Şimdi Ara

Gravity Rush Remastered [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mizyaz

quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Arkadaş youtube'u açtım ve az önce Playstation Japonya canlı yayını vardı oldukça kötü bir konferans düzenledi sony.

Sony japon stüdyoları ICO, PUPPETTER gibi kaliteli oyunların ardından bu yıl ilk defa oyun bakımından sıfır çekti sunumda. Hiç yeni oyun duyurmadılar. Umarım TGS boyunca sürpriz duyurulan gelir ama zor gibi.

Yalnız şu haber geçti Gravity rush remastered eğer yanlış anlamadıysam Gravity Rush 2 gelirken bedava oynamanız için geliyor, 14 yani yarından ayın 4'üne kadar açık kalacak. Yalnız ps plus şartı var, umarım sırf japonya özel bir uygulama olmaz avrupa ve diğer bölgelerde gelmesini bekliyorum, yani mantıklı olan o.

Bakalım bugün iyice belli olur.

Gravity Rush Remastered [PS4 ANA KONU]

Oyunu az önce almıştım

Sen halükarda karlısın. Satın almak başka kısıtlı zamanda oynamak başka :) şu an japonya için kesin bu olay ama henüz avrupa ve amerika için birşey duyurulmadı ama sonuçta büyük bütçeli bir oyunu satmak istiyorlarsa ki istiyorlardır bu bölgelerde gelmesi gerekiyor oyunun, yoksa çoğu kişi ilk oyunu deneyim edemediği için ön yargı yaratabilir.

• Mükemmel bir oyun anime izlemeyi falan seven varsa kaçırmasın tabi ingilizce olduğu için ingilizceniz yoksa oyun anlamsız gelebilir ama oyunda upgrade sistemi var yan görevler var savaşlar ve savaş mekaniği çok güzel hikayede müthiş 2.sini bu sefer kutulu alıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Arkadaş youtube'u açtım ve az önce Playstation Japonya canlı yayını vardı oldukça kötü bir konferans düzenledi sony.

Sony japon stüdyoları ICO, PUPPETTER gibi kaliteli oyunların ardından bu yıl ilk defa oyun bakımından sıfır çekti sunumda. Hiç yeni oyun duyurmadılar. Umarım TGS boyunca sürpriz duyurulan gelir ama zor gibi.

Yalnız şu haber geçti Gravity rush remastered eğer yanlış anlamadıysam Gravity Rush 2 gelirken bedava oynamanız için geliyor, 14 yani yarından ayın 4'üne kadar açık kalacak. Yalnız ps plus şartı var, umarım sırf japonya özel bir uygulama olmaz avrupa ve diğer bölgelerde gelmesini bekliyorum, yani mantıklı olan o.

Bakalım bugün iyice belli olur.

Gravity Rush Remastered [PS4 ANA KONU]

Baktın mı kardeş? Oyun diğer PSN lere de gelmiş mi?

• sagropa kullanıcısına yanıt
    Hong Kong psn'de ücretsiz
  • sagropa kullanıcısına yanıt
    Maalesef avrupa ve amerika yine yaya. Kaldı ki avrupa da iyi satabilecek potansiyel bir oyun için sen aynı uygulamayı yapmıyorsan zaten oralarda pek satma amacın yoktur. Anlamadığım exc ve hali hazırda beklenen bir oyun bu. Bütçeside herhangi bir japon oyununa nazaran yüksek senin teşvik etmen beklenirken tam tersini yapıyorsun.

Belli de olmaz hani belki gelecek ay oyunu komple avrupa ve amerika için psn plusa koyarak bir farklılık yaparlar diyeceğimde o da olmayacak gibi. Asyada ki uygulama da zaten bir ay boyunca ikinci oyunun reklamını yapmak amacıyla bir aylık oynamaya sunmak ama asya tarafı hep böyle kendilerine hep daha güzel oyunlar sunuyorlar. :)

Bu ay asya psn'de plus oyunları bizdekinden çok daha iyi.
  • asya psn hesap açıp bu oyunu oynamak istiyorum ama 3 günlük hediye verilen plus'ı nasıl aktif edeceğim kredi kartı ister şimdi?
  • Oyunda fazlasıyla çizgi roman şeklinde diyaloglar var, ingilizceniz yoksa oyundan keyif almazsınız öyle boş boş oynarsınız benden uyarması.

• Enteresan bir biçimde hala şu oyunu oynamayan büyük bir kitle var ve ne kaçırdıklarından haberleri dahi yok. Hatta haberlerinin olmamasını geçtim, oyunla dalga geçen insanlar var. Tabii burada bayağı zevklere sahip kişilerin bu oyunun hakkında değerlendirme yapmasını, beğenmesini falan beklemiyoruz ama en azından oynadığı oyunların hakkını ucundan, köşesinden veren, biraz farklı ve kaliteli bir şeyler arayanlar için bu güzel bir tercih. Hazır ikincisi de yakın zamanda gelecekken, bunu şöyle alıp bir oynamak fena fikir olmaz.

Bu arada oyun açık dünya mekaniklerine sahip bir oyun, sizi bol bol keşfetmeye yönlendiriyor. Tabii sonuçta bu bir Japon oyunu ve kendine has mekanikleri, diyalogları, esprileri var. Eğer önerebileceğiniz başka bir fantasik anime açık dünya oyun varsa, söyleyin onu oynayalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Enteresan bir biçimde hala şu oyunu oynamayan büyük bir kitle var ve ne kaçırdıklarından haberleri dahi yok. Hatta haberlerinin olmamasını geçtim, oyunla dalga geçen insanlar var. Tabii burada bayağı zevklere sahip kişilerin bu oyunun hakkında değerlendirme yapmasını, beğenmesini falan beklemiyoruz ama en azından oynadığı oyunların hakkını ucundan, köşesinden veren, biraz farklı ve kaliteli bir şeyler arayanlar için bu güzel bir tercih. Hazır ikincisi de yakın zamanda gelecekken, bunu şöyle alıp bir oynamak fena fikir olmaz.

