Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimki 303k, çıkıntılar yok, flaş hafif yamuk, sallayınca ses gelmiyor, wifi sorunu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modern combat 5 geliyor, boşverin 4.3 u

• quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Hocam o seyler seri oluyor farkli tarihlerdeki uretimlerde farkli seri numarasi oluyor fark olaraksa serilerde kucuk farklar yenilemeler var cok buyuk fark yok ama iste bu cikintilarda buna ornek

nerden öğreniyoruz peki bunları

Hocam kutuda yaziyor bakin gorursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

Telefonda uygulama çok olmasi sarji etkiler mi 10 uygulama sildim birazcık daha iyi gidiyor bugün .

Telefona yuklenen bazi uygulamalar arka planda calismaya devam edebilir kendiliginden bu yuzden olabilir

Evette durdurma ise yaramiyor zorla durdur demeden hiç birşey durmuyor çalisiyor, bunun icin en iyi program hangisi ki

Valla ben kullanmiyorum ama oyle de tam kapatan var mi bilmiyorum kullandigim birkaci bu isi yapmiyordu

• quote:

quote:

quote:

Hocam o seyler seri oluyor farkli tarihlerdeki uretimlerde farkli seri numarasi oluyor fark olaraksa serilerde kucuk farklar yenilemeler var cok buyuk fark yok ama iste bu cikintilarda buna ornek

nerden öğreniyoruz peki bunları

Hocam kutuda yaziyor bakin gorursunuz

kutunun neresinde acaba bulamıyorum
  • Hocam kutunun kenarinda bant olmasi lazim orda imeinin altinda S\N yazar sonra da seri nosu yazar

• ozqur333 kullanıcısına yanıt
     ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

S/N yazan yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

S/N yazan yerde.

303k çıktı iyi mi kötü mü

• quote:

Hocam kutunun kenarinda bant olmasi lazim orda imeinin altinda S\N yazar sonra da seri nosu yazar

303k imiş iyi mi kötü mü anlamadım flaş yamuktu sallayınca ses çıkıyordu gittim 304k'nın kapağını taktılar ama sallayınca ses devam ediyor
  • Arkadaşlar bi el atın da düzelteyim telefonu.

Miui yükledim yükleyebildim sıkıntı yok. Ancak pek memnun kalmadım ve orjinal roma dönemiyorum. nexus 4 toolkit ile orjinal rom yüklemeyi seçiyorum indiriyor telefona flashlıyacam writing system de takılıp kalıyor. 10 dakika beklememe rağmen ordan ileri gitmiyr orda takılıyor. Sonra bende abloyu çıkarıp mecbur yine recovery mod yükleyip telin içindeki miui dosyalarını yeniden yüklüyorum telefonu açabilmek için. Sürekli kısır döngü. Orjinal haline bir dönemedim. Nexus root toolkit çalışmıyor bende driverları sabahtan beri deniyorum olmuyor o yüzden nexus 4 toolkit ile geri dönmeye çalışıyorum. Onda sıkıntı yok o görüyor tlefonu.

Bi yardım edermisiniz programda girişte 13 daha sonra 9 u seçiyorum. Yüklüyor ama flashlamaya gelince writting system de takılıyor. Nasıl bir yol izlemeliyim?
  • quote:

quote:

Hocam kutunun kenarinda bant olmasi lazim orda imeinin altinda S\N yazar sonra da seri nosu yazar

303k imiş iyi mi kötü mü anlamadım flaş yamuktu sallayınca ses çıkıyordu gittim 304k'nın kapağını taktılar ama sallayınca ses devam ediyor

Sorun yok hocam dedigim gibi cok ufak degisiklikler oluyor cikinymtilar gibi

• quote:

quote:

quote:

Sorun yok hocam dedigim gibi cok ufak degisiklikler oluyor cikinymtilar gibi

wi-fi sorunu varmış birde o ne onuda çözsem tam olacak gibi mesela modemin dibindeyim bazen yarım bazen tama yakın çekiyor ama 9 megabit hız görüyor hızı iyi yani bir sorun yaratır mı

• ozqur333 kullanıcısına yanıt
    301 k nın 304 k ya göre iyi kötü diye bir ayrımı yok. Sadece kamera bölgesinde ufak bir değişiklik ve o ufak çıkıntılar var. Yani iyi yada kötü diye ayrılacak bir durum yok.

