Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • video oynatma süreleri çok az bunu işlemci ayarlarıyla oynayarak arttırabilir miyiz? 2 saatte %40 lık düşme oluyor pilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

https://www.box.com/s/d58djj0avcsz0y7x5moc

20binler geçiliyor rahat ya sıkıntı yok :)

Valla neye göre test bu .d benim tel 4 günlük faran ama benchmark scores : 16813 - 3d 6562 . Uygulamardan dolayı mı . Sadece sosyal ağlar ve 2 basit oyun var telde okadar .d

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

Testlere pek güven olmuyor antutuda sürekli farklı skorlar alınıyor. Misal ben stok rom ile 18 bin kusurda aldım 16 bin kusurda az öncede 17.346 aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

Evleaks'in paylaştığı site: LG Nexus 5(kasımda çıkacak olmasından bahsediyor);

http://androidandme.com/2013/03/news/rumor-is-this-the-lg-nexus-5/

tabi bunların hepsi söylenti.

konuyu biraz dağıttıysam affola.

5.2″ OLED Display with 1920×1080 resolution
    Qualcomm Snapdragon 800 @ 2.3 GHz
    3GB LPDDR3 Ram
    16/32/64GB of internal storage
    16MP rear camera by OmniVision (4k video recording @30FPS, 1080p video recording @60FPS, Real Time HDR & HDR video recording, optical image stabilization, BSI 2.0)
    2.1MP front camera (1080p video recording @30FPS)
    3300 mAh Lithium Polymer battery
    Front positioned stereo speakers
    Qualcomm RF360 (LTE 150 Mbps & HSPA+)
    Integrated DVB-T / ATSC-antenna
    Gesture like controls (navigation, zoom, etc)

5" olsa daha iyi olurdu ama böyle de çıkarsa mükemmel olur

5.2" fazla bencede. Snapdragon işlemcilerde ısınma sorunu var birde 2.3 GHz olursa muhtemelen elimizdeki telefonlardan daha çok ısınıcak. Tabi bunlar söylentiler fakat donanım olarak gerçek olabilir kamera bana biraz abartı geldi birde pil

Edit: Ayrıca tasarımıda beğenmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Soylu -- 16 Mart 2013; 11:59:58 >

• Daha öncede menüdeki widgetlerde kasma yaşadığımı söylemiştim bugün birşey farkettim. Telefonu kapatıp açınca menüde kasma yaşanmıyor buda bana acaba ramden mi kaynaklanıyor dedirtiyor. Yoksa benim telefon çin malı mı la
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Daha öncede menüdeki widgetlerde kasma yaşadığımı söylemiştim bugün birşey farkettim. Telefonu kapatıp açınca menüde kasma yaşanmıyor buda bana acaba ramden mi kaynaklanıyor dedirtiyor. Yoksa benim telefon çin malı mı la

Launcherde bir eksiklik vardir muhtemelen ramde tutunca launcher belleginde hatalar olustiruyor olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asagıdaki donanım muthis fakat Nexus degil de Lg cıkarsa donup bakarsam namertdim...En onemli sey guncellemeyi erken alması...

Cıkan ilk Nexus ta gidecegim...Ama N4 den memnun olmadıgımdan degil....Telefon manyagı olduk yaw...

5.2″ OLED Display with 1920×1080 resolution
    Qualcomm Snapdragon 800 @ 2.3 GHz
    3GB LPDDR3 Ram
    16/32/64GB of internal storage
    16MP rear camera by OmniVision (4k video recording @30FPS, 1080p video recording @60FPS, Real Time HDR & HDR video recording, optical image stabilization, BSI 2.0)
    2.1MP front camera (1080p video recording @30FPS)
    3300 mAh Lithium Polymer battery
    Front positioned stereo speakers
    Qualcomm RF360 (LTE 150 Mbps & HSPA+)
    Integrated DVB-T / ATSC-antenna
    Gesture like controls (navigation, zoom, etc)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohendem -- 16 Mart 2013; 12:56:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

https://www.box.com/s/d58djj0avcsz0y7x5moc

20binler geçiliyor rahat ya sıkıntı yok :)

Valla neye göre test bu .d benim tel 4 günlük faran ama benchmark scores : 16813 - 3d 6562 . Uygulamardan dolayı mı . Sadece sosyal ağlar ve 2 basit oyun var telde okadar .d

Testlere pek güven olmuyor antutuda sürekli farklı skorlar alınıyor. Misal ben stok rom ile 18 bin kusurda aldım 16 bin kusurda az öncede 17.346 aldım

Bencede gereginden fazla oynak davraniyor bu duzen isi.anasayfayada koymus s4 reklami antutu:) en iyisi kullanima bakip takmamak

• 1.5 aydır falan kullanıyorum ama dokunmatiği yeterince iyi değil. belki ekrana taktığım koruyucu yüzünden olabilir deyip kendimi avutuyorum .D
  • keşke optimus g nin yazılımını buna modlasalar
  • markette modern combat 4 0,99 dolar arkadaşlar alacak olanlara duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_alien89

nexus 4 için İGO Primo ve Most Wanted bulabilen oldu mu? Dün akşamdan beri bakıyorum bulabilmiş değilim

Daha önce s2 de kullandığım igo primonun üzerinde değişiklik yaparak full ekran çalıştırmayı başardım.Denemek isterseniz https://www.dropbox.com/s/aj1spoyew3ljepc/iGO.rar
    most wanted içindehttp://androidliyim.blogspot.com/2012/11/need-for-speed-most-wanted-full-apk.html linkten indirdim.ikiside sorunsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ByAliTR

galaxy s4'ün en beğendiğim yanı hava durumu widgeti ve spor uygulaması oldu. endomondo'nun tıpkısı olmuş.

yakında inşallah port ederler :)bu arada bizim telefonun tasarımı s4'den daha şık.

