Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    toolkinitn pro versiyonunu aldım
    telefonu hardresetledim aldığım backuptan geri döndüm:) telefonum normale döndü tavsiye ederim
    şarj son zamanlarda ekran kapalıykende gitmeye başlamıştı
  • bu kılıfa 30$ verilirmi? :)
    kullanan varmı alıp almama konusunda kararsızım resimlerde çoook güzel görünüyor...
     ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

• Sol üst köşedeki ayarlar menüsünden mobil ağlar ve wi fi ile güncelleme seç.. Türk Haber kısmından takip etmek istediklerini seç.. Güncelleme biraz uzun sürüyor benim de ilk başta gelmemişti.

Ben hava durumu widgetini halledemedim..

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

• Bence verilir.. Telefona sınıf atlatmış yeni bir kasa resmen :)
  • ugurkrgl U kullanıcısına yanıt
    30$ çok geliyor be! :) acaip kararsınızm
    ama telefondan sıkıldım:) yenilik gerekiyor 1400 verdiğim telefonuda 600-700 kırarımda satmam:)
  • Snapchat programını kullanırken sık sık telefon reset atıyor. 2-3 Aydır böyle, güncelleme de çözmedi.

Bu arada imzayı alıyorum, bende Nexus kullanıcısıyım.
  • bencede verilir nereden buldunuz kılıfı bende getirtmeyi düşünebilirim :)

Ancak telefonu kalınlaştırdığı bariz bi şekilde belli. linki varsa alıp denemek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 28 Mayıs 2014; 16:00:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_alien89

bencede verilir nereden buldunuz kılıfı bende getirtmeyi düşünebilirim :)

Ancak telefonu kalınlaştırdığı bariz bi şekilde belli. linki varsa alıp denemek isterim

http://www.aliexpress.com/item/2014-newest-design-Aluminum-metal-back-cover-case-for-lg-nexus-4-for-lg-nexus-4/1612870215.html
  • Türkiye'de yok mu ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .bll -- 28 Mayıs 2014; 16:42:18 >
  • burda olsa 150 tl ye satarlar sanırım:)
  • Muhtemelen
    Ama cidden dehşet bişey olmuş
  • Teşekkür ederim. Aynen burda olsa 100 tl atına bulamayız. :)
  • arkadaşlar 4.4.2 nasıl rootlarım nexus root tollkit diye bir şey var ondan olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

arkadaşlar 4.4.2 nasıl rootlarım nexus root tollkit diye bir şey var ondan olur mu ?

Nexus 4 için fastboot ve adb driverlarını kur ve exeleri bir klasöre at.
    Clockwork mod un son sürümünü indir (yada twrp) fastboot.exe dosyasını attığın klasöre at.
    Klasörde boş bir yere shifte basılı tutarken sağ tıkla komut penceresini burada çalıştır de.
    Telefondan ayarlar/telefon hakkında kısmına gelip "derleme numarası" yazan kısma 7-8 kere dokun aşağıda "artık bir geliştiricisiniz" yazacak. Ayarlarda geliştirici seçenekleri diye bir menu çıkacak.
    Bu menüye girip hata ayıklama modunu aktif hale getir.
    Daha sonra telefonu bilgisayara bağla. Telefon açıkken komut satırına "adb reboot-bootloder" komutunu gir.
    Telefon bootloader modunda açılacak.
    Daha sonra bootloader kilitli ise "fastboot oem unlock" komutunu gir. Telefonda eminmisin diye soracak ve evet dersen (mecburen) telefondaki bütün herşey silinecek.
    Telefonu aç ve ayarları skip diyerek hızlı bir şekilde geç.
    Daha sonra internetten chainfires supersu uygulamasını zip olarak indir ve telefona at(yada telefondan indir).
    Komut satırına tekrar "adb reboot-bootloader" komutunu gir.
    Telefon bootloader modunda başlayınca "fastboot flash recovery recovery-clockworkmod" yazıp tab tuşuna bas kendisi tamamlar. Entera basıp flashla telefon recovery modda açılacak. Recovery modda İnstal zip e gir. Choose frrom sd carda girip ordan supersu.zip dosyasının olduğu klasöre gir ve yükle. Reboot system now dediğinde telefonun rootlu olarak açılacak. Hayırlı uğurlu olsun..

Edit: daha ayrıntılı anlatan kimse yok değerimi bilin :D

Edit2: sabahın 5 inde deli dürtmüş gibi yazdım sabah 9da da finalim var tabi bi teşekkürü çok görmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyduck17 -- 29 Mayıs 2014; 4:56:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkrgl

Sol üst köşedeki ayarlar menüsünden mobil ağlar ve wi fi ile güncelleme seç.. Türk Haber kısmından takip etmek istediklerini seç.. Güncelleme biraz uzun sürüyor benim de ilk başta gelmemişti.

