Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14401441144214431444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suns

Telefonda herşey güzel de benim şöyle bir sorunum var. telefonda görüşme yaparken ekran kararıyor ve güç tuşuna basınca ekranaçılmıyor direk görüşme kapanıyor.bunun bir çözümü var mı?

Jelatin kaplımı varsa sök jelatini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanManiaX

quote:

Orijinalden alıntı: suns

Telefonda herşey güzel de benim şöyle bir sorunum var. telefonda görüşme yaparken ekran kararıyor ve güç tuşuna basınca ekranaçılmıyor direk görüşme kapanıyor.bunun bir çözümü var mı?

Jelatin kaplımı varsa sök jelatini.

ayarlar---> erişilebilirlik menüsü altında güç butonuyla çağrıyı sonlandır işaretlidir. o işareti kaldırınca güç butonu ile çağrı kapanmaz. Ekranın kararması ise senserlerin kapanması yüzündendir. Muhtemel olarak jelatin kapatıyordur arkadasında söylediği gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

quote:

Orijinalden alıntı: Vyl

quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Benim sorunum full wipe yaptıktan sonra çözüldü 2 gün oldu ısınma yok, şarjıda eski performansına döndü normalde sabah prizden alıp akşam bu saatlerde resmen ağlıyordu şu an yüzde 45' te

benim de şarj berbat durumda ama onca uygulamayı tekrar yüklemeyi gözüm yemiyo sen nası kıydın o kadar uygulamaya :)

Uygulamalar google playde yedekleniyor ama sadece hangi uygulamalar oldugu.. Telefonu ilk acarken soruyor (google hesabina giris yaptiktan hemen sonra) telefon senkronize edilsinmi ayarlar uygulamalar filan diye.. O isaretliyse hepsini yukluyor yine ama 0 dan.

bir kere ona güvenip telefonu resetlemiştim ancak öyle bi soru görmedim tek tek kendim indirmiştim uygulamaları. google play'de görülen uygulamalarsa bugüne kadar yüklediğim bütün uygulamalar.

• barlas_dnz B kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yaptım.işe yaradı.teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.velocityrom.com/velocity-t14.html

Arkadaşlar kendinden art li rom. Odex tir. Perfectto emin olabilirsiniz. Bazı kaynaklara göre 4.4.3 ile harmanlanmış, aosb kodlu diyorlar. Rom deneyenlerin mutlaka bakması gerekir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Benim sorunum full wipe yaptıktan sonra çözüldü 2 gün oldu ısınma yok, şarjıda eski performansına döndü normalde sabah prizden alıp akşam bu saatlerde resmen ağlıyordu şu an yüzde 45' te

benim de şarj berbat durumda ama onca uygulamayı tekrar yüklemeyi gözüm yemiyo sen nası kıydın o kadar uygulamaya :)

Uygulamalar google playde yedekleniyor ama sadece hangi uygulamalar oldugu.. Telefonu ilk acarken soruyor (google hesabina giris yaptiktan hemen sonra) telefon senkronize edilsinmi ayarlar uygulamalar filan diye.. O isaretliyse hepsini yukluyor yine ama 0 dan.

bir kere ona güvenip telefonu resetlemiştim ancak öyle bi soru görmedim tek tek kendim indirmiştim uygulamaları. google play'de görülen uygulamalarsa bugüne kadar yüklediğim bütün uygulamalar.

Su custom rom isine bulastigimdan beri nerdeyse hergun resetliyorum telefonu ve hic daha uygulamalari tek tek secmedim su an evimden uzaktayim tekrar resetlersem screenshot alip gosteririm

• @ali_0017 google playde uygulamalarim kisminda tumu ve yuklendi diye iki ayri bolum var. o yuklendi kismini mi indiriyor?

