Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.202
Cevap
113
Favori
674.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RDR içinde yepyeni bir etkileşim motoru geliştirmişlerdi, LA noire in yapım aşamasındaki mimik teknolojisini gördüğümde zaten şok olmuştum bu 2 sini GTA 5 te bir araya getirip ultra mega süper bir oyun patlatıcaklar yeni nesilin efsanesi olucak. Keşke araçların marka haklarınıda alsalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 21 Mart 2011; 11:56:33 >
  • Grand Theft Auto V yanlışlıkla günyüzüne çıktı.

Eski ünlülerden Gilbert Gottfried istemeden de olsa Grand Theft Auto V'in varlığını dün gece Twittar'da "GTA V'teki ana karakteri seslendireceğimi öğrendim. Ayrıca Japon'lardan nefret ederim lol" şeklindeki mesajı ile duyurdu. Mesaj daha sonrasında kaldırıldı.Geçen hafta Japonya'daki afet ile ilgili tartışmalara yol açan yorumlarından dolayı kovulan Gottfried şimdi de en çok satan serilerden biri olan GTA'nın yeni oyununda baş rol seslendirmesini yapacağını belirtiyor. Bu arada bir bilgi; Gottfired'ın son (kovulduğu) işi Aflack adlı bir firmanın reklamında ördek sesi çıkartmaktı.İsimsiz bir kaynağa göre Gilbert Gottfried yeni oyunda kendisinden beklenenin aksine daha ciddi ve güçlü bir ton sunacak. Ayrıca oyunun yapımcıları Gottfried'ın Disney çizgi filmi olan Aladdin'in deki Iago karakterinde yaptığı seslendirmedeki derinlikten çok etkilenmiş.
    http://www.merlininkazani.com/Grand_Theft_Auto_V_yanlislikla_gunyuzune_cikti-haber-40282p1.html
  • Yukaridaki haberin en can alici kismi :

"Eski ünlülerden Gilbert Gottfried istemeden de olsa Grand Theft Auto V'in varlığını dün gece Twittar'da "GTA V'teki ana karakteri seslendireceğimi öğrendim. Ayrıca Japon'lardan nefret ederim lol" şeklindeki mesajı ile duyurdu. Mesaj daha sonrasında kaldırıldı"

Artik neredeyse kesin gibi. E3 2011 Fuarinda bas koseye oturacak. :)
  • KOnsollarda gercekten kötüydü GTA 4.
    Xbox da PS3 e göre cok cok iyiydi aslinda ama Bana göre Xbox da bile kötüydü(PC de oynadiktan sonra)
    Ins cok iyi olur 5.oyun , Eger 4 gibi olacaksa bence cikmasin daha iyi .Sonraki Konsollara ciksin ve ortaligi yikip gecsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

KOnsollarda gercekten kötüydü GTA 4.
    Xbox da PS3 e göre cok cok iyiydi aslinda ama Bana göre Xbox da bile kötüydü(PC de oynadiktan sonra)
    Ins cok iyi olur 5.oyun , Eger 4 gibi olacaksa bence cikmasin daha iyi .Sonraki Konsollara ciksin ve ortaligi yikip gecsin.

LA:Noire'deki mocap teknolojisini kullansınlar Zaten grafik motoru RDR da kullanılan motorun cilalanmış versiyonu olur
  • GTA4'ü hiç sevemedim sırf para verdim diye oynadım artık dedikleri gibi full serbestlik olsun parayla ev alalım iş kuralım oyunda TV izlemek gibi boş şeyler ekleyeceklerine böyle şeyler eklesinler.
  • rockstardan gta san andreas havasında birşey bekliyorum gangaster espiriler falan oyun eğlenceli geçiyordu baya

fazla simulasyona kaçmasınlar grafik falanda istemiyorum gta san andreas aynısı olsun daha gelişmisi farklı görevler daha büyük harita ya tek istediğim gta 4 gibi rezelat oyun yapmasınlar başka birşey istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 21 Mart 2011; 18:08:45 >
  • SIPAHI KARDSMZE GERCEKTEN COK TSKKUR EDYRM. GEREK VERDGI GUNCEL BILGLERLE, GEREKSE SAYFADAKI TUTUMUYLA BU FORUMUN OLMZSA OLMAZLARNDAN. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANALA-DALAN
    SIPAHI KARDSMZE GERCEKTEN COK TSKKUR EDYRM. GEREK VERDGI GUNCEL BILGLERLE, GEREKSE SAYFADAKI TUTUMUYLA BU FORUMUN OLMZSA OLMAZLARNDAN. . .

Origami killer ?
  • Grand Theft Auto V'in karakterleri bunlar mı?

Geçtiğimiz hafta GTA V'in ilk ses aktörünün Gilbert Gottfried olduğunu hatta bu arkadaşın oyundaki baş kahramanı seslendireceğini duyurmuştuk. Şimdi ise elimizde yeni bir bilgi mevcut.

