Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de büyük ihtimal konsolu tercih edeceğim oyun için ancak PC'de oynayacaklara da saygım var. Çünkü belki konsolum olmasa ben de aylarca bekleyebilirdim. Empati kurmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Yine oyun 1 sene sonra çıkar, herkes oyunun tadını aldıktan çılgınca vakit geçirdikten 1 sene sonra sisteminizde kasa kasa oynarsanız GTA IV çıktığında olduğu gibi. Üzülmeyin PC'ciler en azından PC de bedava oyun oynayabiliyorsunuz, AA AF açabiliyorsunuz daha ne olsun

Boşuna sataşmaya çalışmayın yazdığınız hiçbir alıntıyı okumıcam, gerçekler bunlar

Öyle bir yazmışsın ki, sanki oyun 1 sene sonra bayatlıyor.

Aynen he PC için beklemeye değer.Çıkana kadar sistemimide yenilicem.O değilde şu anda bile mid-high sistemle konsollardan daha iyi oynanırken her oyun ilerde alacağım high-end space station pc'm ile nasıl oynanır düşünmesi bile keyifli

• Pc sürümüde beklenmez be.
  • hec beklemıcem alacam bı tane konsol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belli mi olur belki de çok sürmez çıkması. Ama sanmıyorum.
  • 1600X900 de hd6870 le akici oynarim ama islemci biz halen i5 650 kurtulamiyorum sundan

• HD 6950 2 gb edt., Phenom II 3.2 ghz 9 mb cache, ram ise 4 gb 1333 ghz g-skill İyi bir şeyler olur heralde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novak Djokovic -- 6 Haziran 2013; 23:01:26 >
  • i7-3610qm
    nvidia gt650m 2gb gddr5
    8gb ram

sizce gtav için yeterlimi msı ın GE60 modeli?
  • PC ye çıkmıyıcak :-D

Not; Çok Vurmayın bana ;-)

• quote:

Orijinalden alıntı: barbunyaza

i7-3610qm
    nvidia gt650m 2gb gddr5
    8gb ram

sizce gtav için yeterlimi msı ın GE60 modeli?

Oyunun nasıl olacağına bağlı. Ancak orta ayara kadar yolu var gibi duruyor. Zira ekran kartı da orta ayar.
  • Bu rockstar pc oyuncularını gerçekten çileden çıkartıyor geç çıkan gta'lar optimizasyon sorunlu çıkan gta'lar artık bizi ilallah ettirdi ne zaman pc'ye önem verecek bu rockstar
  • adamlar yapıyor oyunu :
  • Ramleri en az 6GB yapın, oyunu kurmak için bir tane 60gb ssd alın, ekran kartını da ultra oynamak için en az 2GB HD 7870 alın.
  • bu oyun pc ye çıakrsa 6850 mle rahat oynarım sorun yok o yüzden:)

eğer max payne 3 gibi olcaksa:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lwd

Ramleri en az 6GB yapın, oyunu kurmak için bir tane 60gb ssd alın, ekran kartını da ultra oynamak için en az 2GB HD 7870 alın.

Aa ve vysnc gibi seyleri kapatip digerlerini ultraya cekerim daha bir yil daha kullancam bnm karti

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    i5 8 gb ram ve geforce 635m ile çok rahat ve yüksek kalitede oynadım sıkını çıkarmadı onların en az demelerine bakma çok çok altı bile çok rahat çalıştırabiliyo ama tabi bunu yanında ram işlemci yüksek olursa daha iyi performans sağlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss07

i5 8 gb ram ve geforce 635m ile çok rahat ve yüksek kalitede oynadım sıkını çıkarmadı onların en az demelerine bakma çok çok altı bile çok rahat çalıştırabiliyo ama tabi bunu yanında ram işlemci yüksek olursa daha iyi performans sağlıyor

Ben daha yüksek sistemde kasıyor diyenleri anlamıyorum zaten. Nasıl bir işletim sistemi kullanışları falan varsa artık. Pentium 4 + 9500 GT ile bile GTA IV'te 1.3 patch ile en düşük ayarda 12-15 fps alabiliyorum çoğu yerde. Artık o işlemci yerine Core 2 Duo falan olsa kim bilir kaç fps alınır düşük ayarlarda siz hesap edin. Benden kat kat iyi işlemcisi ve ekran kartı olanların "en düşük ayarda bile kasıyor yaa" demesine uyuz oluyorum bu yüzden açıkçası.

• Pc ye cıkmazsa gerceken buyuk rezıllık varmı bır gelısme dostum sen
    bu konuları ıyı takaıp edıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil.

Pc ye cıkmazsa gerceken buyuk rezıllık varmı bır gelısme dostum sen
    bu konuları ıyı takaıp edıyorsun.

Halen aynı. E3'ten de PC ile ilgili haber çıkmadı tahmin ettiğim gibi.
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Yazık nedıyım buyuk talep olacaktır ama 5-6 ay PC ye cıkmasını beklıyemem gercekten merakla ve sabırsızlıkla bekledıgım bır oyun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.