Şimdi Ara

Görev Belgesi Düzenleme(Sokağa Çıkma İzni)(Taklaya Gelmeyin) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jackal78

Sistem halen açılmıyor, çökmüş durumda.. Açılmaması da normal; bunu 10 yaşında internet kullanıcısı bir çocuk bile öngörebilir. Ama nedense bizim kelli felli yöneticilerimiz öngöremiyor. Muafiyet kapsamında yaklaşık 16 milyon çalışan insan var; Bunların aynı anda sisteme girip e-başvuru yapmasını beklemek aptallıktan başka bir şey değil.

Adamların çevresinde normal insan kalmadı hep yalaka-dalkavuk uyaran yok (hepsi cebinin peşinde)

Ek olarak sanki bu aralar SS(Sırma Saçlı)'nın kuyusunu kazıyorlar gibi.

• Normalde muafiyet kapsamına girmeyen sektörleri eğip büküp kendi çalıştığı meslek grubunu muafiyet kapsamına elinde bir kağıtla sokan çok insan var.

Şimdi sistem şirketin nace kodunu otomatik tanımladığı için muaf olan nace koduna sahip şirket çalışanları izin belgesi alabiliyor.

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Hocam bu mesaj geldikten kaç dakika sonra onay geldi? Bende doldurdum formu bu mesaj geldi ama alamıyorum hala muafiyeti
  • İsveren olup izin alabilen var mi? İscilere alabiliyoruz kendimize alamiyoruz. Bi sistemi bile dogru durust yapamiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çayluğe giderken çiftçi belgesi yeter li mi ? yoksa e devletten izin mi alacağiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

bugün yarın sıkıntı yok ama bu belge bir de iş yerinden onaylatılıyormuş en azından kamu için o sıkıntı yoksa bugün yarın gidersiniz pzt ne yapılacak acaba açılmayan siteden bugün yarın çıkaramazsak.ben sabah girdim böyle dedi:

Hocam çalıştığın yerin nace koduna göre sistem muafiyeti inceliyor. SGK işyeri sicil numarasında nace kodu belli olur.

• Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt

evet aynen sistem SGK'dan otomatik buluyormuş çalıştığın yeri.o mesajdan sonra kurumdan aradılar beni bize yokmuş muafiyet gelmeyin diye ama ben açılsa ne oluyor örnek olsun diye silmedim mesajı.çalışsa site aslında çok basit yapmak.bi son yapan alan varsa site ne durumda yazarsa iyi olur.

• Bu sistemin açılmaması doğal, milletin ceza yemesi için yaptılar buna eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 2 Mayıs 2021; 10:8:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem kapalı, sgk kagidi çıkardım ceza yazarlarsa ağır söverim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Valla ben kendi işyerimizde işçi gözüküyorum alabildim ama ağabeyim işveren gözüküyor o alamadı mesela🙄
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.