Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.202
Cevap
113
Favori
674.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gta 4 kadar sorunlu bir oyun yoktu ne pc de nede konsollarda rahat oynanabiliyordu adam gibi çıkartılcaksa gelsin yani sorunsuz bir şekilde konsolların zorlandığı falan yok rezelat yapılmış bir oyun
    bide şöyle gta sanandreas gibi birşey niye çıkartmıyorlarki anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 28 Şubat 2011; 22:53:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dLife

gta 4 kadar sorunlu bir oyun yoktu ne pc de nede konsollarda rahat oynanabiliyordu adam gibi çıkartılcaksa gelsin yani sorunsuz bir şekilde konsolların zorlandığı falan yok rezelat yapılmış bir oyun

nasıl zorlandığı yok arkadaşım.. neye dayanarak söylüyorsun bunu ? ps3 'te de oyunu bitirmişliğim var.. ağlıyordu resmen ps3.. zaman zaman donmalar duraksamalar vs.. ps3 ü geçtim amd'nin bütün kartları bu oyunda ağlıyor 5970'den 6970'e tüm kartlarda mouse'u ani çevirmelerinizde ve patlamalarda duraksamalar mevcut.. sen kalkmış oyun konsollarının gücü fazlasıyla yeter gibisinden bir laf edebiliyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Bu domain'lerle GTA 5 ilişkisi kuramadım ama olsun.

oyunun ismi bunlardan biri olcak işte
  • Oyun Türkiye'de geçecek ise şu meşhur hacı hüsrev baskınını oyuna modifiye etsinler oyun böylece yok satar Türkiye'de. (okuyom ben ya) :D

----------

Şaka bir yana artık seriye yukarıda bir arkadaşında dediği gibi yenilik gelmeli. Açıkcası GTA serisi baydı birçok kişiyi. GTA IV'den eski oyunları kadar (özellikle GTA III ve Vice City) zevk alamadım ben. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

quote:

gta 4 kadar sorunlu bir oyun yoktu ne pc de nede konsollarda rahat oynanabiliyordu adam gibi çıkartılcaksa gelsin yani sorunsuz bir şekilde konsolların zorlandığı falan yok rezelat yapılmış bir oyun

nasıl zorlandığı yok arkadaşım.. neye dayanarak söylüyorsun bunu ? ps3 'te de oyunu bitirmişliğim var.. ağlıyordu resmen ps3.. zaman zaman donmalar duraksamalar vs.. ps3 ü geçtim amd'nin bütün kartları bu oyunda ağlıyor 5970'den 6970'e tüm kartlarda mouse'u ani çevirmelerinizde ve patlamalarda duraksamalar mevcut.. sen kalkmış oyun konsollarının gücü fazlasıyla yeter gibisinden bir laf edebiliyorsun?

yok arkadaşım yanlış anladın sen oyun zaten rezelat yapılmış o yüzden böyle oluyor konsollar gücü ile alakası değil demek istiyorum demişim zaten ne pc de nede konsollarda adam gibi oynanıyor oyun rezelat yani
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

quote:

yok arkadaşım yanlış anladın sen oyun zaten rezelat yapılmış o yüzden böyle oluyor konsollar gücü ile alakası değil demek istiyorum demişim zaten ne pc de nede konsollarda adam gibi oynanıyor oyun rezelat yani

ok dostum kusura bakma

bugün tüm ayarlarda en yüksekte denedim gtx580 ile benchmarkında 63fps verdi, ama oyun içinde 36 fps ye kadar düştüğü oluyor.. 1920x1080p tüm ayarlar en yüksekte.. genel itibari ile oyunu halen çalıştırabilecek kart olmaması oyunun suçu mu yoksa istanbul belediyesinin suçu orasını bende henüz çözemedim
  • ohh öyle bir kartta bile oynanmıcaksa birşey diyemiyorum bu kadar kötü bir oyun olamaz
    şöyle birşeyde var gtx580 verdiği görüntü nerde bide ps3 ün
  • Gta 4 benim platin trophy hakkimi yedi. Bir trophy sorunlu cikinca biraktim kasmayi. Keyfine zevkine freede takiliyorum. Rdr de bile platin aldim Gta 4 ten hayhayli alirdim.
  • merak ettiğim birşey var gtx580 verdiği görüntü ile ps3 ün verdiği görüntü arasındaki fark resim atıcak varmı
  • quote:

merak ettiğim birşey var gtx580 verdiği görüntü ile ps3 ün verdiği görüntü arasındaki fark resim atıcak varmı

GTX 580 ile 1080p 4xAA ile oynandigini dusunursek ve PS3 de 640p 0xAA (NoAA) ile calistigini goz onune alirsak kabaca bir fikir elde edebiliriz
  • öylede merak ediyorum yinede aradaki farkı
    640p ama konsollarda farklı oluyor pc ye göre 640p
    ps3 te gta 4 gördüm ama fazla bakamadım
  • Gta San Andreas 2 olsa süper olur.
  • Ben Bully 2 isterim.Üniversite hayatı falan... Müthiş olurdu :)
  • quote:

merak ettiğim birşey var gtx580 verdiği görüntü ile ps3 ün verdiği görüntü arasındaki fark resim atıcak varmı

hocam şöyle diyeyim, aşmış bir pc'm yok. 2008 yazında 1200 tl'ye topladım. özelliklerini yazmayayım şimdi. her neyse, gta 4'ü de çıkınca yarı özelliklerle oynayıp bitirdim pc'de. bu sene ps3 aldım. "ps3'te de bitireyim hem keyfi başka olur, san andreas'ı da ps2'de de bitirip çok keyif almıştım." dedim aldım gta 4'ü. taktım makinaya. oyunu toplasan 5 dakika oynayamadım ps3'te.. pc ile ps3 arasında inanılmaz görüntü farkı var.
  • slm arkadaşlar ben ps3 storeden gta 5 indirdim ama açılacak yer yok oyun sadece game datada var ordan açılmıyo yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarkos

quote:

hocam şöyle diyeyim, aşmış bir pc'm yok. 2008 yazında 1200 tl'ye topladım. özelliklerini yazmayayım şimdi. her neyse, gta 4'ü de çıkınca yarı özelliklerle oynayıp bitirdim pc'de. bu sene ps3 aldım. "ps3'te de bitireyim hem keyfi başka olur, san andreas'ı da ps2'de de bitirip çok keyif almıştım." dedim aldım gta 4'ü. taktım makinaya. oyunu toplasan 5 dakika oynayamadım ps3'te.. pc ile ps3 arasında inanılmaz görüntü farkı var.

http://www.gamespot.com/features/6202552/p-4.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Oyun nerede geçecek acaba.

vice city - miami
  • San andreas ile Vice city karışımı bir oyun yapsalar mükemmel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trex_Tr

San andreas ile Vice city karışımı bir oyun yapsalar mükemmel olur

Bencede güzel olur.Birde nerde geçeceği belli mi acaba..
  • Oyun büyük ihtimalle Hong Kong / London ya da Los Angeles'te geçecek.
    Yanlış hatırlamıyorsam 4D yani zamana bağlı texturelerde deformasyon ve aşınma tekniği detaylı olarak GTA5'te kullanılacaktı tabi CELL sayesinde PS3'e özel olması planlanıyordu. 4 sene önce...

Bu yılki E3'te GTA5 PS3 exclusive diye açıklansa bomba olurdu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.