Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aklıma Kazu'nun açıklamaları geldi. Buna göre bence yapamadıkları için değil öyle olmasını istemedikleri için basit yapıldı GTS zira ne demişti hatırlayın gerçek hayatta otomobil sürmek kolaydır oyunda niye zor olsun ki diye. Yani Kazu işi çoluk cocuğa yöneltmek istiyor diyeceğim de oyunun tarzı ile uyuşmuyor bu sefer. Ne amaçlıyor belli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

quote:

Orijinalden alıntı: Arnavut civardagezer

Ne kadar boş yorumlar var.

Hangi oyunun ne kadar sim olduğuna nasıl karar veriyorsunuz. Sanki hayatınızda ferrari lamborghini mclaren kullandınızda

Neymiş falanca oyun çok iyi sim olmuş ferrarinin direksiyonuna oturmadan nasıl karar verdin sivri zeka

oyunun sim olup olmadığını sadece ferrari surerek mı anlayabiliriz sivri zeka
    fake hesaplarla gelmeyin

Sen gerçek hayatta araçları oyundaki gibi dip gazmı kullanıyorsun akıl küpü

Mesela altında reno var diyelim oyundaki gibimi giriyorsun viraja

Normal trafikte kullanıyorsun oyunda ise bir yarış durumu var kaç kere yarış pistine çıktın akıl küpü

• quote:

quote:

quote:

Hangi oyunun ne kadar sim olduğuna nasıl karar veriyorsunuz. Sanki hayatınızda ferrari lamborghini mclaren kullandınızda

Neymiş falanca oyun çok iyi sim olmuş ferrarinin direksiyonuna oturmadan nasıl karar verdin sivri zeka

fake hesaplarla gelmeyin

Normal trafikte kullanıyorsun oyunda ise bir yarış durumu var kaç kere yarış pistine çıktın akıl küpü

gerçek hesabınla gel akıl küpü
    gerçi kim olduğunu azda olsa tahmin ediyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

fake hesaplarla gelmeyin

Gerçek hesap derken paronayakmısın

Lafı saptırma şimdi işine gelmeyince fake

• Konuya bak ya hep mi böyle olur beğenirsin begenmezsin eksileri artıları yazarsın çizersin dile getirirsin ileri zeka filan bir oyunu herkesin beğenmesi diye birşey yok

Herkesin tarzı farklıdır

Split screen modu olsun çıktığı gün kaparim bu oyunu

Beta yi deniyemedik umarım açık beta gelir

Normal tartışma ortamı neden olmaz anlam veremiyorum

Arkadaşlar bu bir oyun herkes kendi düşüncesini yazmakta özgürdür yeterki iğneli kırıcı laflar kullanmayalım

Son 2-3 sayfadır birbirinizi laf yetiştirmekten başka birşey yapmıyorsunuz

• Open beta gelecek ki acaba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

fake hesaplarla gelmeyin

Gerçek hesap derken paronayakmısın

Lafı saptırma şimdi işine gelmeyince fake

Sim ile alakasi olmayan oyunu sim saniyorsunuz

Neymis reelde renoyla tam gazmi gidiyormusum

He bas cek bas cek gidiyorum gaza

Normal trafikte 4 teker giden kus serisi arac bathurst pistinde amuda kalkarak, iki teker ustunde bazende ucarak gidiyormus bilgin olsun.

Bu nedenle bu oyunun sim oldugunu anlayamiyoruz

Illa ferrari vs o pistte surmemiz gerekiyormus

Sonra paronayakmi oldun oluyor.

Once edepli konus bay fake blok

Sonra neden fake hesap oldu oluyor.

Hayaller Real Driving Simulator gerçekler arcade
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Of be abi ilk beta kayıtçılarından biriydim ama bana gelmedi birşey. Altı üstü oyunu deneyeceğiz onu da kursağımız da bıraktılar.
  • 2 gün bakmadım form birbirine girmiş arkadaşlar bunun oyun olduğunu unutmuşlar.şimdi real driving bilmem neye takmışlar 90 sonlarında problem yoktu 2016 damı problem oldu derler adama önce asetto pcars nekadarlık bir geçmişe sahip iyiyse git onu oyna biz tutmuyoruz asettoyu oynamadım ama pccars oynadım bedava direksiyon alsalar oynamam okadar banada kimse maral okumasın bu oyun çok gerçekçi (asetto )yok öyle birşey görende hergün piste çıkıp yarışıyor eve gelip konsolda pcde oynuyor vaybe gercekten aynısı diyor demek istediğim bu firmalar bize ne veriyorsa fizik grafik onu oynuyoruz gt severlerde bundan hoşlanıp eğlenip oynuyorlar içerik bakımından zengin olduğu için,belki ilk defa bir gt oynunu almıyacağım neden içeriği az olduğundan eminimki gt7 adı altında oyun çıkış yapsaydı kimse ses çıkarmaz sabırla beklerdi ama kazu rakiplere ayak uydurcam diye online sistemde yepyeni bir oyun çıkaracak ama çizgisini bozdu yoldan çıktı suratına tükürdüğüm kazusu ömrümü yedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 23 Nisan 2017; 12:19:38 >

