Şimdi Ara

Grand Theft Auto V'in PC Sürümü Ertelendi! + Sistem Gereksinimleri (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
1
Favori
5.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: grkm_61

quote:

Orijinalden alıntı: CrossfireLambda

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: TheStarBox<br><br>Ertelemeye devam korsana selam...<br>Orjinal alicaktim ama korsan oynucam.ki oyunu xbox 360 da oynamistim.sonuna kadar hakliyim cikisisindan 1.5 sene gecmis bir oyun hatta dandik donanimli konsollarda bile calismisken hala neyin rutusu gececeksiniz onu hocam.eskiden olsa tamamda suanda konsollarla pc nin mimari farkida yok artik.2 arkadas orjinal alicaktik almiycaz.sizde almayin ders olaun gidin saints row oynayin.</blockquote><br><br>MORON VELET KORSAN KULLANCAK SAN PİŞKİN PİŞKİN BURAYA YAZMA VELET<br>SENİN ORJİNAL ALMAYA NİYETİN YOKMUŞ KENDİNCE BAHANE UYDURMUSSUN KEŞKE ÖLSEN NEGÜZEL OLUR

sen nasıl bir yaratıksın ya..korsan alıyor diye ölsün mü yani ? bende alacaktım orjinal..hatta ön sipariş verdim..ertelendiğini görünce iptal ettim..sana mı soracağız nasıl oynayacağımızı..devam kardeşim..böyle firmaya ancak korsan oyun yakışır..enayi yerine koymasın pc oyuncularını..2013 de çıkan oyunu bir türlü hazır edemedi..yıl oldu 2015..ayrıca rocstargames resmi sitesinde herkes isyan ediyor..çoğu oyuncu ön siparişleri iptal ettiğini söylüyor ..onlarında mı almaya niyeti yoktu ??

2 senelik oyun PS3'de oynayanı kalmadı, PS4'de cilalı görseli ile millet MP takılıyor. Üstelik Aral 180tl ön sipariş biçmiş, daha ucuza bulsan 2 sene spoiler görmekten senaryo keyif vermeyecek geriye MP kaldı.
    Bundan önce GTA serisi bu kadar geç PC'ye gelmedi. PC'de ederide en fazla 100tl'den kuruş fazla değil...PC'de GTA_V para vermem derse haklı
    PS3'de var olmadı ondan devam ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 15 Ocak 2015; 1:58:44 >

• Olu olarak doğurdular ama kasıtlı oda bi başarı bıraz yuzlerı kızarmazda solerlerse gerçeği .....hiç çıkarmaya biliriz bu saatten sonra onlarda biliyor pc orjinal satmıçağını ..bu zamandan sonra kim napsın on siparişi n de değeri kalmayınca cuppa korsan...artı konsal sahiplerinde pc si var adam almadısa konsola pc çıkmış cuppa torent ki bu demek oluyor konsol satışları out..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Rockstar bizle alay ediyor sanki, beklentilerimin de altında bir sistem, daha sonra bide Sistem gereksinimlerinde yükseltmeye gitmesinler, içimden bi ses R* Bizimle t. geçiyor diyor...

Oyunun fiyatına gelirsek Parası önemli değil Steamda ne kadara çıkarsa alıcam çünkü parasını hak eden bi oyun.
  • Merhabalar. Popüler bir başlık olduğu için burada belirtmek istediğim bir şey var zira editörler dahil burada kullanımına şahit olduğum bir ifadeden bahsedeceğim. "Pc master race". Diyeceksiniz nesinden bahsedeceksin: Şöyle ki bu ifade aslında pc oyunculuğu ve pc oyuncularının yanlış gorulen tutumları üzerine kullanılmaya başlanmıştır. İfadeden anlayabileceğiniz gibi " Aryan"lara gönderme yaparak, pc oyuncularının kibirlerine, en iyi oyun platformunun pc olması - düşüncelerini "yanlış" yolla dile getirdiklerine, satın aldıkları şeyi yanlış yolla doğrulamaya çalışmalarına, insanların fikir ve tercihlerini göz ardı etmelerine kadar bir çok durum için kullanılan satirik bir ifadedir. Lakin iş değişiyor istemsizce, bir çok insan bunun pc'de oyun oynayan insanları ovduğunu sanarak kullanıyor, ciddi bir şekilde kullanıyor artık. Yanlış anlamayın, pc oyuncularına veya pc oyunculuğunun avantajlarına bir şey demiyorum. Boylede bir şey var demek istedim. Lakin biliyorum anlamak istediğini anlıyor herkes. Eminim bilinçsizce şu yazdığıma sevinecek konsol sahipleri de vardır. Lakin kendisinin konsolu ve oyunları hakkında ne söyleyip yaptığına bakması gerek. Ayrıca uzulduğum şeylerden biri duzgunce konuşup anlaşamamanın bir milletin hayatının her yanına bu kadar hakim olması.

