Şimdi Ara

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition resmi olarak duyuruldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
8.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition resmi olarak duyuruldu!

Yayıncılığını Rockstar Games'in yaptığı popüler seri Grand Theft Auto'nun remaster sürümü Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition sonunda resmi olarak duyuruldu.

Grand Theft Auto: The Trilogy Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde Rockstar Games tarafından yapılan resmi duyuruyla GTA Trilogy resmiyet kazandı. Oyunun tam ismi ise Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. 2021 yılında PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak. 2022'de ise iOS ve Android cihazlar için çıkış yapacak.

Ayrıca Bkz.Steam indirimlerinde bu hafta: Death Stranding, Battlefield ve daha fazlası

Bu pakette Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas oyunlarının grafik ve oynanış açısından geliştirilmiş versiyonlarını göreceğiz ancak oyun orijinalliğini de kaybetmeyecek. Ne yazık ki şu an için çok detay açıklanmadı ancak oyuncuların beklediği gibi tamamen yenilenmiş bir oyun görmeyeceğiz gibi duruyor. 

Son olarak önümüzdeki hafta Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas'ın tüm mağazalardan kaldırılacağını belirtelim. Orijinal sürümü satın almak isteyenler için son birkaç gün.

Kaynak:https://www.gematsu.com/2021/10/grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-announced-for-ps5-xbox-series-ps4-xbox-one-switch-pc-ios-and-android

• Rockstar'ın bu hamlesi genel olarak benim şirketi gördüğüm duruşa yakın bir hareket değil. Zaten çıkartmışsın mobile san andreas'ı bile daha neyin derdindesin de tekrar uğraşıp güncel platformlara getiriyorsun. Hani bir tanesini az çok güncelleyip bir de oyun motorunu yükseltse yine millet ağzı açık oynayacak belki ama şuan sadece grafikleri biraz elden geçirilmiş ve kütük gibi bir oynayışla (dönemine göre iyi olsa bile ki severek oynadım hepsini, gta 3'ü korsan oynamıştım bir dönem oyun sesleri yoktu ve arkadan müzik açıp oynardım 🥲) yine sunmak garip yani. Şimdi gelecek yine ülkemizde belki gta 5'ten bile daha pahalı olacak ve aynısının laciverti bu sonuçta. Umarım şaşırtır ve beklenenden daha iyisini yaparlar.
  • sıyır bakalim tencerenin dibini
  • Hepsi çok güzel oyunlardı, baştan sona tekrar oynanır.
  • Tekne kazıntısı
  • Ne kadar da çabuk geçmiş zaman
  • Neden gta 3 opening music?
  • Son dönemde duyduğum en iyi haber.
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    Üçlemenin ilk oyunu ve oyunların temeli ona dayanıyor. GTA 3 era diye geçiyor araştır istersen.
  • 250 den aşağı fiyat koymazlar almayız.
  • Dharma Initiative kullanıcısına yanıt

Güzel bir nostalji olacak. Bu açıdan bakmak anlamsız.

• Fiyata nasıl zam yapalım ? def edition çıkaralım, milletin beklentilerini yükseltelim, güzel iş modeli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 8 Ekim 2021; 19:21:56 >
  • Laga luga yapmayın bekleyen cok kişi var diyen laleler var forumda noldu acaba 🤣
  • Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition resmi olarak duyuruldu!
  • ne kadar saplayacak rockstar merak ediyorum

• Rockstarda katıldı sonunda bu işe
  • Rockstar'ın bu hamlesi genel olarak benim şirketi gördüğüm duruşa yakın bir hareket değil. Zaten çıkartmışsın mobile san andreas'ı bile daha neyin derdindesin de tekrar uğraşıp güncel platformlara getiriyorsun. Hani bir tanesini az çok güncelleyip bir de oyun motorunu yükseltse yine millet ağzı açık oynayacak belki ama şuan sadece grafikleri biraz elden geçirilmiş ve kütük gibi bir oynayışla (dönemine göre iyi olsa bile ki severek oynadım hepsini, gta 3'ü korsan oynamıştım bir dönem oyun sesleri yoktu ve arkadan müzik açıp oynardım 🥲) yine sunmak garip yani. Şimdi gelecek yine ülkemizde belki gta 5'ten bile daha pahalı olacak ve aynısının laciverti bu sonuçta. Umarım şaşırtır ve beklenenden daha iyisini yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 8 Ekim 2021; 20:49:58 >
  • Bana upscale olacak gibi geliyor. Aynı Mass Effect Legendary Edition gibi.

İnşallah Remade idir. Yani yeni bir oyun motoru ile tamamen yeniden yapmak. Bu seriye bu yakışır aga.

• Böyle remastera can kurban.
  • Harika olur baştan oynamak
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.