Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

İsterlerse 50 puan versinler umrumda değil yani :)

Kariyer falanda umrumda değil aramıyorum bile.

Aramayabilirsin, tamam iyi güzel de oyun bu haliyle parasını hak ediyor mu peki? Hadi kariyer aramıyorsun tamam. Ya eksik efsane pistler? İçerik yeterli mi?

Tabiki parasını hak etmiyor.Ama kendine örnek aldığı iracing ile kıyaslayınca bedava gibi diyebiliriz. Tabi iracing gezegenin en iyi simulasyonu olduğu için tam bir karşılaştırma yapmak doğru olmaz.Ama yine de tarz olarak yakın oldukları için, bir nebze karşılaştırabiliriz.Iracing'te herşey para, full herşeyi almaya kalksan 50 tane gt sport alırsın.Aylık üyelik sistemine hiç değinmiyorum bile.
    Öte yandan pcars 2'ye baktığımız zaman onda da pist hariç içerik yok diyebiliriz. Zaten kariyer sistemi onda da yok.Pcars1'deki araçları kopyala yapıştır yapıp, bir kaç tane yeni araç eklemişler. Pcar1'den, pcars2'ye geçen biri ancak sondaki 2 rakamını görünce farklı oyun olduklarını anlayabilir.Ama onun puanlarına baktığımız zaman, gts'den daha fazla puan aldığını görüyoruz. Tabi bu daha çok beklenti ile alakalı bir durum.Gran Turismo her zaman detaylı bir kariyer ve içerik konusunda çok zengin bir oyun olmuştur.Böyle kuşa dönmüş bir oyun 4 sene üzerine gelince, puanlarda düşük oldu, eleştirilerde çok oldu. Bu kazunorinin kafasını yaşamak lazım.Acaba kimin aklına uydu da esport bir oyun yapmaya karar verdi.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Academy yapmaktan beyni yanmıştır onun.
  • Benzer kategoride ki arabaların motor sesleri arasında bir fark hissedemedim ben.Her arabanın sesinin farklı olacağını düşünüyordum .tv den ses aldığım için mi bana bir fark gelmiyor? Kulaklık ile farklı olabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12nomurat 1 kullanıcısına yanıt
    Ben 5.1 kulaklıkla oynuyorum , dediğin gibi banada çoğu arabanın sesi aynı gibi geliyor, yani ses tonu aynı sanki her arabanın. PC2 de ferrarinin sesi daha cılız, mustang daha tok mesela, veya başka arabaların sesleri, bunu oynarken hissediyosun. GTS te aynı gibi geliyor, yada farklı ama çok az fark var anlayamıyorum oynarken. Oyunun seslerinden çok memnunum aslında gayet güzel motor sesi var ama benziyo işte sesler birbirine bayaa.
  • Tamam bugün güncellenen spor online kısmında sahip olunmayan araçlar seçilemiyor. İlkinde hepsi seçilebiliyordu bende ne anlamı var araç satın almanın, garaja araba eklemenin diyordum. Şimdi oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu oyunu piyasaya sürmeden önce düşünememeleri çok garip...

Seriyi başından beri takip eden bir GT sever olarak bu oyun bu içerikle benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Betaya katıldım, piyasaya çıkınca daha fazlası olur dedim ama maalesef olmadı. Bu kadar az araç ve pistin bulunması, gerçek bir kariyerin olmaması üzücü. Bu demo haliyle fiyatını kesinlikle hakketmiyor. Ucuzlayınca almayı düşünüyorum. Şu an metacritic notu 75, umarım daha da düşer de biraz şapkayı önlerine koyup düşünürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Beyler oyunun koleksiyon sürümüne ulaşabilen varmı aramızda?

D&R’den önsipariş verip oyun çıkmadan 2-3 gün önce iptal etmiştim. İyi ki de etmişim hem elime ulaşmayacaktı hem de ulaşsa bile çöpe 490 TL gömmüş olacaktım.

Valla ben bekliyorum ne yalan söyleyeyim çarşamba günü stoklara girecekmiş bu arada :)

• Pcars 2 ile GTS arasında kalmıştım. Ama Pcars 2 nin direksiyonsuz oynamanin zor olduğunu okudum bir kaç yerde. O yüzden Gtssport aldım.