• Splitscreen olacak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun içindeki menü geçişlerinde hantallık düzeltilmişmi arkadaşlar sports betada? GT6 'da vardı çünkü hantallık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurusasan

2 gün bakmadım form birbirine girmiş arkadaşlar bunun oyun olduğunu unutmuşlar.şimdi real driving bilmem neye takmışlar 90 sonlarında problem yoktu 2016 damı problem oldu derler adama önce asetto pcars nekadarlık bir geçmişe sahip iyiyse git onu oyna biz tutmuyoruz asettoyu oynamadım ama pccars oynadım bedava direksiyon alsalar oynamam okadar banada kimse maral okumasın bu oyun çok gerçekçi (asetto )yok öyle birşey görende hergün piste çıkıp yarışıyor eve gelip konsolda pcde oynuyor vaybe gercekten aynısı diyor demek istediğim bu firmalar bize ne veriyorsa fizik grafik onu oynuyoruz gt severlerde bundan hoşlanıp eğlenip oynuyorlar içerik bakımından zengin olduğu için,belki ilk defa bir gt oynunu almıyacağım neden içeriği az olduğundan eminimki gt7 adı altında oyun çıkış yapsaydı kimse ses çıkarmaz sabırla beklerdi ama kazu rakiplere ayak uydurcam diye online sistemde yepyeni bir oyun çıkaracak ama çizgisini bozdu yoldan çıktı suratına tükürdüğüm kazusu ömrümü yedi

90 yıllardaki teknoloji ve imkanları sizler 2017'dekilerle mi kıyaslıyorsunuz. Aklınıza ve düşüncelerinize hayran kaldım.

AC ne kadarlık geçmise sahip demişsin aynen öyle. 2-3 senelik, 15-20 kişilik bir yapımcı stüdyosu daha dünkü bebeler PD'den hiç yapamadığı kadar ortaya güzel bir sim çıkarmış.
    Ve geliştirmeye,büyümeye devam ediyor.

ANLAMADIĞINIZ VE ANLAMAMAKTA ısrar ettiğiniz şey AC gerçekçi değil birader. AC direksiyon tepkisi ve hissi konusunda iyi. Hiçbir oyun, sim araba yarışı adı altında çıkan oyun sana gerçekçiliği veremez sadece benzerini sunar. Burdaki KIYAS 1000 TL 2000 TL veripte aldığımız direksiyon setlerinin geri bildirimi hangi oyunda daha iyi verdiği.

HANİ LOGİTECH ve THRUSTMASTER'ları kıyaslıyoruz ya! AC ile GT'yi ve diğer oyunlarıda kıyaslıyoruz. KONUŞUP TARTIŞTIĞIMIZ OLAY BU! ANLAYIN ARTIK!

Bir uçuş simulasyon oyunu oynarken nasıl gidip Hotas Warthog alıp oyunun keyfini daha çok almak istiyorsak, YARIŞ OYUNLARI ve ÖZELLİKLE SİM RACİNG dediğimiz oyunlarda bu aletlerin daha iyi çalışmasını istiyoruz. BU da oyunun fiziklerinin nasıl verildiği ile alakalı. Grafikle otla böcekle değil.

Son olarak tekrar hatırlatayım şuan 90 yıllarda değil 2017'deyiz. Ve PC'de en az 7-8 tane sağlam sim varken PS'de bi tek GT varDI! Taki AC'ye kadar.

Umarım P Cars 2'de sağlam ve düzgün gelirde GT'de kendini 5-6 sene sonraki çıkaracağı oyunda biraz olsun düzeltir.

