Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

quote:

Muiu da marketten Program yukleyemedim sıkıntı ne olabilir acaba

Bu sekilde sürekli ddönüp duruyor yüklemeye geçmiyor

Hocam marketten cikin 2-3 dakka bekleyin market guncellenmemmis guncellesin sonra indirmeye baslar

evet kendiliğinden düzeldi bi süre sonra. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: infinite

bende 1 aydır kullanıyorum Nexus4, Mart ayında USA'dan 299$'lık 8GB paketini aldım ve tam anlamı ile kullanamıyorum bile

sade olması açıkcası hiç hoşuma gitmiyor :) (HTC kullanmasamda SENSE'i arıyorum), telefonu nasıl güzelleştirebilirim, çok kurcalamayan standart altı bir kullanıcı olarak görebilirsiniz beni...

Rom yüklemenizi tavsiye ederim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

en iyi browser hangisi?

Ben dolphin kullaniyorum tavsiye ederim

flash içerikleri açıyor mu?

Yok hocam acmiyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

bende 1 aydır kullanıyorum Nexus4, Mart ayında USA'dan 299$'lık 8GB paketini aldım ve tam anlamı ile kullanamıyorum bile

sade olması açıkcası hiç hoşuma gitmiyor :) (HTC kullanmasamda SENSE'i arıyorum), telefonu nasıl güzelleştirebilirim, çok kurcalamayan standart altı bir kullanıcı olarak görebilirsiniz beni...

Rom yüklemenizi tavsiye ederim ben.

hiç becerebileceğim bir iş değil 2010 yılında Samsung WAVE I'e Bada 2.0 yüklemiştim en son, ne kadar terlediğimi hatırlamıyorum :)
    bu işin kısa bir yolu varsa link gibi yardım rica ederim.

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

quote:

Orijinalden alıntı: urqun

hocam miui sorunsuz çalışıyor mu ?

Gun icerisinde sizi pisman etmeyecek kadar iyi calisiyor hocam

http://en.miui.com/thread-3862-1-1.html hocam buradan indiriyorum ama ispanyolca acaba içinden türkçe dil seçeneğini seçebilecek miyim ?
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Dolphin browser ile dolphin jetpack arasında ne gibi bir fark var biliyormusun?

Bende en iyi dolphin diye biliyorum browserlar arasında. Flash açabilen ve dolphin kadar iyi olabilen pc ile senkronize edebileceğim browser var mı? Flash dışındakileri dolphin çok iyi derecede yapıyor :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

quote:

hocam miui sorunsuz çalışıyor mu ?

Gun icerisinde sizi pisman etmeyecek kadar iyi calisiyor hocam

http://en.miui.com/thread-3862-1-1.html hocam buradan indiriyorum ama ispanyolca acaba içinden türkçe dil seçeneğini seçebilecek miyim ?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=70086751&p=485#76268057

Androkolik paylasmisti hocam burdakini indirsen daha iyi

Ayrica rusya surumde soundrecorder ve buna bagli olarakta telefon gorusme kaydi calismiyor.Miui china sitesinde nexus 4 icin gelistirme yapan sahis bugun 3.6.12 yi yayinladi 3.6.10 da soundrecorder ve telefon gorusmesinde kayit yapma ozelligi calisiyordu ama nfc led kontrol ses tuslari ile uyandirma ozelligi maalesef yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Dolphin browser ile dolphin jetpack arasında ne gibi bir fark var biliyormusun?

Bende en iyi dolphin diye biliyorum browserlar arasında. Flash açabilen ve dolphin kadar iyi olabilen pc ile senkronize edebileceğim browser var mı? Flash dışındakileri dolphin çok iyi derecede yapıyor :)

Hocam dolphin jetpack dolphin browserin yan paketiymis bende yeni gordum html5lerin en iyisi yapiyomus dolphin browseri simdi deniyecem indiriyorum bende
    Valla flashli browser yok su an bende ama uc browser var bildigim baska boat browser puffin browser maxthon browser var hocam bunlar flash destekli diye biliyorum

• quote:

Hocam markette surusune bereket launcher var indir indir test et begendigin kalsin bazilarina tema bile uygulanabiliyor bkz. go launcher ex,adw launcher vb...

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Arkadaşlar Nexus 4'ün orjinal kulaklığını amerikadan birine playstore'dan aldırabiliyor muyuz? Bizim güzel ülkemizde açılmıyor? Şu an satışı var mı?

Bir de alternatif olarak şunu bunu al diyeceğiniz konuşma arada müzik dinleme amaçlı maksimum 20-25 dolarlık bir mikrofonlu kablolu kulaklık önerebilir misiniz acaba :)

Teşekkür ederim şimdiden..

Sony'nin Xperia serisi için kutu içinde verdiği kulaklığı arkadaşım forumdan 25 liraya satın almıştı. Denedim gerçekten ücretine göre çok kaliteli bir kulaklık bunun üzerine eBay'dan almaya karar verdim açık arttırmayla $4.65'dan satın aldım şuan gelmesini bekliyorum. internetten araştırırsanız 50 liraya kadar alınabilecek en kaliteli kulaklık denmiş.

http://www.biadam.net/sony-mh650c-incelemesi/

almak için:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=geniue+mh650c&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0&_nkw=genuine+mh650c&_sacat=0

edit: Telefonu bumper ile kullananlar bilir bir çok kulaklık jack'i bumper yüzünden girmiyor. fakat bu kulaklığın jack'i küçük olduğu için sorunsuz oturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 12 Haziran 2013; 14:10:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Arkadaşlar Nexus 4'ün orjinal kulaklığını amerikadan birine playstore'dan aldırabiliyor muyuz? Bizim güzel ülkemizde açılmıyor? Şu an satışı var mı?

