Şimdi Ara

Grand Theft Auto V'in PC Sürümü Ertelendi! + Sistem Gereksinimleri (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
1
Favori
5.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem gereksinimlerinde şaşılacak bir şey yok..bu oyun ps3' te çalışıyordu..ps3'ün donanım gücüyle istenilen minimum sistemi karşılaştırdığımızda bile minimum sistem ağır basar..firmalar donanım sattırmak için oyunları optimize etmeden veriyorlar piyasaya..bence gereksiz yüksek sistem isteyen optimizasyon özürlüsü oyunlara şaşırmak lazım..hileyle hurdayla insanlara zorla donanım aldırıyorlar..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kusura bakmayın arkadaşlar mesajı editleyemedigimden burdan düzeltme yapayım ps4 gpu 7850 önerilen pc gpu 7870.Birde şunu belirteyim haberlerde gecikmeler hep daha iyi optimize diye söyleniyor ama geçen yıl okuduğum neogaf ve reddit te yazan eski bir rock star çalışanı gta 5 in yeni nesil ve pc surumlerinin 2014 haziranında beri piyasaya sürülebilir halde olduğunu söylüyordu yani o daha iyi optimize lafları yalan.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • dostum ben pozitifim fakat olacakları söylüyorum sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: pcrex<br><br>yazmadan edemeyeceğim arkadaş, geçen sene e3 de duyurdunuz bir Allahın kulu gelip demedi mi ya şu pc sürümü ne olacak diye. 2011 den beri aynı oyun üzerinde çalışıyorsunuz, haritası belli dinamikleri belli içeriği belli, pc dışında bi androide çıkarmadıkları kaldı. ya de ki biz pc ye oyunu çıkartmayacağız beklemeyin, tarih veriyorsan da zamanına yetiştireceksin ondan sonra bu millet pc de korsanı kullanıyor demeye hakkın yok senin. müşteriye böyle mi davranılır. xbox360 da 2 hafta önceden torrente düşen oyun pc de ne hikmetse batıyor adamlar. çıkarma o zaman ne diye bekletiyorsun insanları. ondan sonra yok efendim optimizasyonu daha hazır değil, nasıl bir optimizasyonsa herhalde tablette bile çalıştırması için uğraşıyorlar. oyunu iptal etsen daha iyiydi be R*. valla açık konuşayım hayatta 60GB ı torrente bağlayıp interneti günlerce bekletecek biri değilim. 30GB sıkıştırma yaparlarsa belki oda. ama benim gönlümü kazanması için R* ın pc ye öyle böyle extralarla gelmesi gerek yoksa GTA benim için bitti. yazıklar olsun hiç mi hatırımız yoktu :( biri mendil versin şurdan :)</blockquote><br><br>Çok beklersin ekstrayı ne verdin de ne istiyorsun.

sen oyun alırken öpücük mü veriyosun? bilmiyormusun ne verildiğini. bide cevap vermiş R* çalışanı gibi, temizlikçi olarak mı çalıştırıyorlar seni XD

• quote:

Orijinalden alıntı: kartanx

quote:

Orijinalden alıntı: Joke

The Witcher 3'e "iyi optimizasyon yapılmış" diyen teknoloji guruları, Rockstar'ın önerilen ekran kartına orta-segment bir ekran kartını koyduğunu gördü mü acaba ?<br> <br> Daha önce de söyledim, bazı arkadaşlar itiraz ettiler. Rockstar bir konsol firması. PC'nin Directx apisi için geliştirme yapan programcılara sahip değil. Linkedin üzerinden freelance programcı kiralıyorlar. 3 yıl boyunca bu oyunu geliştiren güruh nere, alelacele kiralanıp PC'ye geliştirmeye yollanan kitle nere ? <br> <br> Geçmiş olsun. Next-gen diye pazarladıkları orta segment konsolları bir şekilde kapatacaklar son kullanıcıya.

iyide witcher 3 bunun 2 katı

Harita olarak iki katı. Grafik kaliteleri neredeyse aynı.

