Şimdi Ara

Gravity Rush Remastered [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gravity Rush Remastered | Övgü Fragmanı | PS4

-

PlayStation Vita oyuncularının beğenisini toplamış yapımlardan biri olan Gravity Rush için ilginç bir söylenti ortaya çıktı. Gravity Rush Remastered Kore'nin oyun derecelendirme sisteminde görüldü.

Bahsettiğimiz Gravity Rush Remastered'ın PlayStation 4 için derecelendirildiğini belirtelim. Project Siren ve Sony Japonya ortaklığıyla hayata geçen yapımın ikinci oyunu hatırlarsanız 2013'te duyurulmuştu ancak daha sonra Gravity Rush 2 hakkında hiçbir bilgi paylaşılmadı.

-

Çıkış Tarihi: 2 Şubat 2016
    Tür: Action
    Dağıtıcı: Sony Computer Entertainment
    Geliştirici: SCE Studios Japan, Bluepoint Games

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/181176-gravity-rush-remastered
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/gravity-rush-remastered

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 25 Mayıs 2020; 14:18:26 >

• tabiki Türkçe değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun bile 109 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürekli remastered, remastered bıktım ya. Şu ataride oynadığımız ördekli vurma oyunuda remastered olursa hiç şaşırmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihancetintr

sürekli remastered, remastered bıktım ya. Şu ataride oynadığımız ördekli vurma oyunuda remastered olursa hiç şaşırmam

Bu oyun sadece PS Vita'da vardı. Remastered sayılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

sürekli remastered, remastered bıktım ya. Şu ataride oynadığımız ördekli vurma oyunuda remastered olursa hiç şaşırmam

Keşke hiç gelmeseymiş, çoçuk oyunu oynamak isteyen PS Vita alır oynardı. Ne gereği vardı PS4'e gelmesi?
  • quote:

quote:

quote:

Keşke hiç gelmeseymiş, çoçuk oyunu oynamak isteyen PS Vita alır oynardı. Ne gereği vardı PS4'e gelmesi?

Gravity Rush harika bir oyundur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gravity Rush harika bir oyundur.

Ne kadar güzel olursa olsun, bana göre çoçuk oyunudur. Zevk ve renk tartışılmaz hesabı 109 liraya 3-5 tane oyun alma şansın varken buna o fiyatı verebilecekler düşünsün şimdiden. Aral 109 lirayı görmez direk 250 liradan koyar, malum çok zengin milletimiz var onlar alsın diye neler yapıyorlar.

• oyun plus indirimde 36 tl kaçırmayın
  • Ben bu ve 2 exc sony oyununu kaptim indirimden. Tearaway ve bu oyun cok sevildi vita da. Tearaway ps4 de harika. Ya bu nasilmis ps4 d e bakalim. Yalniz uncharted dan sonra artik 3Mb le indiririm malum kota

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun indirimde de oyun nasıl oynayan biraz bilgi verebilir mi?
  • Bende almayı düşünüyorum oyunu. Grafikler 2012 yılında çıkmış bir vita oyunu için gayet güzel gözüküyor.

• Vita'da bir kaç defa bitirmiştim, PS4'te de bitirmek üzereyim. Yine her zamanki gibi kalitesi ortada olan bir oyun olmasına rağmen BF ve CoD sever çoğunluk yüzünden ilgi görmemiş buralarda. Vereceksin bunlara Fifa, BF, CoD sene boyunca oynayacaklar. Yahu arada başınızı bir kaldırın, sağınıza, solunuza bakın, kaliteli bir şeyler kaçırıyor muyum diye.

Bugün Japon oyunlarına gelen indirim bitecek herhalde, şu anda 45 liradan satılıyor, hazır bayram tatilindeyken kendinize bir iyilik yapın ve Tearaway ile Gravity Rush alıp oyun oynamak nasıl bir şey tadına varın...
  • Size Katiliyorum agabey. Tearaway ve bu oyunlar oynanmiyor. Adam ps4 u alip sadece pes oynuyor. Bana ps4 u hatirlatan ilk 10 oyunlardan bir tanesi bu ve tearaway. Bu arada iyi bayramlar dilerim.

