Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.352
Cevap
39
Favori
215.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GT5 için güzel bir yama gelsinde eksiklikler giderilsin tamamdır. Sallayın GT6'yı maltıyı.
  • Konunun açılması iyi oldu.GT5 çıktı o konunun havası bitti biz GT için beklemeyi seviyoruz çıkmasını değil.Hadi bakalım bundan sonra buradan devam.
  • o değil de ben gt 7 yi çok merak ediyorum
    GT7

bu arada ben senin çıkabilme ihtimalini sevdim gran turismo seni değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FethiyeliTR -- 6 Aralık 2010; 17:21:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Benim aklıma birşey takıldı. GT6 sizce Ps4'e çıkacaksa ortada bir Ps4 yokken nasıl geliştiriliyor GT6?

Bizim bildiğimiz bi ps4 yok ama adamların elinde şu anda ps4 ün gücüne denk bi makine belki konsept var.(bence)
    sony bu boş durmaz gibi geliyor bana:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaob -- 6 Aralık 2010; 18:38:14 >
  • Durun GT7 Ana konusu geliyo
  • Biraz erken olmuş ama hayırlı olsun bakalım.
  • gt6 vs forza15 kapışmaları çıkar ileride bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Tamam dostum ama sistemin özellikleri yok, oyun geliştirme aparatı yok neyini yapıyorlar GT6'nın? :)
    Bu arada diecast olayı nedir?

Oyun geliştirirken illaki önünüzde bir sistem olması gerekmez siz gelecekteki bir oyunu tasarlıyorsunuzdur (id software bu konuda en iyi örnek olabilir adamlar gelecekteki sistemler için oyun geliştirirler ) gerekli modellemeri şimdiden tasarlarsınız gelecekte konsol çıktığında tasarladığınız modeli konsolun yapısına göre port edersiniz
    (PS3 ile birlikte çıkan oyunları düşünün PS3 çıkmadan adamlar oyunlarını geliştiriyordu bile tabi sony kendi oyun yapımcılarıyla yeni konsolun teknik özelliklerini ve kullanacakları kodları paylaşmıştır)

Teşekkür ederim.

• Ben de bir ara ps4 yeni alacaklar acemisi olanlar konusu açmıştım ama kilit geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk8ata -- 6 Aralık 2010; 21:01:27 >
  • Ps3'ün son demlerine GT6'yı sıkıştırıverirler.Kaldı ki beklenilen ivmeyi de gösteremedi Gt5,belki bunlardan ders alıp daha düzgün stratejiler geliştirebilirler.

Eğer GT5 daha erken çıksa idi,bu kadar yergi almazdı,oyuncular son noktaya ulaştılar ve sabır taşı çatladı,normal şartlar altında önemsenmeyecek pekçok detay artık GT5 kullanıcılarının pekçoğuna çok büyük eksiklikler olarak görünüyor.

Ayrıca Forza 4 de duyuruldu,Gt6 da bu nesilde bir şekilde çıkacaktır,ayrıca GT5'in;ps3'ün tüm gücünü kullandığına da inanmıyorum.

Zaten satışlar da düşüyor gibi,o kadar emek umarım heba olmaz.Gerçi zamanla upadteler ile oyunun ne kadar geşlişim göstereceği belli değil ama bakacağız.

• Yemesinler beni ilk mesajdaki görüntülerle kandıramazlar artık

Ama GT5'i bu haftasonu yine oldukça fazla oynadım. Career sistemi hakikaten güzel olmuş. PS3 aldırıyor bu oyun bana nihayet. Sadece bunu alsam yeter bana aylarca. Grafiklere bakmadan oynayacağız artık. Photo modu oyun içinde o grafiklerde olsaydı o zaman kusursuz olacaktı grafik olarak. Ama bu haliyle yavan grafik konusunda.
  • bende burda kendime bir yer ayırayım.

ayrıca şuan haldır haldır dfgt arıyorum 5 sene sonra bakalım o dfgt ne halde olacak
  • Daha karpuz kesicektik

• Hocam gt6 en az 2014 de gelir

Ve kesinlikle PS3 e gelecektir.
  • Arkadaşlar kusura bakmayın ama artık yeni nesil oyunların PS3'e çıkabilmesine şaşırıyorum. Kısıtlı RAM'i ile PS3 cidden oyun yapımcıları için işkence. Optimize ede ede bi tarafları yırtılıyor adamların ps33ün ram kaldırsın diye.
  • verdiğin video gt6 ya ait değil gt 5 in renderihttp://www.youtube.com/watch?v=5fIqRk6pYQ8&feature=related

video 2009 da yüklenmiş gt5 buna benzeyecek yazıyor
  • Gran Turismo 5 çıkışını yapana kadar bekleyenlerini biraz kaba olacak ama kahretmişti. Bekle bekle, tam çıkacak derken tekrar ertelenen oyun geçtiğimiz sene nihaî çıkışını en sonunda yaptı.

Peki aynı bekleme çilesini Gran Turismo 6 için de çekmeye hazır mısınız? Hiç sanmıyorum. Peki Polyphony Digital yakasında durumlar ne âlemde? Gran Turismo 6 yapımı başlandı mı? Başlansa bile Playstation 3'e mi çıkacak? Kafamızı bu sorular kemirir, durur...

Bu konuda bize Sony Worldwide Studios başlanı Shuhei Yoshida yardıma koşuyor. Bizi biraz olsun aydınlat lütfen Yoshida, Gran Turismo 6 yapımı başladı mı, yoksa biraz daha mı kemerlerimizi sıkmak zorundayız:

"Gran Turismo ekibinin şu anda tek odak noktası Gran Turismo 5'i güncel tutmak. Hâlen bu oyun için yeni yamalar çıkarıyorlar. Daha yeni yeni sıradaki projenin tasarım ve konsept aşamasına başladılar. Çıkması birkaç yılı alacak".

Bu sözlerden de anlıyoruz ki Gran Turismo 6 yapım aşamasının en başında yani konsept, çizim, fikir alışverişi döneminde. Ama bu oyunun geliştirildiği kapısına çıkıyor. Yani Gran Turismo 6'yı belki hemen olmasa da eninde sonunda göreceğiz.

Bakalım yeni GT, PS3'ün ömrüne yetişebilecek mi? Çünkü biz bekleriz ama Playstation 3'ün 6 yıl bekleyebileceğini hiç sanmıyorum.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Gran_Turismo_6_Yapim_Asamasinda-18983.htm

• Gt5 ten platinium almadan birakmam hem aradan 3 yil gecmis olur ben platin alana kadar, boylece gt6 yi daha az beklerim, beyin bedava
  • Konu çok erken açılmış.Herhalde bir 5 sene sonra konuda ''(ÇIKTI)'' yazısını görürüz.

Yeni oyunun PS3'e yetişeceğini sanmıyorum.
  • gt8 çıktı konuyu açan arkadaş uyu sen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.