Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garajımında Chaparral 2j olmazsa kendimi mutsuz hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chaparral 2j olmayan gt ye gt demem

Ali abinin tabiri ile zeytinyağı tenekesi

• The first major update of 2018 is coming to Gran Turismo Sport tomorrow! The new patch comes with 10 new cars, four exciting new GT League events, an all-new race track, and new circuit configurations.

New Vehicles:
    • Dodge Viper GTS
    • Ferrari 512 BB
    • Ferrari 330 P4
    • Ford GT
    • Jaguar XJ13
    • Lamborghini Diablo GT
    • McLaren F1
    • Toyota 2000GT
    • Toyota FT-1
    • Toyota Supra RZ

GT League Events:
    • F150 Raptor Survival
    • J-Sport Meeting
    • La Festa Cavallino
    • Gr.3 Endurance Series

Tracks:
    • Autodromo Nazionale Monza (all new)
    • Autodrome Lago Maggiore – Centre, East and West (new configurations)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2018 in ilk büyük güncellemesi yarın geliyor. Çok heyecanlıyım muhteşem olacak. Kazuuuuu

• Görüp görebileceğimiz en muhteşem Monza olacağına eminim. Supra için ayrı bir heyecanlıyım tabii ki
  • Yeni arabalar ve Yeni pistler gelmesi güzel. Her ay 10-15 araba eklenirse bu şekilde gayet tatmin edici olur.

GT League modu örnek veriyorum driveclubtaki eventlere göre bir hayli az sayıda event içeriyor. O kısmın zaten çok daha fazla dolması gerek.

• Pistin gelmesi iyi ama gelen arabaların çoğu eski ve iğrenç tasarımlara sahip.

Böyle arabalar gelecekse güncelleme yapmasınlar daha iyi.

Önceki güncellemede dalga geçer gibi minibüs vermişlerdi

-Pagani Zonda

-Pagani Huayra

-Aston Martin Db11

-Maserati GranTurismo

-Bugatti Chiron

-Mercedes Amg S63

-BMW M5 G30

-McLaren P1

-Bentley Continental

gibi modern araçlar gelmedikten sonra ne yapayım verecekleri mö'den kalma arabaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 25 Ocak 2018; 19:57:12 >
  • Güzel oldu. Yeni arabalar yeni pistler ve yeni eventler. Gran turismo nun yüzümü kara çıkaracağını düşünmüyordum ve bu gidişle çıkarmayacak.

• oyun bu gidişle 100 gb boyutuna ulaşacak
  • Yapilmis en iyi pistler arasina Monza da katiliyor demek ki GTS sayesinde.

Hem de GT League icerikleri geliyor.

Iste destek budur. Her update heyecan verici olacak demek anlasildi. Bir sonrakinde umarim Laguna Seca goruruz buyuk heklentim var en sevdigim pisttir Nordschleife'den sonra.

Araclardan yana hicbir beklentim yok bana buyuk oranda yetiyor su ankiler. Hepsini detaylica deneyin edemedim bile hala. Tek bir araci alip saatlerce surmekten sıkılmıyorum ki baska araba bekleyeyim. Ger aracin her pistin her virajindaki tepkisi bambaska. Herkes sanki araclari a'dan z'ye ezberlemis tum surus dinamiklerini gormus gibi yeni arac bekliyor sasiyorum acikcasi. GT bu. Daha elindeki araclarin kac tanesini 200+ km surdun. Bir araci alip bir tur atinca tamam bunu da gorduk bitti diyemezsin ki Driveclub mi bu.

Cogu birbirinin kopyasi surusu olan araclara sahip oyunlara bakip veya cikali 385829 sene olmus gunden gune eklenerek kutuphenisini buyutmus simulasyonlarla karsilastirilip GT de araclar az denemez. Araclar az ama hepsi kallavi sekilde yapilmis. Bekleyecegiz her oyunda oldugu gibi yavas yavas buyuyor arac havuzu. Bu kalitede bir GT'den ciktigi anda 600 arac bekleyen var. Uzun surdu yapimi evet ama insafsizlik yine de. Biz de 60 dolar verdik de aldik oyunu ama beklentinin de bir boyutu olmali. Bir aracin yapiminin aylar surdugunu ogrenmistim bir youtube videosunda. Ki normal belli oluyor zaten. 600 arac bu kalitede bir anda gelsin istesen 2 sene daha cikamazdi bu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 25 Ocak 2018; 20:44:39 >

• Dante kullanıcısına yanıt
    Yorumlarinin hastasıyım hocam. Her dedigine katiliyorum. Maggiore pistini cok seviyorum ve suan sahip oldugum bütün araçları orda en iyi sürüsümu yaparak kapistiriyorum. Her arac farkli hersey farkli cikmis en iyi Gran Turismo budur.

