Şimdi Ara

Gotham Knights | PS5 | ANA KONU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
9
Favori
14.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThomasAngelo89

Hocam ben zaten bu oyunla saints row arasında kalmış olsam da saints row a bir tik daha yakınım. Bir de iki oyun da sanki tam gamepass lik gibi duruyor. Muhakkak ps plus veya gamepass e gelir diye düşünüyorum. Ama 1 yıldan önce o da zor gibi 🙂
    2 sinide alma, 2 side birbirinden vasat oyunlar. Paranı düzgün oyunlar için değerlendir. Emin ol tüm batman oyunlarını hayranı olarak oynarken bu oyundan nefret ettim. Gotham ismi kullanılarak sömürülen kötü bir oyun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Dediğim gibi abonelik servislerine muhakkak gelecektir bu oyunlar diye düşünüyorum.

• Mümkünse rocksteady dışında hiç bir firma DC oyunu yapmasın güzel başlayan sonra hüsrana dönüşen bir oyun olmuş dövüş sistemi evlerden ırak bu kadar yetenekli karakter olup da böylesine hantal bir dövüş sistemini kim düşünüp yaptı acaba.

Kocaman cüsseli bruce abimiz çekirge misali oradan oraya zıplayarak kombo yapıyordu ve aşırı keyifliydi nightwing karakterinin seri olması gerekirken sadece zıplamaktan başka bir halta yaramıyor 12.saatin sonunda baydım oyundan.

Hikayesi bir kere merak ettirmiyor parca pinçik yapılmış görev dağılımı saçma olduğu için elle tutulur bir anlatış şekli yok hiç beğenmedim beni içine çekmedi.

Yetenek ağacı ise ayrı bir olay ya bir hareketi açmak için şu adamı öldür bu mekana gir iki tane iri yarı abiyi kes sadece bundan ibaret ve her karakter için bunu yapmanı istiyor bir zaman sonra sıkıntıdan patlatiyor insanı.

Uzun lafın kısası bu oyunun olmadığına yavan kaldığına emin oldum. Umarım justice league güzel olur rocksteady yapıyor umudum var bakalım o nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 21 Aralık 2022; 10:53:38 >

• oyundaki fps droplar stutterlar düzeldi mi ?

• 360 liraya düşmüş ama kısa bir süre sonra aboneliklere eklenicek gibi geliyor bu oyun almaya korkuyorum 😁

• Şaka Gibi 30 Fps Oyun Ps5 Sürümü 60 Fps Olmuyormuş Yapımcıya Göre ,Görende Cgi Gibi Grafik Var Sanır 

Bedava Verseler Ps5 30Fps Tahamülüm Yok Yıl 2023 İnsafsızlar Ps1,Ps2 Dönemlerinemi Dönemelim

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

konsolda 30fps oynayamayanları anlamıyorum bende hocam sanki her oyun 60-120 fps de bu oyun 30 diye taşlıyorsun. konsoldaki oyunları nerdeyse %80 30 fps zaten geri kalanlarda çözünürlük düşürüp 60 fps oluyor. bu bantıkla sen çoğu oyunu pas geçiyorsundur. mutlaka şans ver bu oyuna sabit 30fps veriyor grafikler harika eylenceli oyun.

bende tam tersi düşük çözünürlüğe taammül edemiyorum. 4k 30 fps candır 👌🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt

Hocam Yemin Ederim Bunalıyorum 30 Fps Bitsin Artık Bende Gtx 1080 Var Nvida Alışmışım 60Fps Tahammülüm Kalmamış + 20K Yakın Para Veriyoruz Konsola 30 Fps Kabul Edemiyorum 65 İnçde Led Tvde Sturrengmi Ararsın Ghostingmi Ararsın 30 Fps Oldunmu Hepsi Var.

Konsol Bırak 4k Native Değeri 2K Bile 60Fps Zor Şer Veriyor Şuan Ps5

Benim Kızdığım Bu Adamlar O Kadar Beceriksizki

Çözünürlük Düşürüp 60 Fps Veremez Durumdalar,Oyunun Yapımcısı Utanmadan "Teknik OLarak Mümkün Değilmiş"

Kullanıcıya Seçim Bile Vermemesi 30,60 Fps

Üstüne Para Verip 30 Fps Takılı Mahsur Kalman

Korsan İndirien Adamın 60 Fps Oynaması Kabul Edilir Değil

Buna İsyan Ediyorum Hocam

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

tamam işte hocam benimde demek istediğim o PC ayrı bir olay çoğu insan 100fps altını kabul etmiyor ama konsol tarafı öyle değil malesef. konsolar için 30fps hep olacaktır bu kaçınılmaz bir şey. yıl sonu ps5 pro çıkacak söylentileri var ordaki hedef 4k30fps RT sunabilmek oyunlarda yani 60 veya 120 fps vereyim diye kaygıları yok. Tabi RT veya çözünürlükten kısıp 60 veren oyunlar artacaktır zamanla ama en iyi görüntü için 30fps daima olacaktır konsol tarafında

• Ben Ps4 de 30 fps den şikayet hiç etmezdim. Belki de 1080p olduğu için daha az sırıtıyordu. Şimdi mesela Demons Souls ve geçen oynadığım Dead Space remake'leri gerçekten 30 fps oynanamayacak vaziyetteydi. Televizyonum da kötü değil, üstelik oyun modunda. 60 fps performans moduna alınca da grafikler Ps4 den hallice oluyor. İşin kötüsü bu durum exclusive oyunlar için de geçerli. Yeni nesil demeye bin şahit. Zaten iyi kötü aynı grafiği Ps4 de görüyorsun. Misal, Ragnarok ve Horizon. Eskiye olan desteğin kesilmemesi de grafik ve performansın önünü tıkayan başka bir sebep.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam oylama yapılsa muhtemelen 60 fps ciler daha çok çıkar konsollarda. Ben de bi 4k30fps ye bakıyorum iyi güzel ama sonra tekrar 60 fps ye geçiyorum.

• ben oyunu gayet beğendim daha iyi olabilir miydi evet olabilirdi ama çıktığı dönemde oyun yoğunluğu olmaması ve uzun süredir arkham serisi olmadığından çerezlik oynanır.

• Avengers’tan daha kötü oyun yapmak ekstra çaba ister. Bu oyun bunu başarmış gerçekten helal olsun.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Güzeldi bu oyun ya platinledim bn bu oyunu

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.