Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25072508250925102511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bişey soracağım, ilk aldığım ev lüks bir aparmanda aldım, sonra ikinci bir evi aldım, evin önünde aşağı doğru inen yolun başında, lakin 2. evi alınca, 1. ev kayboldu ve giremiyorum evede, ne iştir anlamadım, araba alınca sadece 2. evin garajını gösteriyor, sizdede öylemi yoksa yapacağım bir ayarmı var
  • Bilmediğimden online oynamıyordum. Bir kaç gündür online oynuyorum ve çok hoşuma gitti heist görevleri. ((:

Level 16 daha acemiyim.

Bu Kuruma dediğiniz zırhlı aracı ben neden bulamadım beyler, nereden alacağız onu ?

Bir de yeni olduğumdan dolayı tavsiyeleriniz varsa ricam olsun. ((:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Bilmediğimden online oynamıyordum. Bir kaç gündür online oynuyorum ve çok hoşuma gitti heist görevleri. ((:

Level 16 daha acemiyim.

Bu Kuruma dediğiniz zırhlı aracı ben neden bulamadım beyler, nereden alacağız onu ?

ilk heisti yapmak gerekiyor kurumayı açmak için gerçi tavsiye etmiyorum görevleri çocuk oyuncağına döndürüyor oyundan aldığınız zevk mahvoluyor ölümsüzlük hilesi gibi kuruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

quote:

Bilmediğimden online oynamıyordum. Bir kaç gündür online oynuyorum ve çok hoşuma gitti heist görevleri. ((:

Level 16 daha acemiyim.

ilk heisti yapmak gerekiyor kurumayı açmak için gerçi tavsiye etmiyorum görevleri çocuk oyuncağına döndürüyor oyundan aldığınız zevk mahvoluyor ölümsüzlük hilesi gibi kuruma

Hocam ilk heist dediğiniz nedir ?

Telefona görev mesajı geliyor hemen dalıyorum ne olduğunu bilmeden.
    Çeşitli görevler denk geldi bu şekilde. Bu mu ilk hesit dediğiniz ?

• quote:

quote:

quote:

Level 16 daha acemiyim.

ilk heist Fleeca Job 2 kişilik olan, ayrıca telefona görev gelmesine gerek duymadan da görevlere gidebilirsin telefonda quick job seçeneğinden çeşitli aktivite ve görevler var istediğine tıklarsan seni o kurulan eventlerden birine atar davete gerek olmadan

• quote:

quote:

quote:

Level 16 daha acemiyim.

Lester arayacak sanırım açmanız lazım görev ismi fleeca job olması lazım.Telefona cevap verin lütfenn

• quote:

quote:

quote:

quote:

Level 16 daha acemiyim.

ilk heist Fleeca Job 2 kişilik olan, ayrıca telefona görev gelmesine gerek duymadan da görevlere gidebilirsin telefonda quick job seçeneğinden çeşitli aktivite ve görevler var istediğine tıklarsan seni o kurulan eventlerden birine atar davete gerek olmadan

quote:

Lester arayacak sanırım açmanız lazım görev ismi fleeca job olması lazım.Telefona cevap verin lütfenn

Beyler teşekkürler yardım için. Acemilik zor ya.

• HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    SP deki evin garajına sıkıştı.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 30 Aralık 2015; 21:46:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omryildirim

merhaba DH üyeleri. " GTA V " e sahip olan arkadaşlardan bu gece müsait olan var ise, 10.000.000 $ lık heist ödülü için toplanabiliriz. Benimle beraber 4 kişi olmamız lazım.Bütün görevleri , setuplar dahil aynı 4 kişi yapmalı ve ölmemeliyiz. skype üzerinden de bağlanır irtibat kurarız. Benim seviyem 120, 27 yaşındayım,gayet keyifli oynarız. Ama yarıyolda bırakacaklar gelmesin,sonuna kadar beraber yapmamız lazım ki 10.000.000 $ alabilelim
    Gönüllü var ise özel mesaj bekliyorum,saygılar

arkadaşlar 1 kişi daha lazım. Vakti olan, titizlikle oynayacak, küfür etmeyen 1 arkadaş daha arıyoruz. Şuan 3 kişiyiz, seviyeniz benim için önemli değil. Yeni olmanız daha da işime gelir,daha istekli yaparsınız. Ben her türlü yardımcı olacağım oyunda. Skype ya da teamspeak den bağlanıp iletişim kuracağız. Bu 5 görevi set-up lar ile birlikte elite olarak ,hiç ölmeden, ve aynı takım arkadaşları ile yapmak istiyorum.

