Şimdi Ara

Google Sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
87.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle Konuyu Yanlış yere açmış olabilirim.

Telefonu formatladım, yavaşlamıştı. Sonra google play storeye girdiğimde böyle bir hatayla karşılaştım.
    Nasıl çözebilirim?

• Başka rom mu attın?
  • Telefonun tarayıcısından mail adresine gir büyük olasılıkla hesap doğrulama yapacak, doğrulamayı geçtikten sonra tekrar denre düzelmesi gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Başka rom mu attın?

Başka rom atmıştım eski sürümüne dönünce düzeldi
  • Yeni sürüm gapps yükleseydin. Eski sürümlerde veriyor bu hatayı bazen.
  • Arkadaşlar sorunu host dosyasını silerek çözmüş bulunmaktayım.

• Öncelikle Google Play Services ve Google Play Store uygulamalarının verilerini temizleyin
    • Root yetkisi bulunan bir dosya yöneticisi ile host dosyasını silin yada içini temizleyin ( host dosyası system/etc/ klasörünün içinde bulunmakta)
    • Telefonu yeniden başlatmayı unutmayın tabi...
  • sıfır telefon aldım bende de aynı sıkıntı var root atmadan çözemezmiyiz ?
  • abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    Yazılım güncelleme yapmayı deneyin.
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    bütün güncellemeler yapılmış gözüküyor
  • Öncelikle benzer bir sorun kardesımın telefonundada format sonrası meydana geldi kaynak aradım ama çözüm bulamadım kendi deneme yanılmalarım sonucu android sürümünüze uygun Google Play Hizmetleri ve Google Play Store apk sını internetten arayıp indirip kurun sorun düzeliyor.
  • Ben de cihaza farklı ülke romu attım fakat Google İnstaller uygulamasını yükleyin sorun çözülüyor.
  • Merhaba arkadaşlar ben Google İnstaller diye bi uygulama vardı yükledim düzeldi bilginize

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatross147 -- 3 Ocak 2021; 19:30:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dazimontes

Arkadaşlar sorunu host dosyasını silerek çözmüş bulunmaktayım.

• Öncelikle Google Play Services ve Google Play Store uygulamalarının verilerini temizleyin
    • Root yetkisi bulunan bir dosya yöneticisi ile host dosyasını silin yada içini temizleyin ( host dosyası system/etc/ klasörünün içinde bulunmakta)

Allah senden razı olsun bir haftadır denemediğim şey kalmadı kaç kere rom kurdum program kurdum çözüm bu kadar basitmiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Dazimontes

Arkadaşlar sorunu host dosyasını silerek çözmüş bulunmaktayım.

peki ben bunu nasıl yapabilirim? pek bir bilgim yok bu konuda. Yanlış bir şeyde silmek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bzeR0CK

peki ben bunu nasıl yapabilirim? pek bir bilgim yok bu konuda. Yanlış bir şeyde silmek istemiyorum.

Alıntıları Göster
     Google Sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu.wordpress ve seo hizmetleri
    Google Sunucularıyla İletişimde Bir Sorun Oluştu - Kesin Çözüm
    https://www.kozba.org/google-sunuculariyla-iletisimde-bir-sorun-olustu-kesin-cozum/

İlgili konuda arkadaş hem yazılı hem de videolu şekilde anlatmış, faydalı olabilir hocam.

• Bununla ilgili internet sitemde de bir yazı yazdım bakabilirsiniz.

Google Sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu.www.koinseo.com
    Google Sunucularıyla İletişimde Bir Sorun Oluştu – (Çözüldü) 2022
    https://www.koinseo.com/2022/03/google-sunucularyla-iletisimde-bir.html
  • Ben format attim ayni hatayi aldim ama o sayfadan ana ekrana donemedim nasil cikabilirim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenancot34 -- 22 Kasım 2023; 21:54:32 >
  • https://prie.shop/adana-kentkart-bakiye-sorgulama-2022-guncel// Adana kent kart bakiye sorgulamak için yazınız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.