S4 ün tasarımı malzeme kalitesi berbat yaw. Nexus 4 ile tasarım ve malzeme kalitesi anlamında boy ölçülebilecek iki telefon var, birisi xperia z diğeri htc one. tercihe bağlı üçünden biri tercih sebebi olur. Bence nexus 4 içlerinde en ergonomik boyutlarda olan telefon. zira diğer ikisi 140 mm uzunluğuna ulaşıyor ki, bu ergonomi anlamında bir hayli sıkıntılı ölçüler, hele xperia z birde yanlardan şişkince. tutuşu bir hayli sıkıntılı.
    şahsi görüşümce de nexus 4 ün kıvrımlı hatları çok daha çekici duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

quote:

Orijinalden alıntı: ByAliTR

galaxy s4'ün en beğendiğim yanı hava durumu widgeti ve spor uygulaması oldu. endomondo'nun tıpkısı olmuş.

yakında inşallah port ederler :)bu arada bizim telefonun tasarımı s4'den daha şık.

S4 ün tasarımı malzeme kalitesi berbat yaw. Nexus 4 ile tasarım ve malzeme kalitesi anlamında boy ölçülebilecek iki telefon var, birisi xperia z diğeri htc one. tercihe bağlı üçünden biri tercih sebebi olur. Bence nexus 4 içlerinde en ergonomik boyutlarda olan telefon. zira diğer ikisi 140 mm uzunluğuna ulaşıyor ki, bu ergonomi anlamında bir hayli sıkıntılı ölçüler, hele xperia z birde yanlardan şişkince. tutuşu bir hayli sıkıntılı.
    şahsi görüşümce de nexus 4 ün kıvrımlı hatları çok daha çekici duruyor

biraz zevkiniz varsa zaten nexus 4 vs htc one olarak kapışırlar şuan için piyasada diğerleri benim pek hoşuma gitmedi

• Su isinma ve pil sorununu cozsunler artik ya telefondan soguttu toplamda 20 saat surekli 3 g acik 2 mail sync li 5 saat ekran sunmak bu kadar mi zor oyun yok bisey yok 2.5-3 saati gecmedi daha ekran suresi

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

Su isinma ve pil sorununu cozsunler artik ya telefondan soguttu toplamda 20 saat surekli 3 g acik 2 mail sync li 5 saat ekran sunmak bu kadar mi zor oyun yok bisey yok 2.5-3 saati gecmedi daha ekran suresi

isyan etmeden, telefondan soğumadan önce keşke 1 sayfa geriye baksanız...

http://forum.donanimhaber.com/m_70086751/mpage_82/key_/tm.htm#msglink_72864008
  • quote:

Daha öncede menüdeki widgetlerde kasma yaşadığımı söylemiştim bugün birşey farkettim. Telefonu kapatıp açınca menüde kasma yaşanmıyor buda bana acaba ramden mi kaynaklanıyor dedirtiyor. Yoksa benim telefon çin malı mı la

Uygulama menüsünde ki widgetlar da kasma illaki oluyor. Malum orada her widget ın görüntüsü olduğundan birde işlemcinin çalışma prensibi gereği bilgiler işlem sırasıyla yaklaştıkça yüklendiğinden o kasmaları yaşıyoruz. yani project butter gereği ana ekranda widgetlar ara belleğe görüntüleriyle alındığından geçişler çok rahat ama uygulama menüsünde ki widgetlar ara bellekte tutulmuyor. uygulama menüsünü kaydırdığımızda 2 sayfa sonrası yüklenmeye başlıyor. o yüzden hiç kasmaması gereken bir kısım olan uygulamaların sondan bir önceki sayfası bile geçişlerde bir an duraklatıyordu. Ben olayı nova launcher ile çözdüm. nova dan en azından uygulamalar ile wigetlar arasında ki geçiş bölümü kasmıyordu fakat yine widget lar arasında geçerken hafiften takılmalar oluyordu. Bunu da uygulama menüsünün üst kısmındaki ayarlardan widget sekmesini kaldırarak çözdüm. uygulama menüsünde sadece uygulamalar var, onlarda zaten yağ gibi akıyor ana ekrana widget eklemek istersem zaten ana ekranda seçeneklerden klasik tarzda ekleyebilirim.

• Telefondan interneti nasi dagitabilirim ? Ayarlarda diger kisminda tethering ve tasinabilir hotspot kisminda gordm sanki ama anlayamadim. Bluetoothla dagtma fln var

• Nova Launcher kurdum. İyi çalışıyor ancak tekrar ayarlamak istiyorum, nova launcher iconuna basıyorum ama birşey açılmıyor.
    Bir kez ayarladıktan sonra tekrar ayarlarını değiştiremiyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

Su isinma ve pil sorununu cozsunler artik ya telefondan soguttu toplamda 20 saat surekli 3 g acik 2 mail sync li 5 saat ekran sunmak bu kadar mi zor oyun yok bisey yok 2.5-3 saati gecmedi daha ekran suresi

2.5-3 saat gercekten az fakat buna neden olan birsey olmali oyun da oynasam internetede girsem daha 4.5 tan asagi dustugumu hatirlamiyorum ki sizde oyun da yoksa 2-3 saate neden olan seye odaklanmak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: darkuk

Nova Launcher kurdum. İyi çalışıyor ancak tekrar ayarlamak istiyorum, nova launcher iconuna basıyorum ama birşey açılmıyor.
    Bir kez ayarladıktan sonra tekrar ayarlarını değiştiremiyor muyuz?

Novayi kurunca nova ayarlari diye bir ikoni ana sayfaya atiyor onu kullanmayi denediniz mi bir kerelik falanda degil :)

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.