Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★ (936. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.922
Cevap
88
Favori
699.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CM de 3 gündür nightly çıkmıyor hayırdır inşallah?
  • clearsky C kullanıcısına yanıt
    Build fail veriyor baya bir commit merge ettiler onla alakalı. bugün yarın çıkar.
  • az önce nexus 5 elledim :) ve acayip hoşuma gitti.
    ne dersiniz bekleyelim mi? ama gnex i de çok seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsndnz

az önce nexus 5 elledim :) ve acayip hoşuma gitti.
    ne dersiniz bekleyelim mi? ama gnex i de çok seviyorum

G2'yi tercih ederim.
  • g2 için heryeri ayrı oynuyor diyorlar gıcır gıcır sesler geliyormuş bilemedim ben de ama ben nexus tercih ederim
  • Tercih meselesi tabi
  • Cok yüksek bir performansa ihtiyacin yoksa bulasma derim . paran cebinde kalsin. Ister yararli biseye harca ister bir sonraki telefon veya baska bisey icin biriktir. Gnex yeterince hizli. Ama sen bilirsin tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen s3 ile benim galaxy nexusun ekranina baktim parlakliklari sona çekerek. Benim nexusun beyaz renkte ekran sarı gibi duruyor s3 e gore. Bu normal mi ?

• nexus 5 in bataryası görünüşe göre facia ,2300 mah, g2 de ise 3000 üzeriydi sanırım
  • xbilinmeyen X kullanıcısına yanıt
    Normal. Yani bu kadar kalitesiz bir ekranın kullanılmış olması kesinlikle normal değil ancak diğer Nexus'larda da durum böyle anlamında normal. En parlağa alsanız dahi beyazlarda ciddi bir sarılık oluyor. Düşük parlaklıkta da özellikle beyaz zeminde belli olan bir kumlanma oluyor. Amoled ekranlarda genel olarak beyaz renk handikapı var ama bu Nexus'larda kullanılan ekran kötününde kötüsü. Abimde Nexus S vardı, onunla yan yana koyunca bir sonraki telefonum kesinlikle amoled değil LCD olacak dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    galiba normal birşey o bende de sarımsı , net bir bayaz görüntü görmedim ben bizimkinde
  • Beni de listeye ekleyin

Deneme yapmadim ama kernelle de alakali olabilir

• Lenovo Motorolayı almış nasıl iş anlamadım 12.5 milyara al 3 e sat ilginç
  • İlginç olan bir şey yok :) Gayet mantıklı.
  • patentler hariç sattıysa mantıklı evet
  • motorolanın olayı patentleriydi zaten. çok doğru bi yorum olmuş. iyi iş yaptı google. lenovo pc piyasasındaki başarısını telefon piyasasında da gösterir umarım. dün akşam görüşmeler var diye haberler çıkmıştı, satış tamamlandı mı bilmiyorum ama.
  • arkadaşlar touch controlun son sürümünü kullanıyorum şöyle bir sıkıntı var arama sırasında sürekli bi şekilde aramayı bitiriyor,artık kulagım ekrana mı deyiyor bilmiyorum ama, sürekli aramalar kopuyor,aramalar sırasında devre dışı bırakma falan yok mu ki onu,vazgecmek ıstemıyorum uygulamadan,çok güzel çalısıyordu
  • Cm11 batarya istediğim düzeye geldi sonunda.

• arkadaşlar versiyon güncellesem cihaz içerisindeki fake imei uçar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.