Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★ (935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.922
Cevap
88
Favori
699.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cm de geliştiriciyi açtığınızda onunla birlikte geliyor vallahi.
  • https://www.cyanfox-rom.com/about/

Bunu yazmıştım. Deneyen var mı aramızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

https://www.cyanfox-rom.com/about/

Bunu yazmıştım. Deneyen var mı aramızda?

Ben denedim hocam memnun kalmayıp cmye geri döndüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemee kullanıcısına yanıt
    Geliştirici seçeneklerini açabiliyorum, benim bahsettiğim performans ayarlarıydı
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Anladım üstadım, sonraki yayında eklenirse kullanırız, eklenmezse yapacak birşey yok
  • brhndrn kullanıcısına yanıt
    16 biti neden kullanıyordun ki sen hocam?
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Sadece 16bit i değil, diğer seçenekleri de kullanıyordum üstadım. Dead trigger 2 gibi ağır oyunları çalıştırırken işe yarıyordu. Gerçi artık oyun falan da oynamıyorum,bu yüzden çok çok lazım değil. Bulamadığım için merak etmiştim.

Ben hiç kullanmadım. TricksterMod da aynı ayarlar yok mu üstadım.
    trickster de yok ama ben slimde farklı bi menü altında bulmuştum o performans ayarlarını. her menüyü tek tek kurcalayın sizinde karşınıza çıkması lazım.
  • Trickster'de zram ayarları var, bu performans ayarlarında da vardı
    Dün yayınlanan slimkat rc1'de ayarları tekrar kurcaladım, bulamadım. Çok elzem değil zaten arkadaşlar. Sonraki dağıtımda eklenir. Eklenmese de önemli değil. Çok büyük bir eksiklikmiş gibi görünmesin durum
  • CM nightly deyim ben şu an. Kuracak rom bakıyorum da, bulamadım :)
    Pardon yanlis anlamisim eski surumde performans ayarlari advanced options icindeydi sanirim Ama orayada bakmissindir.
    Belkide gercekten kaldirmislardir

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Cm 11 uzerine mpokang superram kurun, hizin keyfini cikarin. Harika oluyo telefon.

Güzel kernel çok da akıcı oldu cihaz fakat bende wifi problemi çıkardı şuanda wifi açılmıyor. Cm 10 kullanıyorum 4.2.2 üzerine. 1080p olanı sanırım 4.2.2 için olduğundan onu yükledim.
    Gerçi sonradan fark ettim ki temiz rom kurulumu istiyoruş sanırım. Yeni bi rom kurmadan halledemez miyim acaba bu durumu?
  • quote:

CM nightly deyim ben şu an. Kuracak rom bakıyorum da, bulamadım :)

Hocam kendi kerneli ilemi kullanıyorsun ben mpokang super ram ile kullanıyorum 11.5 saat bekleme 3 saat 20 dk ekran süresi aldım sizde durumlar nasıl

• Kendi kerneli ile kullanıyorum ve memnum açıkçası
  • quote:

Kendi kerneli ile kullanıyorum ve memnum açıkçası

Ses yukseltme meselesini ekleyemez miyiz bu kernele.

• Sah!n kullanıcısına yanıt
    başka kernel üzerine kurduysanız sorun çıkarabilir. romu tekrar flashlarsanız, rom stock kernel e dönebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

başka kernel üzerine kurduysanız sorun çıkarabilir. romu tekrar flashlarsanız, rom stock kernel e dönebilirsiniz.

İyice bozdum ben düzeltirken, hazır bozmuşken 4.3 falan kurayım dedim şimdi 4.3 flashlayıp cm 10.2'yi kurup bunun üzerinden o kerneli kurmayı düşünüyorum. Battı balık yan gider Şeytan da dürtmüş olabilir.
  • 4.2 Atom Rom kullanıyorum, full wipe yaptım Cm11 kurayım diyorum TWRP ile ama hata veriyor. TWRP ile kurulmuyor mu arkadaşlar?

edit:recoveryi güncellemek lazımmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcerer -- 28 Ocak 2014; 23:53:24 >
  • tamamen stock ve mükemmele yakın 4.4.2 kitkat rom arayanlara :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2625799

1 haftadır kullanıyorum,en ufak sorun yok ve şarj süresi süper,cm11 den daha uzun gidiyor.rom da hiçbir eklenti,mod,tweak vb.yok,tamamen google tarafından yayımlanan stok rom.
    bu nedenle güncelleme vs.beklemeyin,sade ve temiz bir rom isteyenler kursun.
  • 
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.