• Lan bunların sitesini biri hacklede ne süper olur hee.

Pc tayfasının intikamı alınsın lütfen !

• Sanki çıktığında sorunsuz çıkacak. Sorunsuz çıkacağına inanan varmı gerçekten? GTX 980 de 30-35 FPS anlık donmalarla açılır artık. Hatırlıyorum o kadar erteleme sonrasında GTA IV HD 5990 ları nasılda zorluyordu 1,5-2 yıl daha patch geldi sonunda oynanabilir hale geldi. Optimizasyon felan yok ortada PC ye çıkarmalarına bile gerek yokki adamların onlarda bunun farkında sadece çok tepki almamak için dandik bir kopyasını PC ye kakalıyorlar. Konsolum da yok yani bunları troll lük olsun diye de söylemiyorum ama böyle.
    8 GB Ram , 7850 ayarında ekran kartı içeren PS 4 zaten 30 FPS + 1080p de çalıştı. PC ciler ne gibi bir optimizasyon bekliyor? Ciddi ciddi 4870 ile açmaya çalışsalar 10-15 FPS ile oynayacaklar zaten. Ortada sadece oyalama var GTA V oynamak isteyen gidip ekran kartı felan almasın 500-600 tl bütçesi olanlar PS3 , 1500 TL bütçesi olanlar PS 4 alsın mutlu mutlu oynasınlar paranızı GTA V için ekran kartlarına çarçur etmeyin karşılaşacağımız rezillik sadece mod desteği için katlanılmaya değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusac -- 13 Ocak 2015; 23:12:19 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusac

Sanki çıktığında sorunsuz çıkacak. Sorunsuz çıkacağına inanan varmı gerçekten? GTX 980 de 30-35 FPS anlık donmalarla açılır artık. Hatırlıyorum o kadar erteleme sonrasında GTA IV HD 5990 ları nasılda zorluyordu 1,5-2 yıl daha patch geldi sonunda oynanabilir hale geldi. Optimizasyon felan yok ortada PC ye çıkarmalarına bile gerek yokki adamların onlarda bunun farkında sadece çok tepki almamak için dandik bir kopyasını PC ye kakalıyorlar. Konsolum da yok yani bunları troll lük olsun diye de söylemiyorum ama böyle.<br> 8 GB Ram , 7850 ayarında ekran kartı içeren PS 4 zaten 30 FPS + 1080p de çalıştı. PC ciler ne gibi bir optimizasyon bekliyor? Ciddi ciddi 4870 ile açmaya çalışsalar 10-15 FPS ile oynayacaklar zaten. Ortada sadece oyalama var GTA V oynamak isteyen gidip ekran kartı felan almasın 500-600 tl bütçesi olanlar PS3 , 1500 TL bütçesi olanlar PS 4 alsın mutlu mutlu oynasınlar paranızı GTA V için ekran kartlarına çarçur etmeyin karşılaşacağımız rezillik sadece mod desteği için katlanılmaya değmez.

gta 4 olayını çok çabuk unuttular..açıklama üstüne açıklama yapıyordu rockstar..çok heyecanlıyız..çok iyi olacak..öyle böyle ..ertele en sonunda geldi..en iyi sistem bile kasılıyordu...bence bu aldatmaca:..çok tepki geleceği için sistemi böyle gösterdiler..fazla tepki gelmesin diye..

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusac

Sanki çıktığında sorunsuz çıkacak. Sorunsuz çıkacağına inanan varmı gerçekten? GTX 980 de 30-35 FPS anlık donmalarla açılır artık. Hatırlıyorum o kadar erteleme sonrasında GTA IV HD 5990 ları nasılda zorluyordu 1,5-2 yıl daha patch geldi sonunda oynanabilir hale geldi. Optimizasyon felan yok ortada PC ye çıkarmalarına bile gerek yokki adamların onlarda bunun farkında sadece çok tepki almamak için dandik bir kopyasını PC ye kakalıyorlar. Konsolum da yok yani bunları troll lük olsun diye de söylemiyorum ama böyle.
    8 GB Ram , 7850 ayarında ekran kartı içeren PS 4 zaten 30 FPS + 1080p de çalıştı. PC ciler ne gibi bir optimizasyon bekliyor? Ciddi ciddi 4870 ile açmaya çalışsalar 10-15 FPS ile oynayacaklar zaten. Ortada sadece oyalama var GTA V oynamak isteyen gidip ekran kartı felan almasın 500-600 tl bütçesi olanlar PS3 , 1500 TL bütçesi olanlar PS 4 alsın mutlu mutlu oynasınlar paranızı GTA V için ekran kartlarına çarçur etmeyin karşılaşacağımız rezillik sadece mod desteği için katlanılmaya değmez.

