Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.204
Cevap
252
Favori
1.561.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25082509251025112512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volytr

Beyler bu kar nasıl olucak gta online giriyorum fakat kar yok

Şu an kar var hocam. ((:
  • Bu kez tadını çıkarın bakarsın sabaha gitmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online da hile yapabiliyorlar mı ya, geçen tepeme biri bindi bir türlü atamadım üstümden. Oyundaki bir hatamıydı neydi anlamadım, kapattım en sonunda. Sinir etti beni lauk.

• Beyler bir dairem vardı, garajında 2 araba vardı. Haritadan bir ev daha aldım önceki ev yok oldu.
    Kayboldu diye bir ev daha aldım, bu sefer hem ilk ev gittiği gibi garajdaki arabalar da kayboldu.

Nereye gitti bu ev ve arabalar bir yardım edin.
  • Edit : Sorun çözülmüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHandOfGod -- 31 Aralık 2015; 8:55:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Beyler bir dairem vardı, garajında 2 araba vardı. Haritadan bir ev daha aldım önceki ev yok oldu.
    Kayboldu diye bir ev daha aldım, bu sefer hem ilk ev gittiği gibi garajdaki arabalar da kayboldu.

Yanlış bilmiyorsam 3 ev hakkınız var ama yeni ev aldığınız zaman eski evin üstüne kaydederseniz eski ev satılır.Arabalarda bi zaman sonra yeni evin garajına gelir diye düşünüyorum

• Beyler oyunu satın aldım ındırıyorum oyun parası satın almama gerek var mı yoksa tek başıma para kasabılırmıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream3rn

Beyler oyunu satın aldım ındırıyorum oyun parası satın almama gerek var mı yoksa tek başıma para kasabılırmıyım

Hiç gerek yok, alma. Oyunun başında zevki zaten para kasıp arabalar satın alınca geliyor, hileciler yaygın olmasa sıfırdan karakter yaratıp level/para kasmaya çalısırdım. Belki hilecinin birisi gelirse başından aşağıya para yağdırır
  • yine mi kar geldi, oyunun tüm atmosferini bozuyor bir an önce gitse bari.
  • nasıl yanı goreve gırdıgımde yanıma baska ınsanları mı verıyor onlardada hıle varsa beles gorev dıyosun yanlıs anlamadıysam
  • Dream3rn D kullanıcısına yanıt
    Kasarsın hocam boşuna para verme. Zaten elbet bir hileci denk gelir, kafandan yağdırır.
  • Oyunum 3 gun sonunda bugun iniyor :) karli tema hala var mi ?

• Wake Me Up When I Care kullanıcısına yanıt
    Asıl öyle atmosfer daha güzel oluyor

• quote:

nasıl yanı goreve gırdıgımde yanıma baska ınsanları mı verıyor onlardada hıle varsa beles gorev dıyosun yanlıs anlamadıysam

Heist(görev) yaparak para kasıyorsun, genellikle heist yapanlar hileli olmuyor. ama free modda takılırken hileci'ye denk gelirsen kafandan aşağıya para yağdırırsa şaşırma. 3-4 gündür uğraştığın parayı 1 dk'da kafandan aşağıya yağdıran hileciler oluyor

@I m amazing.. I m Batman

Karlı tema bugun tekrar geldi, rockstar yılbaşı için bekliyordu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 31 Aralık 2015; 13:02:53 >
  • Yeni Yıl için X2 RP ve Para aktiviteleri yok? İndirimde görünmüyor...
    Sadece karı yağdırmakla geçecek hafta heral

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 31 Aralık 2015; 15:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Teller

quote:

Beyler oyunu satın aldım ındırıyorum oyun parası satın almama gerek var mı yoksa tek başıma para kasabılırmıyım

Hiç gerek yok, alma. Oyunun başında zevki zaten para kasıp arabalar satın alınca geliyor, hileciler yaygın olmasa sıfırdan karakter yaratıp level/para kasmaya çalısırdım. Belki hilecinin birisi gelirse başından aşağıya para yağdırır

Nick ayni ekleye bilirsin beraber oynariz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ukayl06

Online da hile yapabiliyorlar mı ya, geçen tepeme biri bindi bir türlü atamadım üstümden. Oyundaki bir hatamıydı neydi anlamadım, kapattım en sonunda. Sinir etti beni lauk.

Aynen banada oldu aynisi biri heistten atti beni evinden cikarken adam tepeme binmiş sekilde ciktim arabaya biniyom kafasi arabanin tepesinden cikio millette beni hileci zannetti onun yuzunden

• quote:

Orijinalden alıntı: Carlosz

quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Beyler bir dairem vardı, garajında 2 araba vardı. Haritadan bir ev daha aldım önceki ev yok oldu.

Yanlış bilmiyorsam 3 ev hakkınız var ama yeni ev aldığınız zaman eski evin üstüne kaydederseniz eski ev satılır.Arabalarda bi zaman sonra yeni evin garajına gelir diye düşünüyorum

Hocam 2 evde sorun yok şu an ama iki evin de garajına baktım, arabanın bir tanesi hala kayıp.

Baya bir zaman geçti üzerinden bu saatten sonra da gelmez her halde. Neden kayboldu anlamış değilim.

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    Arabaya el koymuş olabilir polis . Yada parçalanmışdır . Onlara da bak istersen.

• 
Sayfa: önceki 25082509251025112512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.