Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
54.204
Cevap
252
Favori
1.561.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25062507250825092510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eski video dur o. Yada story de mod kullanmışlardır. Güncel youtube kanallarında karla ilgili birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Oyunportal da oynamışlar da şimdi girdim bana gelmemiş. Anlamadım.

Kar yağdı 2-3 durdu sonra kaldırdılar. Önceki mesajlarda görsellerde var.
  • merhaba DH üyeleri. " GTA V " e sahip olan arkadaşlardan bu gece müsait olan var ise, 10.000.000 $ lık heist ödülü için toplanabiliriz. Benimle beraber 4 kişi olmamız lazım.Bütün görevleri , setuplar dahil aynı 4 kişi yapmalı ve ölmemeliyiz. skype üzerinden de bağlanır irtibat kurarız. Benim seviyem 120, 27 yaşındayım,gayet keyifli oynarız. Ama yarıyolda bırakacaklar gelmesin,sonuna kadar beraber yapmamız lazım ki 10.000.000 $ alabilelim
    Gönüllü var ise özel mesaj bekliyorum,saygılar
  • mic kullanıcısına yanıt
    Hmm. Denk gelemedik demekki. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Hmm. Denk gelemedik demekki. :)

Tekrar gelecek diyorlar, umarım gelir. Tadına varamadan kaldırdılar.
  • Gta 5 nasıldır arkadaşlar. Tek başıma arkadaşlar yokken onlinede oynayıp eğlenebilirmiyim yoksa arkadaş çevresiz olmuyormu ? Birde oyunu voidu dan alırsam 1.25 M oyun parası veriyormuş. Bu oyun içinde yüksek bir rakammı yoksa görevlerle hemen yapabilirmiyim ? Steam yerine voidu dan oyunu alsam oyun parası konusunda büyük bir avantaj elde edermiyim.
  • Batman007 B kullanıcısına yanıt
    eğlenebilirsin arkadaşların olmasa da, hatta orada yeni arkadaşlıklar kuruluyor zaten. 1.25m çok bir para değil. Az da bir para değil. İş görür, ev+ zırhlı araç alınır. Eğer bu tarz oyunlarda iyi iseniz, 4 kişilik grup kurmaya çalışıyorum, 5 heist görevini de 10milyon ödüllü elit bonusu ile bitirmek için. Online detayları ile ilgili yardımcı olurum. Ben pre - order iken almıştım, 1milyon vermişti, çok işe yarıyor başlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman007

Gta 5 nasıldır arkadaşlar. Tek başıma arkadaşlar yokken onlinede oynayıp eğlenebilirmiyim yoksa arkadaş çevresiz olmuyormu ? Birde oyunu voidu dan alırsam 1.25 M oyun parası veriyormuş. Bu oyun içinde yüksek bir rakammı yoksa görevlerle hemen yapabilirmiyim ? Steam yerine voidu dan oyunu alsam oyun parası konusunda büyük bir avantaj elde edermiyim.

Alırsan pişman olmazsın o parayı 2 günde yapılır yoğun oynarsan onlineda bir sürü arkadaş edinebilirsin ama ben tekde çok zevk alıyorum

• Arkadaşlar garajda araba sıkıştı kaldı çıkmıyor. Arabayı garajdan nasıl çıkartabilirim?
  • beyler şehir dışındaydım bugün geldim kar olayı kalktımı göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá

steamden 107 tlye aldım oyunu.

sıra gtx970de

Her ikisi de hayirli olsun :)

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemsnbc

Arkadaşlar garajda araba sıkıştı kaldı çıkmıyor. Arabayı garajdan nasıl çıkartabilirim?

SP mi MP mi ? 1.yontem patlatabilirsin 2.kuzey tarafindan cekici bulup cekebilirsin 3.yontem mpde olabilir,fakat 2 tane garajin veya evin olmasi gerekir.Araci diger garaja transfer etme olayi vardi sanirim.
  • Ben rank 17 oldum, 300k küsür de para oldu. Şimdi ne almalıyım sizce, Heist kurulabilen ev mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Ben rank 17 oldum, 300k küsür de para oldu. Şimdi ne almalıyım sizce, Heist kurulabilen ev mi?

kuruma al bence
  • quote:

Ben rank 17 oldum, 300k küsür de para oldu. Şimdi ne almalıyım sizce, Heist kurulabilen ev mi?

200 bin daha biriktir zırhlı kuruma al çoğu görevi çok daha kolay yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

quote:

İyi de önce ev almak mantıklı değil mi? Hem heist başlatamıyorum, hem de garajım yok?
  • quote:

quote:

quote:

İyi de önce ev almak mantıklı değil mi? Hem heist başlatamıyorum, hem de garajım yok?

Kısa süreliğine ucuz bir garaj alırsın kuruma orada durur. Evde alabilirsin. High end ev alırsan hem kendi heistini başlatırsın hemde 10 araçlık garajın olur. Başkasının heistine girmişsin yada kendi heistini açmıssın pek bir farkı yok. Yerinde olsam kuruma alırdım. Sadece heist değil hemen hemen her görevde işini çok yarar kuruma. Heistle aynı parayı aynı rp veren görevlerde var. Onlarla para kasarsın. Üstelik 4 kişi olmak zorunda değilsin. Karar senin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic -- 30 Aralık 2015; 14:58:20 >

• quote:

Kuruma armored al. Sanirim 525 ya da 550k idi. Gorevlerde cok yardimci oluyor.

• quote:

quote:

quote:

Ev alıp heist başlatsan heist setuplarını iyi bilmen lazım, çünkü diğer türlü tekrar olursa setuplara gelenler çıkar..
    Birde Heistleri ezber yapmış kişiler finallere gelirse %20 pay isteyecek

Başkalarının heist setup ve finallerine girerek başla, gerçi senin lvl düşük heist finallerden atabilirler...
    1 arkadaş yazmış şimdilik ucuz garaj al sonra zırhlı Karuma hem görevlerde hemde heist setuplarda çok işine yarar...

• Bu oyunda araç fiziği modu varmı ? varsa en başarılı mod hangisidir teşekkürler. Gta4 den sonra bana 5in sürüşü odunsu geldi keyif alamıyorrum. Gerçekçi bir sürüş modu arıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 25062507250825092510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.