• güncelleme alan yokmu dün denmişti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

güncelleme alan yokmu dün denmişti ?

güncelleme ile ilgili herhangi bir haber yok.Fakat birkac yerde guncelleme ay sonuna ertelendi diye haber var.Ne yazik ki google hicbir acuiklama yapmadi.Bu arada gelecek ay olacak google i/o 2014te de 4.5in tanitilmasi bekleniyor.Acaba onu da verecek mi google?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

güncelleme alan yokmu dün denmişti ?

güncelleme ile ilgili herhangi bir haber yok.Fakat birkac yerde guncelleme ay sonuna ertelendi diye haber var.Ne yazik ki google hicbir acuiklama yapmadi.Bu arada gelecek ay olacak google i/o 2014te de 4.5in tanitilmasi bekleniyor.Acaba onu da verecek mi google?

bence verir kim nederse desin 18 ay ws nexus 4 çok güçlü bi cihaz nexus 5 in dünyalar kadar artısı bence yok verilir yani öyle umuyorum
  • Benim görüşüm de alacağı yönünde... Donanım açısından bir bahane bulunamaz bakiniz N7 2013 ayni cpu/gpu/ram e sahip :) Bunun dışında geçmişe bakacak olursak; 2011 Kasım'da Galaxy Nexus tanıtıldı. Cihaz 20. Ayini doldururken 4.3 guncelemesini aldı ve ondan sonra destek kesildi. Kesilme nedeni olarak işlemci firması Texas instruments gösterilmişti.. Simdi Nexus 4 e gelelim; N4 2012 kasım da tanıtıldı ve temmuz da 20 ayini dolduracak... Google I/O ise haziran 25-26... Hem Gnex de yaşananlar( 20 aylıkken alması) hem de donanım yönünden bahane bulunamayacağı( n7 2013 ile ayni) için ben kesin gözüyle alacagi görüşündeyim cihazlarimizin

• quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

Nexus One -----> Duyurulma tarihi: 5 Ocak 2010
    Son aldığı güncelleme: 2.3 --------> Duyurulma tarihi: 2 Eylül 2011
    Duyurulduğu tarih ile son güncelleme arsındaki gün sayısı: 606 gün (yani: Yaklaşık 1 yıl 8 ay= 20 ay)

Nexus S -----> Duyurulma tarihi: 15 Kasım 2010
    Son aldığı güncelleme: 4.1 --------> Duyurulma tarihi: 9 Ekim 2012
    Duyurulduğu tarih ile son güncelleme arsındaki gün sayısı: 695 gün (yani: Yaklaşık 1 yıl 11 ay= 23 ay)

Galaxy Nexus -----> Duyurulma tarihi: 19 Ekim 2011
    Son aldığı güncelleme: 4.3 --------> Duyurulma tarihi: 24 Temmuz 2013
    Duyurulduğu tarih ile son güncelleme arsındaki gün sayısı: 645 gün (yani: Yaklaşık 1 yıl 9 ay= 21 ay)

Yani: Google 18 aydan daha fazla güncelleme veriyor. Sonuç olarak Nexus 4 en az 1 büyük güncelleme daha alacaktır.

Yaklaşık 2 ay önce yazdığım mesaj. Güncelleme konusu açılmışken tekrar yazayım dedim.

• quote:

@ali_0017 google playde uygulamalarim kisminda tumu ve yuklendi diye iki ayri bolum var. o yuklendi kismini mi indiriyor?

hocam ben bi telefona reset atayım da şimdi rom değiştircem ss alır gösteririm sana :)
  • arkadaşlar nexus 5 romu var mı bildiğiniz görünüm olarak nexus 5 e benzeyen ve ekrana dokunarak tuş kilidi açma özelliği olan
  • Android marketteki en başarılı ses kaydedicinin tarafımdan Türkçe'ye çevrilmiş versiyonu

> Smart Ses Kaydedici 1.7 TR <
     ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: yahya90

arkadaşlar nexus 5 romu var mı bildiğiniz görünüm olarak nexus 5 e benzeyen ve ekrana dokunarak tuş kilidi açma özelliği olan

o özellik g2de
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahya90

arkadaşlar nexus 5 romu var mı bildiğiniz görünüm olarak nexus 5 e benzeyen ve ekrana dokunarak tuş kilidi açma özelliği olan

Nexus 5 ile Nexus 4 arasında ne fark var ki yazılım olarak? Çift tıklayarak açmayı güncel kernellerin tamamı destekliyor neredeyse artık.

• cmert kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

Tüm müslüman aleminin Miraç kandili mübarek olsun
  • yahya90 Y kullanıcısına yanıt
    o özelliği en galaxy nexus da pgm ile nexus 4 ilede touch contorl ile uzun süredir kullanıyorum hocam
  • the_alien89 kullanıcısına yanıt
    herkesin duaları kabul olsun inşallah, hayırlı kandiller
  • 
Sayfa: önceki 14401441144214431444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.