Driveclub indirmiştim pek kesmedi beni yarış oyunu olarak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Tamam bugün güncellenen spor online kısmında sahip olunmayan araçlar seçilemiyor. İlkinde hepsi seçilebiliyordu bende ne anlamı var araç satın almanın, garaja araba eklemenin diyordum. Şimdi oldu.

Simdi bir anlami oldu iste cok guzel. 80 araclik garajim var hepsi hediye. Ne yapicam bunlari diyordum :)

• İçerik eksikliği doğru olabilir. Ama adamlar içeriklerle dolduracağız ve ücretsiz vereceğiz diyor. Ozaman alıp oynayacaksanız ama epeyce geriden gelmiş olacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun sport online kısmı çok sağlam... Kariyer modunu aramıyorum bile online da akıyorum resmen. Yalnız online da direksiyon ile oynayanlar ile ds4 ile oynayanları ayrı tutmaları lazım keşke böyle bir seçenek getirseler çok daha iyi olacak... Sırf kariyer modu olmadığı için oyunu almayanlar çok şey kaçırıyorsunuz benden söylemesi... Yemişim kariyer modunu yaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhdrmz

Oyunun sport online kısmı çok sağlam... Kariyer modunu aramıyorum bile online da akıyorum resmen. Yalnız online da direksiyon ile oynayanlar ile ds4 ile oynayanları ayrı tutmaları lazım keşke böyle bir seçenek getirseler çok daha iyi olacak... Sırf kariyer modu olmadığı için oyunu almayanlar çok şey kaçırıyorsunuz benden söylemesi... Yemişim kariyer modunu yaaa

Tek kariyer de değil pist ve araç sayısı da çok ama çok yetersiz, oynanış çok güzel ama sırf o yüzden aldım %50-50 hem pişmanım hem değilim.

Ps4'e uyumlu direksiyon fiyatları kaça acaba ne çok kötü ne en iyisi olsun kaliteli birşey olsun kafi, yazın almak lazım bugün twitch'de izledim de baya özendim

• Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Hocam bir grup kursakta oda kurup yarissak aksamlari nasil olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: mlhdrmz

Oyunun sport online kısmı çok sağlam... Kariyer modunu aramıyorum bile online da akıyorum resmen. Yalnız online da direksiyon ile oynayanlar ile ds4 ile oynayanları ayrı tutmaları lazım keşke böyle bir seçenek getirseler çok daha iyi olacak... Sırf kariyer modu olmadığı için oyunu almayanlar çok şey kaçırıyorsunuz benden söylemesi... Yemişim kariyer modunu yaaa

Tek kariyer de değil pist ve araç sayısı da çok ama çok yetersiz, oynanış çok güzel ama sırf o yüzden aldım %50-50 hem pişmanım hem değilim.

Ps4'e uyumlu direksiyon fiyatları kaça acaba ne çok kötü ne en iyisi olsun kaliteli birşey olsun kafi, yazın almak lazım bugün twitch'de izledim de baya özendim

Evet doğru, araç sayısı yetersiz ama bence asıl pist sayısı çok az... Ama dlc ile yeni araç ve pistler zamanla ücretsiz eklenecek. Yeterki oynanabilirlik iyi olsun.

• 450.000 basıp Lamborghini aldım ah o motor sesi varya...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

quote:

Guzel olur hacim gonder psn

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

quote:

Guzel olur hacim gonder psn

Rambo_Berk

Oynayan arkadaslar da eklerse guzel olur kalabalik oynariz

• Sonunda bugün gimx ile birlikte DFGT kullanarak oyunu oynama imkanı buldum. Direksiyon ile sürüş gerçekten harika olmuş G29 ile çok daha iyi bir deneyim yaşatacağına eminim.

• Benim oyundan en buyuk beklentim arac hasari ve motor hasari istiyorum bir arkadasinda dedigi gibi 5’ten bire cekiyorum nasil bir sanzumansa artik banamisin demiyor:)

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.