Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★ (934. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.921
Cevap
88
Favori
699.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve sanırım beklediğimiz 3.4 kernel artık geliyor.
  • cm11 ile ilgili güzel yorumlar yapmışsınız. Slimkat ne durumda acaba Bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brhndrn kullanıcısına yanıt
    Bir iki saate yeni sürümü çıkacak. Bakalım bakalım. Ben 2.4 weekly ile memnun kalmamıştım. Ama cm rayına oturdu sanırım.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Cm11 için sevindim. Aynı güzel haberleri Slimkat için de bekliyorum Takipteyim.

• Cm11 in nightly sürümleri ne kadar stabil? Ben 4.2 Atom rom kullanıyorum uzun bir süredir, değiştirmeye değer mi?
    Slimkat RC1 olarak çıkmış, cm'deki iyileştirmelerden sonra slim'in sürüm adayını yayınlaması dikkatimi çekti. İndiriyorum şu an
    ben indirdim hocam ama kurmaya korkuyorum :) elimde çok güzel bir CM var çünküm.
    Şu an kuruyorum üstadım. Kullanıp gelişmelerden haberdar ederim
  • Zeytinbey Z kullanıcısına yanıt
    onlar 4.3 kernelleri. 4.4 için;

http://www.mediafire.com/download/b2om0ne8k69bdkd/Mpokang_kernel-v10_SuperRAM-4.4.zip

bi deneyin, memnun kalmazsanız bi sonraki nightly flashladığınızda stok kernele döner kendiliğinden zaten.
  • There are troubles with the builds, they are terrible slow due to an caching issue and some builds broke for now: d2spr,d2att,m7vzw,p700,m7spr,m7ul,m7tmo,xt925,m7att
    We add an additional build node and are working to fix the build errors.
    Sorry for the inconvenience.

Kurmadıysan durr
    Çok geç Kurduktan sonra uyarıyı ben de gördüm ama listede biz yokuz diye önemsemedim.
    Herhangi bir problem yok gibi şu an.

• 25'i kastettim ama 26 daha güzel.
    Hangi özellikler var acep? Cm den fazla olarak? DPI değiştirebiliyor musun? Falan filan?
  • CM11'de whatsapp mesajlarında gecikme olunca ne yapıyorduk ?

Şu anda bu durumu yaşıyorum.
    DPI değiştirme arayüzünü yok. Standart dpi değil, slim'in kendi değerleri ayarlı.
    Şarj konusunda sadece şunu söyleyeyim; chrome inanılmaz derecede fazla enerji tüketiyor. Yani öyle böyle değil, çok fena. Çok. Pil tüketim tablosunda chrome harici bir de chrome sandboxed etkinliği eklendi, ki tüketimi chrome'dan bile fazla.
    Onun haricinde eski slimbean' ayarlarının büyük kısmı var ama çoğunun yeri değişmiş, biraz kurcalamak gerekiyor bulmak için. Cm'den fazla bişey yok gibi, yeni birşey bulamadım açıkçası. Bildiğimiz slim
    Ram çubuğunun ortalıkta olmamasından dolayı tüketim değerlerini göremedim, ayrıca bir program da kurmadım.
    Cm ve slimbean'dan en büyük eksikliği performans ayarlarının kaldırılmış olması, veya benim bulamamış olmam 16bit olayı çok iyi oluyordu

• Marta kadar garantisi devam eden galaxy nexus 500 tl istanbul ici kutusu sarji kulakligi silikonkilifi verilecektir

• sunsun kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim saolasın gerçi cm11 artık stabilliği aştı 4.4.2'de zaten :)
    Bende var Dediğiniz ayar
     ★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★ ★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★

Siz cm11'desiniz sanırım? Slimkat rc1'de kaldırılmış, veya bulamıyorum. Geliştirici seçeneklerini açmak gibi bir yolu falan mı var yoksa?
     ★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★

Ayarlardan Telefon hakkindaya girin derleme numarasi ustune defalarca basin ekranda artik gelistiricisiniz yazar ve acilir

• 
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.