• Bu kadar kavgaya ne gerek varki, eskiden eleştirmek bir yana dursun böyle oyunları buldumu ne biçim sevinirdik 90 lı yıllarda

En nihayetinde bu bir oyun arkadaşlar bu kadar kırıcı olup hakaret etmeye ne gerek var bir oyun için neredeyse biribirinizi boğazlayacaksınız. Ceviz kabuğunu doldurmayan şeylerden dolayı kavga edip sayfayı baltalamayalım lütfen

• GT6.2.1

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    asettoda bulamadığını gt de aramak bu olmalı.90 larda da oynuyorduk 2107 de de oyun oynuyoruz merak etme gelişme grafikten öteye gitmiyor çünkü aynı mantık fizikler söz konusu yapılacak işler kısıtlı 90larda gt oynayanlar gt10 da çıksa bugun o günkü zevki ve tadı birdaha bulamıyacaklardır eminim.bu oyun bana konsol aldırmıştır ister beğenin ister beğenmeyin gt5 eniyi içerikli oynudur gt 6 makyajdır gtsport ise büyük ihtitimal enaz satan oynu olacaktır çıkmadan incelemelere bakmadan ilk defa bu oynu hemen almıyacağım belkide hiç almıyacağım gt efsanesi malasef hiç bitmiyecek asetto ise kaybolup gidecek

• quote:

Orijinalden alıntı: kurusasan

asettoda bulamadığını gt de aramak bu olmalı.90 larda da oynuyorduk 2107 de de oyun oynuyoruz merak etme gelişme grafikten öteye gitmiyor çünkü aynı mantık fizikler söz konusu yapılacak işler kısıtlı 90larda gt oynayanlar gt10 da çıksa bugun o günkü zevki ve tadı birdaha bulamıyacaklardır eminim.bu oyun bana konsol aldırmıştır ister beğenin ister beğenmeyin gt5 eniyi içerikli oynudur gt 6 makyajdır gtsport ise büyük ihtitimal enaz satan oynu olacaktır çıkmadan incelemelere bakmadan ilk defa bu oynu hemen almıyacağım belkide hiç almıyacağım gt efsanesi malasef hiç bitmiyecek asetto ise kaybolup gidecek

Orasini bilemeyiz baskan. Belkide bir seri olur. P Cars 2 ninde ne olacagi malum. Patlarsa 3.oyun falanda gelmez.

Ben ACden umutluyum cunku bu haliyle bile nasil isler yaptigini gorduk. Ha eksik mi cok eksigi var ama konu fizik ve sim hissi ise sabaha kadar tartisirim.
    Olay ve tartistigimiz sey GTDen beklentilerdi. Adamlarin 5 6 sene bi halt yapmayip yatmis olmasini gormek ve GT ile buyuyon bizim.gibi nesil.icin cok.buyuk hayal kirikligi.

Insan sevdigini daha cok kirar ve kavga edermis. Bizimde durumumuz bu. GT iyi olsun iyi isler yapsin istiyoruz.

Ama dalga gecer gibi GT6nin bi degisigini alipta insanin onune koymak kufur etmekle esdegerdir.

Benim ve benim gibi dusunenler buna kiziyor. Bakiyorum ki farkli konusup farkli dusunuyoruz ama seninde hayal kirikligin en az benim kadar ayni.
    Ben farkli sitemle.dile getiriyorum baskasi daha farkli.

Ben alacam oyunu..Ne kadar soylensemde ne kadar begenmesemde. Cunku en azindan asgari yapmasi gereken seyi yani eglendirmeyi bana kotude olsa verecek biliyorum.
    Amacda bu zaten fakat insanin onune 6 sene boyunca ayni seyi koyarsan o zaman tepkilerede hazir olacaksin.

Simdi soyle dusun. GTA 6 ciksa ve 5den farkli olmasa ne derdin.
    Yada en guzel.su ornekle.izah edeyim.sana.
    Mafia 2 yi oynamissindir. Mafya 3 cikti. Ne halt oldugunu herkes gordu. PD de suan gtsport ile.mafya 3.olarak geliyor.
    Halbu ki biz mafya 2 den cok daha guzelini beklerken.

GT3 ve GT4 benim icin en iyi oyunlariydi. 5 ve 6 hatta sport birbirlerinin.kopyasi ne yazik ki.

10 yildir yerinde sayan surekli umut veren PD'ye kizmayipta ne yapalim.
    Ben kimseye al yada alma demedim. Hicbir mesajimda da bunu goremezsin. Isteyen alir isteyen almaz. Ona karismak benim haddim.degil.