Gecen hafta Fia uluslar serisini de 1. Bitirdim TR de :)

• Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim hocam.

• Tesekkurler hocam sagolasin

• Şu ffb'yi de bir el atsalar, tadından yenmeyecek. Yolu az hissedelim kazunori. 2 tane ayar koyup bırakma.Valla gamepad ile yoldaki bumplara daha fazla tepki veriyor oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Benim tahminler;

İki ferrari arasında kalmıştım aşağı yukarı doğru tuttu tahminlerim :)

• Eger oyuna pist olarak spa da gelirse tadından yenmez bence.
  • Kariyer trophyleri gelse cok guzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bugun 2. Basladigim online yarista kiran kirana bir mucadele verdik onumdekiyle. Uzun sure burnum adamin dibinde gittik. Sonunda baskiya karsi kirildi ve hata yapti. Cok muthis bir yaris oldu benim icin cok keyifli ve heyecanliydi. Boyle yarislari tutturdugunuz zaman tadindan yenmiyor. Tekrarin videosunu da kaydettim.

Tebrikler güzel yarış olmuş :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Yapilmis en iyi pistler arasina Monza da katiliyor demek ki GTS sayesinde.

Hem de GT League icerikleri geliyor.

Iste destek budur. Her update heyecan verici olacak demek anlasildi. Bir sonrakinde umarim Laguna Seca goruruz buyuk heklentim var en sevdigim pisttir Nordschleife'den sonra.

Araclardan yana hicbir beklentim yok bana buyuk oranda yetiyor su ankiler. Hepsini detaylica deneyin edemedim bile hala. Tek bir araci alip saatlerce surmekten sıkılmıyorum ki baska araba bekleyeyim. Ger aracin her pistin her virajindaki tepkisi bambaska. Herkes sanki araclari a'dan z'ye ezberlemis tum surus dinamiklerini gormus gibi yeni arac bekliyor sasiyorum acikcasi. GT bu. Daha elindeki araclarin kac tanesini 200+ km surdun. Bir araci alip bir tur atinca tamam bunu da gorduk bitti diyemezsin ki Driveclub mi bu.

Cogu birbirinin kopyasi surusu olan araclara sahip oyunlara bakip veya cikali 385829 sene olmus gunden gune eklenerek kutuphenisini buyutmus simulasyonlarla karsilastirilip GT de araclar az denemez. Araclar az ama hepsi kallavi sekilde yapilmis. Bekleyecegiz her oyunda oldugu gibi yavas yavas buyuyor arac havuzu. Bu kalitede bir GT'den ciktigi anda 600 arac bekleyen var. Uzun surdu yapimi evet ama insafsizlik yine de. Biz de 60 dolar verdik de aldik oyunu ama beklentinin de bir boyutu olmali. Bir aracin yapiminin aylar surdugunu ogrenmistim bir youtube videosunda. Ki normal belli oluyor zaten. 600 arac bu kalitede bir anda gelsin istesen 2 sene daha cikamazdi bu oyun.

Saygı duyuyorum, ama katılmıyorum.
    Şurada hataya düşüyorsunuz, diğer oyunlardaki araçlar zannettiğiniz kadar kötü modellenmemiş, öyle bir yazılıyor ki zannedersiniz Forza 7'deki araçlar NFSU2 seviyesinde; değil.
    Evet sadece bir tık seviye altında GT Sport'un, ama sayı olarak neredeyse 7 kat fazlalar.
    Ben de müthiş modellenmiş araç hayranıyım, ama gidip dönerci kamyonetini VW Sambabusu koyup, s2000'i koymazsan. Ne yapabilirim ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: jajabo

quote:

Bugun 2. Basladigim online yarista kiran kirana bir mucadele verdik onumdekiyle. Uzun sure burnum adamin dibinde gittik. Sonunda baskiya karsi kirildi ve hata yapti. Cok muthis bir yaris oldu benim icin cok keyifli ve heyecanliydi. Boyle yarislari tutturdugunuz zaman tadindan yenmiyor. Tekrarin videosunu da kaydettim.

Tebrikler güzel yarış olmuş :))

Abi sen ne yaptın oyunu aldınmı oynuyormusun ?

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.