Wifinin gösterdiğine bakmayın. Çekiminde sorun yok gösterdiğinde sorun var

quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

Arkadaşlar bi el atın da düzelteyim telefonu.

Miui yükledim yükleyebildim sıkıntı yok. Ancak pek memnun kalmadım ve orjinal roma dönemiyorum. nexus 4 toolkit ile orjinal rom yüklemeyi seçiyorum indiriyor telefona flashlıyacam writing system de takılıp kalıyor. 10 dakika beklememe rağmen ordan ileri gitmiyr orda takılıyor. Sonra bende abloyu çıkarıp mecbur yine recovery mod yükleyip telin içindeki miui dosyalarını yeniden yüklüyorum telefonu açabilmek için. Sürekli kısır döngü. Orjinal haline bir dönemedim. Nexus root toolkit çalışmıyor bende driverları sabahtan beri deniyorum olmuyor o yüzden nexus 4 toolkit ile geri dönmeye çalışıyorum. Onda sıkıntı yok o görüyor tlefonu.

Bi yardım edermisiniz programda girişte 13 daha sonra 9 u seçiyorum. Yüklüyor ama flashlamaya gelince writting system de takılıyor. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Ben bu siteyi okuyarak benzer bir sorunu çözdüm size de yardımcı olabilir ;

http://androkolik.com/forum/showthread.php?tid=3207#.Uadl7NL0GvE

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1995688 Buradan toolkiti indirmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 12 Haziran 2013; 19:00:21 >

• Hafıza konusunda sıkıntı yaşıyorum kartı analiz ettirdim. Kullanılan 7,72 GB diyor ama telefondaki bütün klasörler toplamda 3-4 Gb ı geçmiyor. Toplam boyut ise 12,92. Normal mi bu değerler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yr_aSa

Hafıza konusunda sıkıntı yaşıyorum kartı analiz ettirdim. Kullanılan 7,72 GB diyor ama telefondaki bütün klasörler toplamda 3-4 Gb ı geçmiyor. Toplam boyut ise 12,92. Normal mi bu değerler?

tiwtter ve facebook u ayda bir sil onlar resimleri kaydediyor instagram vine da aynı şekilde
  • Arkadaşlar toolkit olmadan root işlemlerini kısaca anlayabilecek olan var mı? Eski telefonda 30 sn de olup bitiyordu ama bu telefonda yöntem farklı olunca öyle kaldım.

• madem geçersiz istatistik silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 12 Haziran 2013; 23:48:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Arkadaşlar toolkit olmadan root işlemlerini kısaca anlayabilecek olan var mı? Eski telefonda 30 sn de olup bitiyordu ama bu telefonda yöntem farklı olunca öyle kaldım.

WugFresh toolkiti kullanmak çok kolay bunla deneyin. İndirme linki http://goo.im/devs/WugFresh/NexusRootToolkit/NRT_v1.6.3.sfx.exe

Kullanım videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 12 Haziran 2013; 23:10:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Arkadaşlar toolkit olmadan root işlemlerini kısaca anlayabilecek olan var mı? Eski telefonda 30 sn de olup bitiyordu ama bu telefonda yöntem farklı olunca öyle kaldım.

WugFresh toolkiti kullanmak çok kolay bunla deneyin. İndirme linki http://goo.im/devs/WugFresh/NexusRootToolkit/NRT_v1.6.3.sfx.exe

Kullanım videosu

PC ye geçince denerim hocam. İlgin için sağol.

• Nexus 4 ü Teknosadan aldım.302k serisi ve google play e girmiyor su an.4.2.2 güncellemesi biraz ilerledi durdu.Ne yapmalıyım.
  • 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.