• Sana da iyi bayramlar, gonul isterki boyle oyunlari herkes oynasin...

• Benin ps4 için ilk aldığın oyun Tearaway Unfolded'dır. Açıkçası insanlar neler kaçırdıklarını bir bilseler, oyun yavaş başlıyor sonra hızlanır özellikle şimdi aklıma gelen korsanların olduğu denizli ve karlı dağlar temalı bölümlerde ağızım açık kalmıştı. Sanırım oyun içinde ki kemarayla 200'e yakın fotoğraf ve gif çekmişimdir.

Tearaway Unfolded çok satmamış olsa da Media molekül tarafından ps4 için ikinci bir Tearaway hazırlığı var gibi ;)

Gravity Rush içinse birşey söylemeye gerek yok ikinci oyunun E3'te yer alan yarım saatlik oynanış videosunu izlemeniz yeter. Muhteşem bir oyun geliyor gibi. Bugün ps blog üzeridne yazdığına göre ayın 19'un da çıkış tarihi bir mini konser ile japonya da açıklanacakmış.
    https://youtu.be/zLJZ0gt788I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 7 Temmuz 2016; 21:53:26 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Hep aynı serileri oynayıp neden sadece remastered geliyor diye laf yaparlar işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Benin ps4 için ilk aldığın oyun Tearaway Unfolded'dır. Açıkçası insanlar neler kaçırdıklarını bir bilseler, oyun yavaş başlıyor sonra hızlanır özellikle şimdi aklıma gelen korsanların olduğu denizli ve karlı dağlar temalı bölümlerde ağızım açık kalmıştı. Sanırım oyun içinde ki kemarayla 200'e yakın fotoğraf ve gif çekmişimdir.

Tearaway Unfolded çok satmamış olsa da Media molekül tarafından ps4 için ikinci bir Tearaway hazırlığı var gibi ;)

Gravity Rush içinse birşey söylemeye gerek yok ikinci oyunun E3'te yer alan yarım saatlik oynanış videosunu izlemeniz yeter. Muhteşem bir oyun geliyor gibi. Bugün ps blog üzeridne yazdığına göre ayın 19'un da çıkış tarihi bir mini konser ile japonya da açıklanacakmış.
    https://youtu.be/zLJZ0gt788I

Dostum MM un yeni oyunu Dreams geliyor. Ama e3 te falan oyle tanilmadi

• Yok Dreams'ten bahsetmiyorum, media molekül birden fazla geliştirme takımına sahip büyük bir ekip, gelecek E3'te yeni bir Tearaway duymamız olası, media molekülün facebook paylaşımlarını az çok takip eden biri bunu fark edecektir.

Dreams ise bir oyundan ziyade kendi oyununuzu yapabildiğiniz kapsamlı bir program, yani bir oyun gibi üzerinde 100 küsür kişinin devamlı çalıştığı bir şey değil. Açtığınızda sizi birkaç hazır bölüm, örnek dışında birşey beklemeyecek. Programı kullanarak kısa film ya da hayalinizde ki oyunu belli ölçülere kadar yapabilmenizi sağlıyor gerisi sizin yeteneğinize kalmış. Ayrıca kullanmak için move gerekiyor. Yani media molekülün ana oyun projesi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 8 Temmuz 2016; 0:38:50 >
  • Arkadaş youtube'u açtım ve az önce Playstation Japonya canlı yayını vardı oldukça kötü bir konferans düzenledi sony.

Sony japon stüdyoları ICO, PUPPETTER gibi kaliteli oyunların ardından bu yıl ilk defa oyun bakımından sıfır çekti sunumda. Hiç yeni oyun duyurmadılar. Umarım TGS boyunca sürpriz duyurulan gelir ama zor gibi.

Yalnız şu haber geçti Gravity rush remastered eğer yanlış anlamadıysam Gravity Rush 2 gelirken bedava oynamanız için geliyor, 14 yani yarından ayın 4'üne kadar açık kalacak. Yalnız ps plus şartı var, umarım sırf japonya özel bir uygulama olmaz avrupa ve diğer bölgelerde gelmesini bekliyorum, yani mantıklı olan o.

Bakalım bugün iyice belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 13 Eylül 2016; 12:18:37 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.