• cok şaşırdım la direck x 10 istiyo ve i5 işlemci diyo hiç beklemezdim demekki hersey optimizasyonla ilgili zaten ısteseler yenı cıkıcak her oyun sistem gereksinimleri bole olabilir ama adamlar ugrasmıyor bu sıstemlere optimize yapmıyo alsın yenı kart dıyolar oynasın dıyolar

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Açıklanan fiyatlardan indirim yapmayacaklarsa hiç çıkmasın daha iyi. Dijital platformlardaki fiyatı bari uygun olsa..

• Vay be GTA IV PC YE 2008 ARALIK ayında çıkmıştı GTA V 2015 MART ayında çıkıyor neredeyse 7 sene geçmiş oha....

Artık GTA 6 yı da 2022-2023 arasında yaşlanınca oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monurknbr95 -- 15 Ocak 2015; 14:50:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm_61

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: CrossfireLambda<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: TheStarBox<br><br>Ertelemeye devam korsana selam...<br>Orjinal alicaktim ama korsan oynucam.ki oyunu xbox 360 da oynamistim.sonuna kadar hakliyim cikisisindan 1.5 sene gecmis bir oyun hatta dandik donanimli konsollarda bile calismisken hala neyin rutusu gececeksiniz onu hocam.eskiden olsa tamamda suanda konsollarla pc nin mimari farkida yok artik.2 arkadas orjinal alicaktik almiycaz.sizde almayin ders olaun gidin saints row oynayin.</blockquote><br><br>MORON VELET KORSAN KULLANCAK SAN PİŞKİN PİŞKİN BURAYA YAZMA VELET<br>SENİN ORJİNAL ALMAYA NİYETİN YOKMUŞ KENDİNCE BAHANE UYDURMUSSUN KEŞKE ÖLSEN NEGÜZEL OLUR</blockquote><br><br>sen nasıl bir yaratıksın ya..korsan alıyor diye ölsün mü yani ? bende alacaktım orjinal..hatta ön sipariş verdim..ertelendiğini görünce iptal ettim..sana mı soracağız nasıl oynayacağımızı..devam kardeşim..böyle firmaya ancak korsan oyun yakışır..enayi yerine koymasın pc oyuncularını..2013 de çıkan oyunu bir türlü hazır edemedi..yıl oldu 2015..ayrıca rocstargames resmi sitesinde herkes isyan ediyor..çoğu oyuncu ön siparişleri iptal ettiğini söylüyor ..onlarında mı almaya niyeti yoktu ??

kardeş kimse ölmesinde gelip buraya yazip beni deli etmesin onlar ve senin gibiler yüzünden türkçe oyun yapmıyorlar yürüyün gidin başka yere ağlayın böyle firmaya korsan yakışır demişsin sen firmayamı para veriyorsun ürünemi para veriyorsun demekki ürünün daha iyi olmasi gerekiyorki ertelediler böyle hastalıklı ruhlu mesajlar atmayin kendinizi ezikletmeyin bana

• quote:

Orijinalden alıntı: CrossfireLambda

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: grkm_61<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: CrossfireLambda<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: TheStarBox<br><br>Ertelemeye devam korsana selam...<br>Orjinal alicaktim ama korsan oynucam.ki oyunu xbox 360 da oynamistim.sonuna kadar hakliyim cikisisindan 1.5 sene gecmis bir oyun hatta dandik donanimli konsollarda bile calismisken hala neyin rutusu gececeksiniz onu hocam.eskiden olsa tamamda suanda konsollarla pc nin mimari farkida yok artik.2 arkadas orjinal alicaktik almiycaz.sizde almayin ders olaun gidin saints row oynayin.</blockquote><br><br>MORON VELET KORSAN KULLANCAK SAN PİŞKİN PİŞKİN BURAYA YAZMA VELET<br>SENİN ORJİNAL ALMAYA NİYETİN YOKMUŞ KENDİNCE BAHANE UYDURMUSSUN KEŞKE ÖLSEN NEGÜZEL OLUR</blockquote><br><br>sen nasıl bir yaratıksın ya..korsan alıyor diye ölsün mü yani ? bende alacaktım orjinal..hatta ön sipariş verdim..ertelendiğini görünce iptal ettim..sana mı soracağız nasıl oynayacağımızı..devam kardeşim..böyle firmaya ancak korsan oyun yakışır..enayi yerine koymasın pc oyuncularını..2013 de çıkan oyunu bir türlü hazır edemedi..yıl oldu 2015..ayrıca rocstargames resmi sitesinde herkes isyan ediyor..çoğu oyuncu ön siparişleri iptal ettiğini söylüyor ..onlarında mı almaya niyeti yoktu ??</blockquote><br><br>kardeş kimse ölmesinde gelip buraya yazip beni deli etmesin onlar ve senin gibiler yüzünden türkçe oyun yapmıyorlar yürüyün gidin başka yere ağlayın böyle firmaya korsan yakışır demişsin sen firmayamı para veriyorsun ürünemi para veriyorsun demekki ürünün daha iyi olmasi gerekiyorki ertelediler böyle hastalıklı ruhlu mesajlar atmayin kendinizi ezikletmeyin bana

