Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok hoş olmuş bayıldım
  • Source kullanıcısına yanıt
    Hocam kaça bırakıyorlar bunu

Yani şuan yeni GT'nin durumu sebebiyle yolunmalık kaz sisteminin yeni parçası olarak görüyorum halbuki adam gibi efsane olacak bir GT7 geliyor olsaydı bu şekilde de düşünmezdim ya.

Şaka maka GT logosu çok hoş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 22 Ağustos 2017; 14:33:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black friday de indirime girer mi acaba, çıkışından ortalama 15 gün sonraya denk geliyor. Yeni yılda illaki indirime girer. Ön sipariş versekmi ki?

• vcx V kullanıcısına yanıt
    Gece yarışı dehşet olmuş, bayıldım

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Fiyatını bilmiyorum :) beklentilerin altında bir oyun olsa da oynuycaz delice yapacak birşey yok. :)

Thrustmaster resmi sponsoru ortombodur diğerleri gümrükten kaçak garantisiz ürün getirmektedir ve satış sonrası hiç yardımcı olmamaktadırlar.ben çok araştırdım sadece ortombo her sorduğum soruyu cevapladı...

• kain37 K kullanıcısına yanıt
    Vallahi kırılmaca darılmaca yok Ortombo'dan alacağıma gider yurtdışından getirim bozulirsa çöpe atar yenisini alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kain37

Thrustmaster resmi sponsoru ortombodur diğerleri gümrükten kaçak garantisiz ürün getirmektedir ve satış sonrası hiç yardımcı olmamaktadırlar.ben çok araştırdım sadece ortombo her sorduğum soruyu cevapladı...

Amazon.de sitesinden alınan ürünler amazon tarafından garantilidir ve gümrük vergisi felam ödenip ülkeye giriş yapılmaktadır.Her türlü sorundada amazon mmusteri hizmetleri anında yardımcı olmaktadır.Lütfen yanıltıcı bilgi vermeyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kain37

Adam ortombonun elemani,yeni uye olmus, ciddiye almayin, reklam yapma kardesim burada. Milletin akli var cok sukur.Iyice arastirir, hangi taraf kendisine uygun ise oradan alir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 23 Ağustos 2017; 11:38:13 >
  • ürün batıdan geliyorsa bozulmuyor arkadaş memleketten alınca bozuluyor hem maddi hem manevi herşeyde olduğu gibi bu fiyatlara o dediğiniz firma batarsa garanti ne olacak övdüğünüz sitede 2600 tl ben 1600 tl b firmasından aldım faturasıda var demekki bir şekilde yasal o firma istiyorsa 1 700 tl ye vereyim hala 900 tl kârı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 23 Ağustos 2017; 14:10:48 >
  • Arkadaslar oyunda sadece 140 arac oldugu ve bunlarin da yaris temelli araclar oldugu dogru mu? Kariyer modundan iyice kistiklari online temelli, sade bir yaris oyunu mu olacak?

Yani bu oyuna gran turismo 7 gozuyle bakmiyor muyuz?
    Bir cesit tek bir kesime ozgu ara versiyon gibi bir sey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nidoran -- 24 Ağustos 2017; 6:35:43 >
  • Nidoran N kullanıcısına yanıt
    herkes gt7 beklerken bence diğer rakiplerine cevap vermek için yapılan bir oyun bak biZde yaparız ne olmuş der gibi ben bu durumdan memnun olmayanlardanım ama betayı denemedim oynayanlar daha iyi ifade edebilirler gt kaç olduğundan allahtan ps3 elden çıkarmadım da gt6 var

• Gt Sport İçin özel konsolun ps4pro versiyonu yok. internette göremedim. Hep ps4 için var.
    Bu oyunu pro ya göre uyarlamayacaklar mı acaba?
    Gt sport çıktığında kutudaki kapaklarda ps4pro 4k game for only buna benzer yazılar çıkarsa ps4 alanların vay haline.
    Sony, ps4'ün üstüne ps4pro'yu çıkartarak oyunculara tarihinin en büyük kazığını atmış durumda.
  • GT 6 kullanıcısına yanıt
    Ps4 Pro için 4k ve vr destekleneceği açıklanmıştı.

Ben atılmış bir kazık olarak görmüyorum zira standart Ps4 donanım olarak gerçekten çok zayıf bir konsol. (çıkış yaptığı zamanda da öyleydi.) Her ne kadar Pro ile konsol oyunculuğuna adım atmış olsam da bu yönden eleştiriyorum tepkimi ortaya koyuyorum.

1080p de Medium detay kalitesinde bile 30 FPS stabil performans sunamayan, günümüze ayak uyduramayan br konsol.

Diğer taraftan oyun geliştiricilerin de baskısı nedeni ile ara nesil diye tabir ettiğimiz bu konsolu/konsolları el mecbur çıkartmak zorunda kaldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 26 Ağustos 2017; 1:34:30 >
    Dediğiniz gibi galiba özel konsolun ps4pro versiyonu olmayacak. Klasik ps4pro ile oyunu hediye verecekleri bir paket yapacaklar. Benim eve geçen ay hırsız girdi, ps4'ü çaldı. Şimdi yeni makine alacakken ps4 pro mu alsam slim alsam tam karar veremedim. Ayrıca Gt sport çıkana kadar beklemeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 27 Ağustos 2017; 10:20:43 >
  • jack_sparrow_82 J kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun Fırat hocam.

Sağol Ömer, teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.