi ?

Eylul de oluyo sahtedir mayista

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.