Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu gayet yeterliymiş teşekkürler
  • mavishow kullanıcısına yanıt
    drive'daki indirme linkleri patlamış maalesef. deneyemedik :/

edit: sanırım login olmayınca drive indirmeye izin vermiyor. hallettim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jugador07 -- 26 Mayıs 2014; 11:06:50 >
  • herkeze iyi forumlar dun nexus 4 yere dusurdum ve ekrani tamamen kirldi dokumatik calismiyor interneten baktim 330 tl civari ekran fiyat gozukuyo sizce yaptirmaya degermi yada daha ucuz bilen varsa yardimci olabilirmi acaba

• tespot T kullanıcısına yanıt
    Ebay uzak doğudan parçayı ucuza getirip, burda kendin veya bilen birine taktirabilirsin.
    Konu ile ilgili tecrübem yok, ama bu şekil yapanlara denk gelmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Ebay uzak doğudan parçayı ucuza getirip, burda kendin veya bilen birine taktirabilirsin.
    Konu ile ilgili tecrübem yok, ama bu şekil yapanlara denk gelmiştim.

Ben etdim Konu açıcam gelsin ürün
  • Arkadaşlar telefona ekran koruyucu arıyorum. Nerden aldıysam sensörleri kapatıyor arama yaparken ekran kararıyor haliyle. Tam uyumlu ekran koruyucu nerden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Arkadaşlar telefona ekran koruyucu arıyorum. Nerden aldıysam sensörleri kapatıyor arama yaparken ekran kararıyor haliyle. Tam uyumlu ekran koruyucu nerden bulabilirim?

bende şu (url) şekil var dikkatli yapıştırırsanız kamera sensörler kapanmıyor hiçbir sıkıntı yaşamadım.
    daha büyük delikli kesimler de varmış almışken önlü arkalı almak lazımhttp://www.aliexpress.com/item/Hot-full-body-10pcs-anti-glare-matte-screen-protector-film-For-Sony-Xperia-Z2-L50-L50W/1809353430.html

• http://www.ebay.com/itm/Hybrid-Protector-Future-Armor-Holster-Combo-Case-Cover-LG-Nexus-4-Google-E960-/291075669577?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item43c5763e49

şu linkteki gibi bir kılıf arıyorum arkadaşlar ya Türkiyede varmıdır,, gören duyan oldumu hiç,, netten alış veriş hiç yapmadım uğraşmak istemediğim için diyorum İstanbul çevresinde bu tarz bişey temin edebileceim yer lazım..

• foz54 kullanıcısına yanıt
    Burası Türkiye ye gönderim yapıyor mu?

• the_alien89 kullanıcısına yanıt
    Epey pahalıymış, stokta da yok sanırım. Diğerleri nasıl acaba.
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    4 tanesi 10 tl olan mat ekran koruyucuyu kullnıyorum ben memnunum ama ekranı köşeden köşeye kaplamıyor ne yazık ki kıvrımlı olan kısımlar açık kalıyor. ama o 45 tl olan tamamını kaplıyor bildiğim kadarı. ama oda sararıyor bir süre sonra
  • the_alien89 kullanıcısına yanıt
    Sensörleri kapatmıyorsa sorun yok benim için.

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    bu sitede satılanları hepsinde sensör kısmı açık. en azında bana öyle yolladılar kaç defa alışveriş yaptım
  • Android 4.4.3 den ses seda yok. En azından hata düzeltmelerini bekliyorduk Googledan ama hayal kırıklığına doğru gidiyor bu girişim.( bilemiyorum bende öyle tahmin ediyorum ) Yabancı haber sitelerinin birinde google 4.4.3 sürümü iptal edilip haziran ayında ki etkinlikte 4.4.5 sürümünü tanıtılacağı yazıyordu. Fakat bizim 4.4.5 sürümünü alacağımıza ilişkin hiç bir olumlu yada olumsuz bilgi görmedim. Umarım Google nexus 4 den güncellemeyi kesmez

• Arkadaşlar pek korkmuşsunuz güncelleme kesilmesinden. Ben birşey olacağını sanmıyorum velevki kesildi destek geliştirici desteği ile yeni sürümler gelir. Bir stok rom stabilitesi olmaz ama gelir. 4.4.3 iptal edilip Haziranda ki Google IO etkinliğinde 4.5 yada 5.0 ın tanıtılıp dağıtılacağı okumuştum bir yerde. Sadeve söylenti tabi :)

• Rootlu cihazlara OTA üzerinden güncelleme yapabiliyor muyuz?
  • Arkadaşlar Sense 6 BlinkFeed Launcher'ı denemek isteyenler linkten indirebilir. Kitkat yüklü cihazlarda çalışıyor. CWM'den yüklüyoruz.

Ben Htc_BlinkFeed_v9_black.zip'i yükledim. Root Explorer'da com.htc.sense.hsp-1.apk dosyası com.htc.sense.hsp-2.apk olarak gözüküyor ama silmeyi başaramadım root explorer hata verip kapandı. Yine de laucher çalıştı ama haber güncellemelerini alamadım nedense.

http://androidnews.co.in/2014/04/05/install-blinkfeed-launcher-android-device/

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkrgl -- 28 Mayıs 2014; 1:47:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkrgl

Arkadaşlar Sense 6 BlinkFeed Launcher'ı denemek isteyenler linkten indirebilir. Kitkat yüklü cihazlarda çalışıyor. CWM'den yüklüyoruz.

Ben Htc_BlinkFeed_v9_black.zip'i yükledim. Root Explorer'da com.htc.sense.hsp-1.apk dosyası com.htc.sense.hsp-2.apk olarak gözüküyor ama silmeyi başaramadım root explorer hata verip kapandı. Yine de laucher çalıştı ama haber güncellemelerini alamadım nedense.

http://androidnews.co.in/2014/04/05/install-blinkfeed-launcher-android-device/

Herseyi denedim ama hic bir sekilde guncellemeler gelmiyor. Sosyal aglara ulasmak icin buraya dokunun filan yazip duruyor

• 
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.