• Cemsnbc kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi,haritanin kuzeyindeki oto tamirci onunde genelde cekici olur.Onu al ve garajdaki araci baglayip cek
  • quote:

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

Oyunda hileciler azaldi mi ?

Up :)

• azalmadı, bugün VIP oynuyorduk 4 kişi. Biri geldi oyunu mahvetti, normalde başka session a geçerim hemen, ama görevde olduğumuzdan çıkamadım.
    Çözüm olarak, o anda o session da olan herkese, o kişinin hile yaptığı,ölümsüz vs olduğu, rockstar a rapor etmelerini söylüyorum,ardından o elemanı, sessiondan atmak içinde istekte bulunuyorum, 5 dakika içerisinde kendisi çıkıyor zaten.
  • quote:

azalmadı, bugün VIP oynuyorduk 4 kişi. Biri geldi oyunu mahvetti, normalde başka session a geçerim hemen, ama görevde olduğumuzdan çıkamadım.
    Çözüm olarak, o anda o session da olan herkese, o kişinin hile yaptığı,ölümsüz vs olduğu, rockstar a rapor etmelerini söylüyorum,ardından o elemanı, sessiondan atmak içinde istekte bulunuyorum, 5 dakika içerisinde kendisi çıkıyor zaten.

Cvp icin tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Gta nın save dosyalarını yedekleyip formattan sonra tekrar kurdum ancak esc ye basınca haritada ikonlar gözüküyor ama harita silik şekilde yollar falan yok yani.Nasıl düzeltebiliriz bunu arkadaşlar acil yardım.

Bilgisi olan yok mu ?
  • Yafoo Y kullanıcısına yanıt
    çözüm: bir tane laser ya da hydra ile tüm haritayı 5dk da geziyorsun. Başka çözüm bilmiyorum
  • quote:

quote:

merhaba DH üyeleri. " GTA V " e sahip olan arkadaşlardan bu gece müsait olan var ise, 10.000.000 $ lık heist ödülü için toplanabiliriz. Benimle beraber 4 kişi olmamız lazım.Bütün görevleri , setuplar dahil aynı 4 kişi yapmalı ve ölmemeliyiz. skype üzerinden de bağlanır irtibat kurarız. Benim seviyem 120, 27 yaşındayım,gayet keyifli oynarız. Ama yarıyolda bırakacaklar gelmesin,sonuna kadar beraber yapmamız lazım ki 10.000.000 $ alabilelim
    Gönüllü var ise özel mesaj bekliyorum,saygılar

arkadaşlar 1 kişi daha lazım. Vakti olan, titizlikle oynayacak, küfür etmeyen 1 arkadaş daha arıyoruz. Şuan 3 kişiyiz, seviyeniz benim için önemli değil. Yeni olmanız daha da işime gelir,daha istekli yaparsınız. Ben her türlü yardımcı olacağım oyunda. Skype ya da teamspeak den bağlanıp iletişim kuracağız. Bu 5 görevi set-up lar ile birlikte elite olarak ,hiç ölmeden, ve aynı takım arkadaşları ile yapmak istiyorum.

çok isterdim katılmak ama finaller geldi çok zaman ayıramıyorum, finallerden sonra oynayabiliriz çok güzel olur

• Beyler bu kar nasıl olucak gta online giriyorum fakat kar yok

• quote:

Orijinalden alıntı: volytr

Beyler bu kar nasıl olucak gta online giriyorum fakat kar yok

online için bitmiş galiba istersen sınırsız single player oynayabilirsin modları var. Sadece 2 tane dosya atacaksın istersen silersin ama online girersen ban yersin. Denemek için kur istersen. Single player snow adı.
  • 
Sayfa: önceki 25072508250925102511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.