Ben oynadigim oyunu gelir burda yorumlarim, katilirsin katilmassin.

Merak eden alir kendi dener gelir yorumunu yazar. Fikrini soyler oturur tartisir konusuruz, bu bu kadar basit.

Fakat forumda bunu yapamayacak insanlar oldugundan surekli tek tarafli bi fanboyluk.muhabbeti var.

Kiyasin daha ne oldugunu nasil yapildigini bilmeyen insanla neyi konusup.tartisacaksin.

Sen insana ff'in kalitesizliginden, araclarin dengesizliginden bahsedersin. Adamin sana cevabi ferrari mi surdun de hangisinin daha iyi sim olduguna karar veriyorsun gibi sacma salak yorum yazar oyle bakar ekrana karsindakinin acizligine uzulursun.

Maalesef forumun durumu bu.

Cogu kiside yorum bile yazmiyor. Cunku boyleleri ile tartismak istemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 26 Nisan 2017; 13:34:32 >

• Oyun gt6'nın değişiği mi ? :) Gt6 içerik olarak çok daha zengin görünüyor. Gts ise e-sport mantığı ile yapılmış, kariyeri bile olmayan, bir gt olacak. Aynı psp'deki gt gibi. O oyunda da kariyer yoktu ve çok çabuk sıkıyordu. Hatta ps4'te daha iyi olacak dediğimiz , oyun ileri gideceğine geri gidiyor. Gt6'yi geç , gt5'te bile olan dinamik gece gündüz döngüsü, gts'de yok. Grafik olarak zaten beklenileni kesinlikle vermiyor..Ne araç grafiği , ne de 2d ağaçlı çevre grafiği ile bir çok yarış oyunun gerisinde. Bir tek ışıklandırma iyi işte , o da olsun artık.

Ama fizik olarak ( yukarıda verilen gt6&gts videosuna göre ) çok daha iyi görünüyor. Yanı 2.1'in çok üstünde diyebilirim. Aynı şekilde araç seslerinde de kesinlikle bir gelişme mevcut.

• Motor sporlarının heyecanını yeniden keşfedin.
    Bir yarış devrimi

Ödüllü Gerçek Yarış Simülatörü serisi ilk kez PlayStation 4'e gelerek sizi gerçekten heyecanlandıracak yarışlara sokmak için yüksek oktanlı pistlere yolluyor.

FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) ile direksiyonu paylaşan Polyphony Digital, sıradan sürücülerden otomobil tutkunlarına kadar herkesin rahatça oynayabilmesi amacıyla titizlikle ayarlanmış bir oyun tasarladı.
    İki çevrimiçi şampiyonaya hazırlanın – Uluslar Kupası'nda ülkenizi temsil edin ve Üreticiler Kupası'nda favori otomobil üreticiniz adına sürün.

Gerçek motor sporları dünyasının resmî şekilde tanınan ilk video oyununda tarihi bir zafer elde edebilir misiniz?

Seri yeniden tanımlanıyor...

Yeni bir nesil için Gran Turismo

Dünyanın en harika yol araçları
    GERÇEK OTOMOBİLLER

Her araç muhteşem detaylarla dijital olarak yeniden tasarlandı. Farların iç yapısından koltukların dikimine kadar Polyphony Digital Inc. ekibi, orijinal tasarımcıların tutkusunu aynen koruyarak her aracı titizlikle işliyor.

Listede tüm sürüş meraklılarının ihtiyacını karşılayacak, hem yarış hem de üretim araçlarının dâhil olduğu toplam 140 araç bulunuyor.

Bir fantazi dokunuşu
    ORİJİNAL OTOMOBİLLER

Vision Gran Turismo, dünyanın otomobil üreticilerinin fantastik yol araçlarını tasarlamalarına ve bu araçların Gran Turismo 6'nın sanal dünyasında hayat bulmalarına olanak sağlamıştır. Bu proje Gran Turismo Sport'ta da devam edecek.

Yeni gelecek olan otomobillere ek olarak mevcut Vision Gran Turismo araçları (Bugatti, Peugeot ve Volkswagen gibi şirketlere ait) elden geçirilerek Gran Turismo Sport yarışlarında yer alabilecekler.