Bu dediklerin Eski nesil için geçerli Yeni nesil için değil. Ve gidipde PS4 falan alınmaz resmen türkiyede para israfı hadi amerikada yaşasam tamam.

• HD 4650 1GB
    2GB ram
    Pentium e5200
    low da açar mı

ram eklerim sorun değil
  • Şu rezil firmanın rezil oyununu bekleyen pc oyuncusu ben pc oyuncusuyum demesin.

Şu idiot firmanın aptal oyununu oynamak istiyorsanız konsol alın

Hatta rockstar games ile pc kelimeleri aynı cümlede geçmesin mümkünse

Şu idiot firmanın oyununu merak eden girsin steamdan gta 4 e şu an.

10 tane online bulursanız neyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8D7268E90 -- 14 Ocak 2015; 0:02:16 >
  • Oyunun çıkışına 2 hafta kalmış hala sistem gereksinimleri yok bekliyodum erteleme kararını ama 2 ay bana bile fazla geldi ne kadar pozitif düşünsekde hem negatif oluyor bence bu ertelenmenin altında optimizasyon değil başka bir şey var ayrıca arkadaşların dediği gibi ultrada da oynasak ps4 pek bir olmucak uyanıklara bak sistem gereksinimlerini yazmışlar hemen yemezler bence bu da palavra sistem gereksinimlerini günceleyecekler

• Arkadaşlar bazılarınız anlık bir sinire kapılıp firmaya küfürler, hakaretler etmiş. Bu kişilerin mesajlarını silip, işlem yapmak zorunda kaldım.

Eğer ertelenmesine sinirlendiyseniz lütfen sakinleştikten sonra yorum yapın.
  • 1 Nisana kadar erteleyip günü geldiğinde ''nisan 1 şakası yaptık aslında hiç pc ye geliştirmemiştik'' diyeydin bari mkmun R*'ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadGameR -- 14 Ocak 2015; 0:38:21 >
  • 65 cigolayt :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TickTok

YIL 2080 :

Oyun dünyasından haberler :

GTA 12 Duyuruldu

Half life 3 yolda mı ?

GTA V PC sürümünü ekran kartsız bilgisayarda oynamak için çalışmalara başlandı.Bunun yüzünden oyun 2081 yılına ertelendi.

Crash bandicoot'tan haber var !

- Naugty Dog ceosu Crash oyununu akıllarından silmediklerini belirtti.

diablo 4 için geri sayım başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

quote:

Orijinalden alıntı: TickTok

YIL 2080 :

Oyun dünyasından haberler :

GTA 12 Duyuruldu

Half life 3 yolda mı ?

GTA V PC sürümünü ekran kartsız bilgisayarda oynamak için çalışmalara başlandı.Bunun yüzünden oyun 2081 yılına ertelendi.

Crash bandicoot'tan haber var !

- Naugty Dog ceosu Crash oyununu akıllarından silmediklerini belirtti.

diablo 4 için geri sayım başladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YereDusenAdam

HD 4650 1GB
    2GB ram
    Pentium e5200
    low da açar mı

ram eklerim sorun değil

Zor hocam ekran kartı minimum 4870 diyor senin ki baya altında ayrıca işlemcin de yetmiyor.
  • Yeni sistem dizecektim, ps4 almaya karar verdim. Oyun çıkalı neredeyse 4 yıl oldu daha pc ye gelecek.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.