Şimdi Ara

Grand Theft Auto V'in PC Sürümü Ertelendi! + Sistem Gereksinimleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
1
Favori
5.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Uzun süredir Grand Theft Auto V'i beklemekte olan ve 27 Ocak için sabırsızlanan PC oyuncuları için kötü haber geldi. Rockstar, oyunun PC sürümü erteledi ve beklenen sistem gereksinimlerini paylaştı.

Oyunun olması gerektiği kadar iyi olabilmesi için birkaç haftaya daha ihtiyaç duyduğunu belirten Rockstar Games, test ve rötuşlar nedeniyle GTA 5'i 24 Mart'a erteledi.

GTA V'in çıkışıyla birlikte açılacak olan GTA Online'da 30 kişiye kadar destek sunacağı ve PC sürümünün direkt olarak Heist yani soygun görevleriyle geleceği söylenmekte. Konsol oyuncuları ise oyunun PC çıkışından sonraki birkaç hafta içerisinde bu güncellemeyi alacaklarmış.

PC'de 1080p - 60 FPS desteği sunacak olan oyunda 4K ve çoklu monitör özellikleri de bulunacak.

Oyuncuların beklendiğinden çok daha aşağıda olan sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Özellikle ekran kartı tarafında oldukça mütevazi gereksinimlere ihtiyaç duyan oyunun GTA 4'teki optimizasyon sorunlarını yaşatmamasını umuyoruz. Eğer bir sorun olmazsa çoğu oyuncu, GTA V'i rahatlıkla oynayabilecek gibi görünüyor.

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (Vista için Nvidia ekran kartı önerilir)

İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz

Bellek: 4GB

Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

Ses Kartı: 100% DirectX 10 destekli

HDD: 65GB boş alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1

İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)

Bellek: 8GB

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB

Ses Kartı: 100% DirectX 10 destekli

HDD: 65GB boş alan

• Nasıl bir küfür etsem bilemedim. Acayip sinirlendim. 2011in sonunda duyurulduğundan beri bekliyordum, sonra ygs girdi araya pcye duyurulunca arkadaşla beraber alıp online takılırız diye almadım ps3e, 3 ay bekleyecez şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RadioheadTR -- 13 Ocak 2015; 17:39:04 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sistem gereksinimlerine söylenecek laf yokta tarih berbat.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • :O

• evet şimdi zaten oyuna para vermeyecek olan tayfa bahane olarak yazacak :
    oyunu alıcaktım, ama artık almayı düşünmüyorum. korsan indircem, Rockstar hak ediyo! -diye.

• 65 GB

Rekor sanırım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş daha geçen hafta ertelenmeyeceğini söylemedi mi Rockstar?
    Ben oyunu PC'ye almayacağım PS3 ve PS4 sürümlerini aldığımdan dolayı ama bir PC oyuncusu olarak da ayıpladım Rockstar'ı.
    Neyse ki sistem gereksinimleri gayet makul.

• Oyunu alacaktım ama bundan sonra korsan indiririm artık diyenler gelmeden. :D

• Allah belanı versin be rockstar oynayamadan askere gideceğim..

• Erteleme kötü oldu biraz ama optimize edilmemiş oyunu çıkartıp insanları süründürmektense böylesi yine iyidir. Sistem gereksinimleri beklentimden daha düşük çıktı, sevindirici.
  • Allah belanı versin Rockstar. Sistem gereksinimleri çok düşük bu güzel ama 24 mart nedir lan!

Edit: Ertelemenin optimizasyonla ilgili olduğunu düşünenlere de yuh diyorum. PS4 ve X1'de satışlar artsın diye ertelendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D5961688 -- 14 Ocak 2015; 14:20:40 >
  • Oyunu Ps4 de oynamama rağmen elim ayağım titredi sinirlendim nasıl bişey lan bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocket Raccoon

Arkadaş daha geçen hafta ertelenmeyeceğini söylemedi mi Rockstar?<br>Ben oyunu PC'ye almayacağım PS3 ve PS4 sürümlerini aldığımdan dolayı ama bir PC oyuncusu olarak da ayıpladım Rockstar'ı.<br>Neyse ki sistem gereksinimleri gayet makul.

la bacanak insan konsolda oyun oynadıktan sonra pc de oynamaz sen kimi kandırıon pc oyuncusuymuş peh

• Ahahah al işte belliydi...
  • Resmen PC oyuncusuyla dalga geçiyorlar!!! Rockstar, hani PC sürümünü ertelemeyecektin? Güya ertelenme haberlerini yalanlamıştı bu ciddiyetsiz firma!!! Sistem gereksinimlerini düşürdü diye erteliyor utanmadan, oyuncuların ağzına bal çalmaktan başka bişey değil bu!

• GTA'nın bütün oyunlarını orjinal olarak sahip olarak şunu söylüyorum. İnsanları bekletip erteliyorlar. Çıksın artık şu oyun bozukta olsa çıksın daha kısa süre önce erteleme yok denmişti. Bu nasıl pişkinlik bu oyunu kopya indirip kullanıcam ucuzladıktan sonra oyunu orjinal alıcam.

• küfür etmek için iyi bir gün seçtin rockstar

• Madem erteliceksiniz neden ertelenmicek diye yalan söylüyorsunuz bari yalan söylemeyin adam gibi ertelenecek deseydiniz zaten belliydi çıkışa yaklaşmasına rağmen bu kadar sessiz kalmaları şaşırtıcı bi gelişme değil açıkçası...

• Ertelenmesi kötü ancak istediği sistem gereksinimleri ile beklemeye değer. Geç olayın optimize olsun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • birileri ubisofta paragöz firma diye laf atıyodu aynı şeyler rockstar içinde geçerli 4.defa ertelendi Allah verede optimazasyonu iyi ola....

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.