Gerçek dünya bölgeleri
    PİSTLER

Her zaman popüler olmuş Nürburgring Nordschleife’ye (Kuzey Çemberi) ek olarak Gran Turismo serisinde ilk defa yer alacak çeşitli yeni pistler Gran Turismo Sport'ta bulunacak. Bunlar arasında efsanevi “Tokyo Expressway” ve yarım millik oval pist “Northern Isle Speedway” de bulunuyor.

Gran Turismo Sport'ta sürücüleri Japon büyük şehirden Meksika Amerikan sınırına kadar 27 düzenle birlikte toplamda 19 pist bulunacak.

Gerçekçi, zor değil
    SÜRÜŞ

Geliştirilmiş kontroller sayesinde tıpkı gerçek bir otomobili kullanır gibi oyundaki aracı kontrol edebileceksiniz. İlk Gran Turismo'nun ilkelerini koruyarak yeni fizik motoru önemli ölçüde geliştirildi, hem yeni başlayanlara hem de ustalara uygun hâle getirildi.

Frene basmak ve bir virajı almak gibi temel yeteneklerden sürüş oyunlarına yeni olanlar için önemli olacak temel konulara kadar tüm bilgiler öğrenilebilir.

FIA Gran Turismo Şampiyonaları
    SPOR MODU

Dünyada bir numara olmak bir şeydir ama ülkenizi temsil etmenin baskısıyla bunu yapmak başka bir şeydir. Gereken yeteneklere sahip misiniz? Peki ya en sevdiğiniz marka için yarışmaya ne dersiniz? Başarılı sürüş yeteneklerinizden daha fazlasına ihtiyacınız olacağınız FIA (Fédération Internationale de l’Automobile) tarafından resmî olarak sertifikalı iki şampiyonada kararlılığınızı sınayın.

İki serinin şampiyonları, yıllık FIA ödül töreninde gerçek hayattaki motor sporları şampiyonları ile birlikte tanıtılacak.

Dünyayı gezin
    MANZARALAR

Dünyanın en harika manzaralarından bazıları eşliğinde en sevdiğiniz otomobillerinizle dünyayı gezin. Manzaralar, birçok modern oyunda bulunan geleneksel 'fotoğraf modu'nu geliştirerek oyuncunun tüm dünyadan gerçek dünya bölgelerinde en sevdiği oyun içi otomobillerin fotoğrafını çekmesine olanak sağlar.

Bir dizi kamera kontrolüne ve ileri işleme efektlerine sahip olan Manzaralar, oyunculara tamamen kendilerine özel otomobil fotoğrafçıları olma fırsatı sunar.

Kaynak :https://www.playstation.com/tr-tr/games/gt-sport-ps4/?et_cid=em_301452&et_rid=4586030&Linkid=APRNL-B-240417-CE-BNL-WES&emcid=em-br-107156

Gördüm ekleyeyim dedim :)

• Ah şu GT ne güzel GT7 ismiyle sadece nicel değil nitel olarak da zenginleştirilmiş olarak çok iyi fiziklerlle gelse o eşsiz kariyeri olss keşke. Yani şimdi GTS'in nesaçmaladığı ortada. AC'yi şahsen deneyimlememiş olsam da anlatılanlara g9re fizikler çok iyi olsa da karoyer vs. iş yok. Ya i isrediğimiz kombinasyon bir türlü oluşmuyor ne yazık ki.

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    aslında benim demek istediğim gt ruhudur, otomobilleri sevenler için ansiklopedi gibi birşeydir.örnek vereyim gt6da ferrarinin sahibinin kaybettiği oğlu anısına çıkarttığı otomobille oynamak çok özeldir hiç bir yarış oynunda bu tür otomobilleri görme imkanınız yoktur olsa bile hikayeyi bilemezsinizgt sport bu seriyi sevenler için azaptır günahtır herkes gt7 yeni konsolda bekliyordu eminim. tabiki rakipleri çok iyi şeyler yapsın bizleri şaşırtsınlar kazuya örnek olsunlar bakalım görelim gtsport bizi utandıracakmı 5 10 yılımızı boşamı yiyecek keşke bu oynu iptal etse yerine gt7 yi çıkartsa gerekirse insanlar 2 sene daha bekler sadece anlatmak istediğim asetto gt yi kolay kolay gömemez kazu elindeki imkanları seferber etse tüm firmaları siler ama tam tersi işler yapıyor....sonuç olarak aynı şeyleri isteyip farklı yollardan konuşuyoruz buda polemik gibi gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.