Ben hava durumu widgetini halledemedim..

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

Yine olmadıııııı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

arkadaşlar 4.4.2 nasıl rootlarım nexus root tollkit diye bir şey var ondan olur mu ?

Nexus 4 için fastboot ve adb driverlarını kur ve exeleri bir klasöre at.
    Clockwork mod un son sürümünü indir (yada twrp) fastboot.exe dosyasını attığın klasöre at.
    Klasörde boş bir yere shifte basılı tutarken sağ tıkla komut penceresini burada çalıştır de.
    Telefondan ayarlar/telefon hakkında kısmına gelip "derleme numarası" yazan kısma 7-8 kere dokun aşağıda "artık bir geliştiricisiniz" yazacak. Ayarlarda geliştirici seçenekleri diye bir menu çıkacak.
    Bu menüye girip hata ayıklama modunu aktif hale getir.
    Daha sonra telefonu bilgisayara bağla. Telefon açıkken komut satırına "adb reboot-bootloder" komutunu gir.
    Telefon bootloader modunda açılacak.
    Daha sonra bootloader kilitli ise "fastboot oem unlock" komutunu gir. Telefonda eminmisin diye soracak ve evet dersen (mecburen) telefondaki bütün herşey silinecek.
    Telefonu aç ve ayarları skip diyerek hızlı bir şekilde geç.
    Daha sonra internetten chainfires supersu uygulamasını zip olarak indir ve telefona at(yada telefondan indir).
    Komut satırına tekrar "adb reboot-bootloader" komutunu gir.
    Telefon bootloader modunda başlayınca "fastboot flash recovery recovery-clockworkmod" yazıp tab tuşuna bas kendisi tamamlar. Entera basıp flashla telefon recovery modda açılacak. Recovery modda İnstal zip e gir. Choose frrom sd carda girip ordan supersu.zip dosyasının olduğu klasöre gir ve yükle. Reboot system now dediğinde telefonun rootlu olarak açılacak. Hayırlı uğurlu olsun..

Edit: daha ayrıntılı anlatan kimse yok değerimi bilin :D

Edit2: sabahın 5 inde deli dürtmüş gibi yazdım sabah 9da da finalim var tabi bi teşekkürü çok görmeyin

hocam çok sağ olun gerçekten servise bugün gideyim güç butonunu yaptırayım ondan sonra root zamanı :D hee birde root yapmadan direk rom atabilir miyim örneğin cyanogenmod 11 gibi ?

• arkadaşlar nexus hakkında bir kaç sorum var. telefon cok acayip yavaş sarj oluyor oyle kı bazen %40larda olan sarj sar5j aletını cıkarıp taktıgımda %39 oluyor sankı o sekıl kalıyor gıbı ama bı muddet sonra dolmaya baslıyor.. sorun nedır neden boyle yapıyor...

bu arada full kutulu 6 ay daha garantısı kaldı sanırıjm nokta cızık yok desem yerıdır nexus4 cıhazımı da satıyorum.
  • Dün telefonu kurcalarken sonunda ana ekrandaki google arama çubuğunu nova launcher yükleyerek yok edebildim ekran resmen büyüdü 5 inçlik telefon gibi duruyor bilmeyen çok az kişi vardır şimdi cahillik bambaşka
  • quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Dün telefonu kurcalarken sonunda ana ekrandaki google arama çubuğunu nova launcher yükleyerek yok edebildim ekran resmen büyüdü 5 inçlik telefon gibi duruyor bilmeyen çok az kişi vardır şimdi cahillik bambaşka

Launcher kullanmadan da kaldırabilirdin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

arkadaşlar nexus hakkında bir kaç sorum var. telefon cok acayip yavaş sarj oluyor oyle kı bazen %40larda olan sarj sar5j aletını cıkarıp taktıgımda %39 oluyor sankı o sekıl kalıyor gıbı ama bı muddet sonra dolmaya baslıyor.. sorun nedır neden boyle yapıyor...

bu arada full kutulu 6 ay daha garantısı kaldı sanırıjm nokta cızık yok desem yerıdır nexus4 cıhazımı da satıyorum.

Şarja taktığın zaman ayarlardan pile gir ne yazıyor parantez içinde ? Bazen USB olarak görüyor, sanki pc den şarj ediyormuş gibi yani.O yüzden böyle oluyor. Normal prizeden şarj olurken AC yazması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.