Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
20.924
Cevap
97
Favori
688.105
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nexus >> ★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★
Giriş
    890 Mesaj
    Forumun uygulaması yayınlanmış, şu an sadece bildirimleri gösteriyor. Denediniz mi?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.donanimhaber.android

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 23 Ocak 2014; 16:43:29 >
    |
    |
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X w/Be Quiet! Pure Rock - 2 x 8GB 3000Mhz Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - Cooler Master CM590 III - Corsair RM750x 80plus Gold Psu - AOC G2590FX 24.5" Full HD 144Hz
  • Yarbay
    6758 Mesaj
    Bugun sifirdan bi launcher kurucak olsaniz, hangisini kurardiniz? Bi arkadasima onericem, ben nova prime kullaniyorum, cok memnunum ama daha iyisi var mi size bi danisiyim

MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X w/Be Quiet! Pure Rock - 2 x 8GB 3000Mhz Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - Cooler Master CM590 III - Corsair RM750x 80plus Gold Psu - AOC G2590FX 24.5" Full HD 144Hz
  • Yarbay
    6007 Mesaj

brhndrn denememiş ve görmemiştim. teşekkürler.
    ccaann bende nova prime kullanıyor ve başka arayışa hiç geçmediğimi itiraf ediyorum. bir ara biri bana bir launcher için davetiye göndermişti. geçen gün adını hatırlamaya çalıştım çalıştım ve yine çalıştım ama bulamadım. merak etmiştim ne durumda olduğunu. ama o merakım da kısa süre sonra ortadan kalktı. nova iyi ya.
    |
    |
    Bahsedilenler: CCaaNN , brhndrn

Orijinalden alıntı: agritux

brhndrn denememiş ve görmemiştim. teşekkürler.
    ccaann bende nova prime kullanıyor ve başka arayışa hiç geçmediğimi itiraf ediyorum. bir ara biri bana bir launcher için davetiye göndermişti. geçen gün adını hatırlamaya çalıştım çalıştım ve yine çalıştım ama bulamadım. merak etmiştim ne durumda olduğunu. ama o merakım da kısa süre sonra ortadan kalktı. nova iyi ya.

Aviate Beta dır o :) Bende baya bekledim sonra geldi aktivsyon kodu gibi bişey mailime girdim aktif ettim ama nova gibisi yok kaldırdım tekrardan.

Bu arada Touch controlu denedim uygun kernel istediği doğru ancak double tap click şeklinde çalışmıyor lg g2 daki gibi malesef, sensörleri kullanıyor touch control ve şarjı sömürüyor malesef. Aslında çok iyi bir geliştirme bu lg nin yapığı romlara port edilse çok iyi olur. Slimbean takımına yazsak ne derler acaba :)

• Yüzbaşı
    890 Mesaj

sbircek; çok fazla emin değilim ama sanırım 'pgm' adında bir uygulama vardı bunun için. Ve tabi kerneller. Bu isimle aratırsanız birşeyler çıkacaktır Ve tabi cm11'de bildirim çubuğunu çift tıklayarak ekranı kapatabilme seçeneği var.

agritux üstadım, bence geç kalınmış bir hamle oldu. bildirimlerin kendiliğinden bildirim çubuğuna düşmesi çok güzel, daha da gelişecektir.

ccaann, zaten herkes nova prime diyecektir. aviate'î ben de denemiştim bir süre önce, kısa süre içinde nova'ya döndüm . çok fazla çeşit launcher kullanmadım ama kullandıklarım arasında en iyisi nova prime.
    |
    |
    Bahsedilenler: CCaaNN , agritux , sbircek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6007 Mesaj
    pgm touch control oldu diye biliyorum.

Demek ki ben yine çok geriden geliyorum
    |
    |
    agritux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yoo alakası yok :) kullanmadığınız bir şeyi takip etmek zorunda değilsiniz ki :)
    |
    |
    brhndrn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ccaaann hangi superram i kullanıyorsun? piyasada çok modifiye varmış şöyle bir baktım da. geliştirici sanırım v10 dan sonra devam etmemiş. v10 çalışıyor mu 4.4 de?
    |
    |
    CCaaNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sbircek

Bu arada Touch controlu denedim uygun kernel istediği doğru ancak double tap click şeklinde çalışmıyor lg g2 daki gibi malesef, sensörleri kullanıyor touch control ve şarjı sömürüyor malesef. Aslında çok iyi bir geliştirme bu lg nin yapığı romlara port edilse çok iyi olur. Slimbean takımına yazsak ne derler acaba :)

Bu özelliği LG den çok çok önce bir geliştirici pgm isimli uygulama ile Nexus lar için yaptı. Zaten LG'de %99 bu uygulamadan esinlenerek(!) koydu knock knock özelliğini. Uygulamanın adı daha sonra Touch Control oldu, markette bulabilirsiniz. Sensörleri falan kullanmaz. Ekranda görüntünün meydana geldiği katman ile dokunmayı algılayan katman farklıdır. Programın yaptığı şey, dokunmatik panelden gelen verileri işleyen Kernel modülünü ekran kapalı olsa dahi aktif olacak şekilde değiştirmek. Ayarlardan "double tap to wake" seçeneğini seçerseniz aynen G2 deki gibi kullanabilirsiniz. Kilitlemek için ise "slide to lock" seçeneğini seçmelisiniz. Çift tıklama istenmeyen kapanmalara sebep olabileceğinden bunun yerine sağdan sola sürükleme seçeneği konmuş sadece. Bu arada telefonu aldığından beri bu uygulamayı kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki, şarjı kesinlikle sömürmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clearsky -- 23 Ocak 2014; 23:04:56 >

• Yüzbaşı
    503 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    axu483

yani marketten touch controlü indirdiğimde sorunsuz çalışır mı cm 11 de , keşke olsa.
    |
    |
    clearsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    axu483

arkadaşlar bence cm 11 süper, çok fazla sarj sıkıntısı yok bece, 2000 lik batarya ile üçbucuk saat altına düşmüyor hiç ekran . nova launcher ile kullanıyorum, erişilebilirlik seçeneklerinde expand desktop var onu yapınca bildirim çubuğu ve nav bar tamamen kayboluyor oraya dokununca çıkıyor, oyunlarda falan tam ekran kullanabiliyorum telefonumu. telefonumu değiştirmeyi düşünüyordum ekran kartı yetersizliğinden dolayı ,onu da performans seceneğinden 16 bit transparenci ile çözdüm most wanted daki takılmalar hemen hemen bitti :) bu aralar telefonumdan çok memnunum :D
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: axu483

yani marketten touch controlü indirdiğimde sorunsuz çalışır mı cm 11 de , keşke olsa.

Evet, 1.8.5 versiyonu hem stok romla, hem Cm 11 le hemde popüler başka kernel'ler ile sorunsuz çalışır.

axu483

hemen indiriyorum o zaman , direk cwm den wipe cache dalvik ile yükleniyor değil mi
    |
    |
    clearsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır, bildiğiniz apk dosyası. Uygulama yükler gibi yükleyeceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    axu483 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Ben nova kullaniyorum ama go launcherda denenebilir. Son yükledigimde gayet akiciydi

|
    |
    CCaaNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cemee

Ben nova kullaniyorum ama go launcherda denenebilir. Son yükledigimde gayet akiciydi

Simdi bir de next launcheri denedimde enteresan olmus. Görselligi degisik ilginc animasyonlari var:) bi arada tsf shell cok meshurdu ben denedim ama alisamadim ona isinamadim pek

|
    |

Omnirom konusunun ilk mesajinda 4.4 uyumlu versiyonu var.

|
    |
    agritux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.