Bir de alternatif olarak şunu bunu al diyeceğiniz konuşma arada müzik dinleme amaçlı maksimum 20-25 dolarlık bir mikrofonlu kablolu kulaklık önerebilir misiniz acaba :)

Teşekkür ederim şimdiden..

Hocam ben nexus 4 orjinal kulaklığını kullanıyorum şu an. Forumdan bi arkadaştan almıştım ona da turkcell hediye etmiş. Play storeda bulabilir misiniz bilmiyorum. İlla o kulaklığı alcam der ve eğer bulamazsanız size tavsiyem ebay den lg quadbeats kulaklığını almanız. Aralarındaki tek fark nexus kulaklığının arkasında nexus ibaresi olması. Quadbeats lerde ise lg yazıyor

Edit:http://www.ebay.com/itm/Official-LG-QuadBeat-LG-optimus-G-Premium-Stereo-Headset-with-Mic-Black-/181080485020?_trksid=p2047675.l2557&ssPageName=STRK%3AMEWNX%3AIT&nma=true&si=7qeibyg6oD5233YrQ4rDBi9wAmY%253D&orig_cvip=true&rt=nc link bu. Bunun dışında bide aynısının special edition ı var 25 dolara. Sadece rengi ve jack girişinin malzemesi mi ne değişiyodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyponsoinage -- 12 Haziran 2013; 14:37:19 >

• Telefonda uygulama çok olmasi sarji etkiler mi 10 uygulama sildim birazcık daha iyi gidiyor bugün .

• beyler telin arkasındaki flaş yamuktu servise gittim yeni arka kapak taktılar fakat alt tarafta 2 vida olan bölümün hemen üstünde iki tane çıkıntı var bunlar düzgün duruyor bildiğiniz tel böyle üretilmiş gibi sahte olma ihtimali var mıdır birde eskiden bu yoktu sizin telde de böyle şeyler var mı ayrıca tel sallanırken bir ses geliyor bunu teknik elemana gösterdim aynısının kendisinde olduğunu söyledi ve gösterdi de evet sorularım cevaplanırsa mutlu olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

beyler telin arkasındaki flaş yamuktu servise gittim yeni arka kapak taktılar fakat alt tarafta 2 vida olan bölümün hemen üstünde iki tane çıkıntı var bunlar düzgün duruyor bildiğiniz tel böyle üretilmiş gibi sahte olma ihtimali var mıdır birde eskiden bu yoktu sizin telde de böyle şeyler var mı ayrıca tel sallanırken bir ses geliyor bunu teknik elemana gösterdim aynısının kendisinde olduğunu söyledi ve gösterdi de evet sorularım cevaplanırsa mutlu olurum

Benim tel 304k kendiliginden var o cikintilar sallayinca cok hafif ses geliyor flas da cok az yamuk gibi ama sorun yok benim icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 12 Haziran 2013; 16:49:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

Telefonda uygulama çok olmasi sarji etkiler mi 10 uygulama sildim birazcık daha iyi gidiyor bugün .

Telefona yuklenen bazi uygulamalar arka planda calismaya devam edebilir kendiliginden bu yuzden olabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

beyler telin arkasındaki flaş yamuktu servise gittim yeni arka kapak taktılar fakat alt tarafta 2 vida olan bölümün hemen üstünde iki tane çıkıntı var bunlar düzgün duruyor bildiğiniz tel böyle üretilmiş gibi sahte olma ihtimali var mıdır birde eskiden bu yoktu sizin telde de böyle şeyler var mı ayrıca tel sallanırken bir ses geliyor bunu teknik elemana gösterdim aynısının kendisinde olduğunu söyledi ve gösterdi de evet sorularım cevaplanırsa mutlu olurum

Benim tel 304k kendiliginden var o cikintilar sallayinca cok hafif ses geliyor flas da cok az yamuk gibi ama sorun yok benim icin

304k felan ne oluyor açıklar mısınız? 302k ve 304k arası fark nedir bir sorun yaratır mı ben 1 ay önce aldım o çıkıntılar yoktu cihaz 302k heralde dandik mi yani

• Hocam o seyler seri oluyor farkli tarihlerdeki uretimlerde farkli seri numarasi oluyor fark olaraksa serilerde kucuk farklar yenilemeler var cok buyuk fark yok ama iste bu cikintilarda buna ornek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

Telefonda uygulama çok olmasi sarji etkiler mi 10 uygulama sildim birazcık daha iyi gidiyor bugün .

Telefona yuklenen bazi uygulamalar arka planda calismaya devam edebilir kendiliginden bu yuzden olabilir

Evette durdurma ise yaramiyor zorla durdur demeden hiç birşey durmuyor çalisiyor, bunun icin en iyi program hangisi ki

• quote:

Hocam o seyler seri oluyor farkli tarihlerdeki uretimlerde farkli seri numarasi oluyor fark olaraksa serilerde kucuk farklar yenilemeler var cok buyuk fark yok ama iste bu cikintilarda buna ornek

nerden öğreniyoruz peki bunları
  • 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.