Bu arada oyun açık dünya mekaniklerine sahip bir oyun, sizi bol bol keşfetmeye yönlendiriyor. Tabii sonuçta bu bir Japon oyunu ve kendine has mekanikleri, diyalogları, esprileri var. Eğer önerebileceğiniz başka bir fantasik anime açık dünya oyun varsa, söyleyin onu oynayalım...

TGS Gravity Rush 2 özel yayını, yeni görüntüler ve konserinin canlı yayın tekrarı.

İlk oyun güzeldi de bu ne olmuş böyle izlememek için kendimi zor tutuyorum. Tek kelimeyle inanılmaz büyük, birbirinin tekrarı olmayan açık dünya fantastik hayao miyazaki filmi gibi şehirler inşa edilmiş. Dalga geçilebilecek bir yanı yok şu oyunun. Yalnız bunun reklamını yapmalı sony en azından ilk oyun asya kıtasına olduğu gibi avrupa ve amerika tarafına da açılmalı oynamak için. iyi para dökmüşler şu oyuna kendini belli ediyor. Muhtemelen sony japonyanın yarısı bu oyunu geliştirmek için çalışıyor. Norma Ps4 sürümü böyleyken pro sürümünde ki ekstraları düşünemiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 17 Eylül 2016; 14:29:55 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Hocam sen ne diyorsun; Hayao Miyazaki falan deme, döverler adamı burada.

Ben çıkışını sabırsızlıkla bekliyorum, bu sefer direk PS4'e geliştirildiği için PS4'ün teknik imkanlarından daha fazla faydalanacak. İlk oyunda PS4'ün o kadar teknik imkanı olmasına rağmen mesela uzak mesafede sanki PSVita'da oynuyormuşcasına kısıtlamalar vardı, en azından bu oyunda, bu tip sıkıntılar olmayacak.
  • Sinirlerinizi iyice bozacak bir haber veriyorum Gravity Rush remastered hatırlıyorsanız bır ay boyunca japonya da oyunculara oynamaları için bedava sunuldu şu an şimdi sıkı durun...

TGS Gravity Rush 2 demosu 5 küsür günlüğüne yarından itibaren japon psn plus'a geliyor. Avrupa ve amerika içinse yine duyurulmuş bir şey yok. :(

http://gematsu.com/2016/09/gravity-rush-2-tgs-2016-demo-launches-playstation-plus-members-japan-september-21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 20 Eylül 2016; 12:01:20 >
    Ilk oyunu begenen biri olarak 2.oyunun iyi olacagini dusunmuyorum. Genelde boyle serilerde 2.oyunu batiriyorlar

Gerçekten saçmalık. Neden bölge kısıtlaması koyuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

Ilk oyunu begenen biri olarak 2.oyunun iyi olacagini dusunmuyorum. Genelde boyle serilerde 2.oyunu batiriyorlar

izlediğim kadarıyla oyun iyi olacak gibi, yeni mekanikler oynanış daha akıcı ve rahatlamış. Toplasan rahat 1 saatlik farklı oynanış kısmı var spoiler yer alamayan, ne olduğu pek belli olmayan oyunlar genelde bu kadar video yayınlamaz kaldı ki yarın tgs demosunu psn plusa getiriyorlar demek ki kendilerine az çok güvenleri var, kaldı ki oyunu deneyenler memnun. ilk oyunun çok üstünde bir bütçeye sahip oyun ancak yakın zamanda biz yine faydanalamayacağız gibi...

umarım demo bir şekilde bize de gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 20 Eylül 2016; 19:52:06 >
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Bu ay asya, japon psn plus baya kıyak geçti kullanıcılarına, Blazblue, Journey ve adını hatılayamadığım güzel bir oyun verdi. Ardından geçen gün bir ay boyunca Gravity rUSH remastered bedava indirilip oynanabilir olarak sunuldu. Şimdi de Gravity Rush 2 demosunu 5 gün boyunca oynayabilecekler.

Cidden saçmalık.
  • Vita ya sahip olduğum ilk günden beri bu oyuna sahiptim ama oynamamak için hep bir bahane bulmuştum taki internetim ve ps4 üm olmadığı dedemi ziyaret için gittiğim köyde yanımdaki vita bana hadi zamanı geldi diyene kadar ve dün itibariyle muradıma erdim. Özgün ve güzel bir oyun bazı yerlerde yer çekimi değişikliğinde oluşan yön kaybı hissi midemi bulandırsada imkanı olan herkes oynasın.
  • Gravity Rush 2 yeni video, yalnız baya spoiler var, mekanlar, hikaye ve düşmanlar hakkında, haberiniz olsun sonra keşke izlemeseydim demeyin. Ayrıca bir arkadaş yeni oyun için ana konu açarsa altında devam edelim oyunun çıkışına 1 ay kaldı.

• 15-20 dakikalık animasyondan tanıtım videosu geldi.

• GRAVİTY RUSH 2 demosu ayın 22'si gibi Psn'e geliyor.

Gravity Rush 2 Demo will be available to download on PlayStation Store tomorrow, 22nd December from 6pm GMT.

https://blog.eu.playstation.com/2016/12/21/an-early-christmas-gift-gravity-rush-2-demo-launches-tomorrow/
  • Gravity Rush 2 animasyonu bir küsür saat içerisinde aktif olacak galiba playstation youtube adresinden izlenebilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 26 Aralık 2016; 17:47:57 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.