Bundan sonraki karakterleri kimin seslendireceği henüz bilmiyorduk çünkü henüz diğer karakterlerin kim olduğunu bilmiyorduk, ancak artık elimizde bir ipucu mevcut.

actorspages.com adlı bir sitede özel olarak yayımlanan bir ilanda TAKE2 adlı bir şirketin (elbette ki bizim bildiğimiz T2 firması) ses aktörleri aradığını görüyoruz. İlan hakkındaki diğer tüm bilgiler gizli tutulurken başvuracakların ne tarz bir karakter seslendireceğini anlatan açıklamalar mevcut. Bu da bize muhtemelen yeni GTA V oyununda nasıl insanlara bulaşacağımızı gösteriyor.

İşte yayımlanan ilanın bir görüntüsü. Buna göre şu an için oyunda 5, eğer Gilbert Gottfried'in seslendireceği karakterin mantıken burada olmamasını düşünürsek 6 adet ana karakter mevcut. Şimdi gelin bu arkadaşların kimler olduğunu öğrenelim.

Matthew: (18-25 yaş arası, erkek, Amerikalı)

Cumhuriyetçi Parti'nin Amerika'nın kuyusunu kazmak amacı ile komplo hazırladığına inanan liberal bir genç erkek.

Jose: (30-40 yaş arası, erkek, Amerikalı)

Teknolojinin vahşi doğaya karşı üretilen bir zehir olduğunu düşünen beyaz ürkütücü bir adam.
    James Pedeaston.. :(40-45 yaş arası, erkek, Amerikalı)

Endonezya'daki bir hapishaneden yeni salınıvermiş çocuk tacizcisi bir eylemci.

Samantha: (20-25 yaş arası, kadın, Amerikalı)

Süreli bir Hollywood ünlüsü olma hayali kuran, seks partilerine düşkün bir genç kız.

Anthony: (10-15 yaş arası, erkek, Amerikalı)

Genç, hızlı konuşan ve küçük çocukların alkol içme ve cinsel ilişkiye girme hakları için mücadele eden bir erkek çocuk.

İşte karakterler böyle. İlan, 30 Nisan 2011'de kaldırılacak. Elbette bunları kesin bilgi olarak görmesek de artık bazı şeylerin de aşikar olduğu açık.

http://www.merlininkazani.com/Grand_Theft_Auto_Vin_karakterleri_bunlar_mi-haber-40404p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 29 Mart 2011; 10:45:09 >
  • Zaten bu kadar uç karakterler ancak GTA'da olur. Anthony karakteri fenaymış Umarım San Andreas kadar eğlenceli olur. Niko biraz fazla ciddi bir karakterdi gta seririne göre. Apaçi CJ ile nereden uçayım nereye kaçayım diye düşünürken Nikoyla stunt jump bile yapmak istemiyordu canım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Anthony: (10-15 yaş arası, erkek, Amerikalı)

Genç, hızlı konuşan ve küçük çocukların alkol içme ve cinsel ilişkiye girme hakları için mücadele eden bir erkek çocuk.

Liseli ergen bir özgürlük savaşçısı demek ki
    cCc Anthony reyiz cCc
  • Karakterler bombaymis yav
  • La Noire çıkışını yaptıktan sonra bilgi akışı hızlanacaktır gta4 ün ilk videolarında araba çarpan bir adamın başındaki şapkası ayrı yere kendi ayrı yere gittiğini görüp inanamamıştık çok gerçekçiydi yeni oyunda kimbilir neler görücez açık dünya oyunlarda çıtayı gta serisi yükseltiyor bir sonraki aşama için Rockstarın uçuk planları olduğuna eminim
  • Oyunun ana karakteri kadin olursa oynamam. Oyunda Amerika düsmani olalim. ^^
  • Japon lafı çok geçiyor oyun japonyada olucak olmasın .. Yada karakter japon olabılır .
  • Ana karakter Latin Amerikalı olacak.
  • Take Two'nun bir projenin rollerini dağıtacağı aktörleraradığı ortaya çıktı. Firmanın Actors Pages sitesi üzerinden verdiği ilanda GTA 5'in bazı karakterleriortaya çıkmış olabilir.Verilen ilanda beş karakteriçin rol yapacak kişiler aranıyorve bu karakterlerden biri GTA 4ve GTA: San Andreas'ta da bulunan James Pedeaston. Bu nedenle ilanın GTA 5 için olduğu düşünülüyor.Pedeaston, ilanda "40-45 yaşlarında Endonezya cezaevinden yeni çıkmışbir aktivist" olarak belirtiliyor. Aynı karakter, GTA: San Andreas'ta WCTR radyonun sunuculuğunuyapıyordu ve GTA 4'te ise çocukları taciz etmekten Endonezya cezaevine atılmıştı.GTA 5 ile ilgili ipuçları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Sanıyoruz ki, Rockstar Gamesbeklediğimiz duyuruyu E3e kadar yapmayacak.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Take_Two_GTA_icin_Aktor_mu_Ariyor-14480.htm
  • GTAV gercekten cok renkli ve daha eylenceli olucak. :)

@ ilkermurat verdigin muthis bilgiler icin tesekkurederiz kardesim benim.

@ SANALA-DALAN tesekkurederim kardesim guzel sozlerin icin :)
  • Yıllar öncesinin GTA'sının konsolları ne kadar zorladığını gördük. Peki yeni oyun için ne yapmayı düşünüyorlar acaba?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.