Hak edene herkes hakkını veriir kardeşim çıkış tarihi 2013 eylül olan bir oyun 2015 de bile hala erteleniyosa bizden değil firmanın aşalıkllığı o zaman wathc dogs adı bile yokken adamlar şuan 2.oyuna çalışıyolar gta V hala yok bende korsanı tavsiye etmem ama haklı olanana bir şey diyemem bana hediye geldi elimde olsa ben değiştiririm çünkü bu erteleme hiç hayre alamet değil firmanın pc karnesi hiç iyi değil çünkü konsol firması

• Konsol bu yüzden güzel tak oyna ama fps düsüsü yaşıyorum ben. Bunu patchle düzeltmeliler. Şunu söylemek lazım eğer driveclub ve infamous serisine bakıldığında Gta'dan daha iyi atmosfere sahip oyunlar. Optimizasyon sorunu var belli umarım pc'ye güncelleme verilirken şu fps oranını düzeltirler. Akıcılıktan birşey kaybetmiyor ama bazen gözüme batıyor. Şunu ekliyeyim çocukluğumda ps1'im vardı. Sonrasında hep pc kullandım, gecen seneye kadar.
    Pc'de bu kadar optimizasyon için uğraşilsa herhalde gerçeklik tavan yapar ancak bu pc tarafında imkânsız her yıl çıkan 10 tane farklı kart 5 tane farklı mimari var. Pc potansiyelinin %50'ini konsoollar %80'i ni kullanıyor. Bu yüzden konsollar gerçekten avantaj sağlıyor benim gibi tak çalıştır yapan insanlara. Ha tabi bir insanin amaci oyunu oynamaktansa grafiklere odaklanmak ne grafik yapmıslar demek ise ona giden pc platformu iki tarafida kullanmis biri olarak pcnin avantajlari cok fazla ama konsolunda avantajlari cok buyuk.

• grafik olarak ve atmosfer olarak üstün olabilirler ama gta dünyasi cok geniş bir oyun onlardan dahaçok sistem gerektirmesi normal fakat tabiki konsolda kasmaması gerekir geçtiğimiz nesilde hiç böyle sorunlar duymuyordum konsollar biraz lükse kaçmasa almak isterdim ama cok lüks oluyor ben orta şekerli pcm ile yola devam edeyim en iyisimi

• Sizce bu sistemle oynayabilirmiyim?
    5700 ekran kartı
    amd fx 6100
    4 gb ram

• Sayın editör haber içeriğindeki yanlış bilgiyi bildirmiştim ama halen görmüş değilsiniz düzeltme talebimi soygun içeriği ertelemeye maruz kalmadı. Önümüzdeki bir kaç hafta içinde konsol sahiplerine açılacak. Lütfen kaynakları gözden geçirin

• Pc kullanmıyorum, ps4 kullanıyorum ama pcye acıdım cidden yalama yaptılar millette heves bırakmayacaklar oyun çıkınca.

• bu oyunun ertelenmesi çok kötü oldu biliyorum ama yapacak birşey yok hiç çıkmasa daha kötü olacaktıki zaten rockstar başta hiç çıkartmamayı seçmişti sonra fikir değiştirdiler ama gtx660 mazi olmuş bir ekran kartı sistem gereksinimleri bence yanlış çünkü gtx660 bu oyunu lowda bile açamaz

• Gayet güzel istenilen sistem gereksinimleri.Yalnız 65 gb nedir yahu.Bu kadar ertelendi umarım optimizasyon sıkıntı olmaz.
  • Boşver sen ertele gitsin aldırma, büyüklük sizde kalsın sonunda, siz nasıl olsa korsan oynayacaksınız bu size bile fazlaa ..

• Nvida Geforce 9600 GT var diğer tüm özellikler tutuyor çalıştırırmı ??
  • Ekran kartım Nvidia Gt 540 m diğer tüm özellikler fazla bile sizce açar mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.