Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★ (933. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.921
Cevap
88
Favori
699.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 931932933934935
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ubuntu Touch Galaxy Nexus desteği kesme kararı almış, Nexus 5'i de desteklemeyecek.

http://phandroid.com/2014/01/13/ubuntu-touch-devices-2/
  • kendileri bilir iki tane telefonu destekleyip ne yapacaklar merak ettim yakında projeyi de bırakırlarsa şaşmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: iNFeRNuS

Arkadaşlar Ubuntu Touch Galaxy Nexus desteği kesme kararı almış, Nexus 5'i de desteklemeyecek.

http://phandroid.com/2014/01/13/ubuntu-touch-devices-2/

Salla ubuntuyu. zaten hiç sevemedim unity arayüzünü.
    Belki hatırlarsınız Nokia'nın meşhur meego işletim sisteminden bazı geliştiriciler Jolla Sailfish OS hazırlamışlardı. Nexus 4'e portlamışlar.
    Şuana kadar yüklemeye dair hiçbir şey vermediler.

• ubuntunun asıl amacı kendi telefonlarını çıkarmak, hatta anlaşmışlar birileriyle
    şuan ortada işletim sistemi olup cihaz olmadığından, yazılımcılar boş durmasın diye destek veriyorlar tahminimce

sailfish, android cihazlar için açıklama yapacağız bekleyin demişlerdi ama ses seda çıkmadı
  • Bu videoyu ben de izledim gerçeken çok hoş ve orjinal görünüyor, navigasyon tuşlarının olmaması ilginç olmuş.
  • Arkadaşlar stock ROM yukleyecem takju mu daha iyidir yoksa yakju mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbilinmeyen X kullanıcısına yanıt
    Hic farki yok, ismi guzel gozukeni kurun.

• Cm 11 güncellemelerini hergün aksatmadan kurarım. Ve son Nightly ile pil ömrü konusunda uzun zamandır görmediğim kadar iyi performans aldım. Öyleki bu nightly sürümünü not ettim. Duyrulur..
  • sunsun kullanıcısına yanıt
    Ustad 26 sinin nigtly sindenmi bahsediyorsun yoksa 25 in mi ?

• En gizli ve stabil ROM onerebilecek var mi ? CM 11 yukledim kasmalar oldu.

• En hızlı. Yanlis yazmisim degistiremedim kusura kalmayin.

• Dostum suan en iyisi cm 11 baska rom arayisina bence girme geri donmesi sikinti olluyo sonra

Edit:şayet kitkat kullanmak istiyorsan tabikide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhnsrcfb -- 26 Ocak 2014; 20:25:57 >
  • xbilinmeyen X kullanıcısına yanıt
    Cm 11 uzerine mpokang superram kurun, hizin keyfini cikarin. Harika oluyo telefon.

• Arkadaslar son surum antutu kurup skoru paylasirmisiniz rica etsem

• Cm11 ı kendi Kerneli ile kullanıyorum. Bende aynı fikirdeyim batarya ömrü uzadı. Şu an kabul edilebilir düzeyde. Performans da aynı şekilde.

• Ankara da tanıdığı düzgün güvenilir ve ücreti de abartmayan bilgisayar tamircisi olan var mı? Samsung marka diz üstü bilgisayarımın ekranı kırıldı :-(

• agritux kullanıcısına yanıt
    tavsiyem samsung un kendi yetkili teknik servislerinde tamir edilmesidir. garantisi bitmişse bile ücretiyle tamir edebilirler, taktıkları yeni parçalara da garanti veriyorlar. disardaki diğer tamircilere pek güvenilmiyor. Benim samsung laptopun da başına bir durum gelmişti, servisinde tamir ettirdim istanbulda.

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Ankara da tanıdığı düzgün güvenilir ve ücreti de abartmayan bilgisayar tamircisi olan var mı? Samsung marka diz üstü bilgisayarımın ekranı kırıldı :-(

El becerine güveniyorsan kendinde değiştirebilirsin. Pazartesi günü benim ufaklık dell marka bilgisayarımı düşürdü, ekran sol üst köşeden kırıldı. Hemen youtube den benim bilgisayarın ekranının nasıl söküldüğüne baktım ve söktüm. Panelin arkasındaki model numarasıyla arama yaptım. N11 de bir satıcıdan paneli 124 tl ye aldım ve taktım. Canavar gibi oldu. Tabi tekrar uyarmak isterim elin bu işlere yatkınsa...

• OmniRom resmi olarak bizi desteklemeye başladı arkadaşlar.
    http://dl.omnirom.org/maguro/
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    As of v10, three (3) variations of Mpokang kernel for everyone to choose according to his needs.
    Performance is the same, only the available RAM changes:

SuperRAM: 773 MB RAM -- Some rare video apps (or the gay CM video camera) may not work properly.
    CM "gay" : 762 MB RAM -- All video apps work OK but still 720p, suitable for CM based roms.
    1080p version: 751 MB RAM -- 1080p fully working, compatible with everything, even Android 4.2.2. Does not contain ramdisk. Clean rom installation required.

To sum up: For Android 4.3 all variations are applicable. For Android 4.2.2 ONLY the 1080p variation applies.

kaynak :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2423338

Valla CM11'den o kadar memnunum ki başka macera aramaya gerek var mı bilmiyorum... 4.3 stock kullanırken telefondan facebookta link açmak için tarayıcıyı açıp açılan sayfayı okuyup kapatıp facebooka döndüğümde facebook herşeyi yeniden yüklüyor, kaldığım yer yerine en başa dönüyordu... memory yetmiyordu galiba... Şu an aynı şeyi yaptığımda facebook'u bıraktığım gibi buluyorum... stock 4.3 ile neredeyse haftada 2-3 defa olan kendi kendine restart yapmaya başlamasını düşününce CM'e geçiş yapmakla çok iyi yaptığımı düşünüyorum... Yoksa az daha gereksiz bir LG nexus5 macerasına atılacaktık... paramızda cebimizde kaldı şu zamanda :)

• 
Sayfa: önceki 931932933934935
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.