Şimdi Ara

Görev Belgesi Düzenleme(Sokağa Çıkma İzni)(Taklaya Gelmeyin)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 29 Nisan 2021; 21:3:17 >

• abi her işimiz bu kadar saçma olmamalı , yasak şuan başlamış durumda , bunu niye şimdi öğreniyoruz , gece vardiyasında işe giden adam napıcak

tamam ne olacağı belli polisler tamm tamm hadi git diyecekte , e kardeşim hani düzen hani nizam hani devlet iradesi bu ne beceriksizlik

vallahi yok artık daha sinirlenmem daha şaşırmam diyorum , her defasında .öt etmeyi başarıyolar

• Neyi düzgün yaptılar ki

• önemli mevzu.

• benim yarın kontrole gitmem gerek barkod verdi adam onunla gidebilirim herhalde ?

bugün acile gittim acil doktoru serum bağladı yarın sabah gel dedi sadece barkod verdi bunu göster dedi.

• gidersin herhalde.bu mevzu işe gidecek ve iş yerinden izin belgesi düzenlenen çalışanlarla alakalı.o izinler iptal böyle olacakmış bu da çalışmıyor artık ya yarın bir şey demeyecekler ya da Türk işi polise abi bu seferlik idare et triplerine girecez sabaha bari düzelse.

• abi her işimiz bu kadar saçma olmamalı , yasak şuan başlamış durumda , bunu niye şimdi öğreniyoruz , gece vardiyasında işe giden adam napıcak

tamam ne olacağı belli polisler tamm tamm hadi git diyecekte , e kardeşim hani düzen hani nizam hani devlet iradesi bu ne beceriksizlik

vallahi yok artık daha sinirlenmem daha şaşırmam diyorum , her defasında .öt etmeyi başarıyolar

• 3 gün eski sistem geçerli diye rivayet ediliyor.

Ülkede herşey son dakika , heyecan bitmiyor.

• Pazar gece 00:00 a kadar eski sistem geçerli yani iş yerinizden alınan belgeler.
    Pazartesi sabah bu belge yoksa sıkıntı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evde yazıcı falan yok sgk dökümüyle gideceğim mecbur kayıt belgesini de telefondan gösteririm meslek yazıyor

• Eski sistem de geçerli değil. Yeni bir şablon göndermişler. Muhasebe gönderdi saat 17.00 gibi.

Bu şablon pazartesiye kadar geçerli, ondan sonra e devletten alınacak belgeler geçerli olacakmış.

Şaka gibi ülke yönetimi. Son anda çıkan genelgeler, son anda çıkan değişiklikler. Millet ceza yesin diye mi uğraşıyorlar böyle.

Zaten bugün 19.00dan sonra yolda kalanlara neler oldu yarın haberlere çıkar şu kadar kişi ceza yedi diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala sistem yok, ticaret odasının mail attığı bir şey var doldurulması yeterli mi o da belli değil, işim hayati önem taşıyan ventilatör ile alakalı normalde faaliyet belgemi göstersem yeterli olması lazım, çünkü genelgede ki muafiyet kollarından biriyim ama şimdi diyorlar ki illa izin belgesi lazım. Kafamda kentsel dönüşümler yeminle.

• quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Eski sistem de geçerli değil. Yeni bir şablon göndermişler. Muhasebe gönderdi saat 17.00 gibi.

Bu şablon pazartesiye kadar geçerli, ondan sonra e devletten alınacak belgeler geçerli olacakmış.

Şaka gibi ülke yönetimi. Son anda çıkan genelgeler, son anda çıkan değişiklikler. Millet ceza yesin diye mi uğraşıyorlar böyle.

Zaten bugün 19.00dan sonra yolda kalanlara neler oldu yarın haberlere çıkar şu kadar kişi ceza yedi diye.
    Ben akşam 21 gibi geldim eve işim uzadı. 2 kontrol noktasına girdim. Belgelerimi gösterdim tamam dedi bişey sorucam dedim durumu anlattım pazar gecesine kadar geçerli bunlar ama pazartesiden itibaren o belgeyi almanız gerekli dedi. Sistem kilitlendi dedim evet biliyoruz şimdilik sıkıntı yok dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba gündüz saatlerinde trafik sıkışıkken kalabalığa karışsam polis durdurur mu?

• BU KONUYU GÖRDÜĞÜM İYİ OLDU. BEN DE BAŞVURMAK İÇİN LİNKİ AÇTIM. AMA ÇOK YOĞUN SANIRIM..

• up

• Ben 16.00 işten çıktım eve gittim genelde çıktı gece nasıl çıktı alıp nasıl onaylatacagim.

İş yerim bana mühürlü başka bir yazı verdi onu gösteririm sorulursa

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

bugün yarın sıkıntı yok ama bu belge bir de iş yerinden onaylatılıyormuş en azından kamu için o sıkıntı yoksa bugün yarın gidersiniz pzt ne yapılacak acaba açılmayan siteden bugün yarın çıkaramazsak.ben sabah girdim böyle dedi:

• Edevleten yeni sldiginiz belgeye 3 aylik Calisma dokumu ekleyin. Cuzdaninizda bulunsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fabrika sabah bir kağıt verdi onu doldurduk mühür imzasını atacak fabrika yetkisi artık o belgeyi taşıyacağız diye söylendi.

Babamın hastane randevusu için seyehat izni alamadım gece uğraştım çöktü sistem. MHRS den ekran görüntüsü aldık gösterecek sorarlar ise bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 30 Nisan 2021; 8:40:44 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.