Şimdi Ara

GOOGLE CHROMECAST KULLANANLAR (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
2.213
Cevap
88
Favori
178.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaş 5v3a ve 5v2a 2 adaptör ile denemiş çalışmamış.Sizinki cc ile uyumlu.Bizim aldığımız aparat cc ile uyumlu değil iade edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    Bende ilk onu alıcaktım sonra vazgectım , aldığım ürünün linki https://m.tr.aliexpress.com/i/32849364874.html

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BsalihBjk B kullanıcısına yanıt

Km2 benzeri cihazlar daha çok hoşuma gidiyor.Ben test amaçlı alıyorum ne kadar kullanacağım belli olmuyor huba o kadar para veremem.Bu aparatıda sadece nordica kumanda için almıştım.Uzun süre kullanmak isteyen arkadaşlar alabilir.

• 2 tane km2 ve chromecast 4k var.Chromecastin akıcı bir menüsü var.Ama km2 nin görüntü kalitesi benim 42 inç phlips full hd led tv de bir tık daha iyi gibi.Hdmı portlarının yerini değiştim yine aynı.Bir süre kullanıp birini satacağım.2 cihazıda kullanan arkadaşlar değerlendirme yapabilirmi?

• Km2 in birini sattım.Chromecastti ve km 2 kullanmaya karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 14 Ekim 2021; 21:48:10 >
  • Arkadaşlar merhaba;

Google Chromecast TV 4K 2021(Kumandalı +Beyaz) için USB hub ihtiyacı doğdu. TR'de satılan ve cihazı desteklediğinden kesin emin olduğunuz bir Ethernet+USB Hub cihazı var mı? 80 kere al geri gönder vs uğraşmak istemiyorum. Çalıştığından kesin emin olduğunuz bir cihaz varsa linkini verir misiniz lütfen. Teşekkürler.

• Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt

tesekkurler hocam bana 1 usb 1 eth yeterlı eger bırılerı daha uygun fıyatlı bır onerıde bulunmazsa bunu alacagım

• Elaman kullanıcısına yanıt
    O fiyat altında bulmanız çok zor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • chromecast 3. nesil cihazımı satıyorum. 300 TL

• Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt
    Ok bir tane önerdiğinizden sipariş geçiyorum o halde. Bu arada üzerindeki hdmi girişi mi çıkışı mı acaba. Bizim cihazlarda onların bir kullanımı oluyor mu acaba?

Hdmi olayını hiç kullanmıyorum sadece ethermet bağladım birde ek kumanda için usb çıkışına küçük bir aparat

• Ok dostum eyv. Çok çabuk bilgilendirmelerde bulundun çok teşekkür ederim.

Rica ederim takıldığın yer olursa sorarsın

• orjinal chromecast 2 elinde satılık olan var mı?

netflix ve spotify için kullanacağim.

• Chromecastte kullanmak için https://dehabilgisayar.com.tr/kablo-ve-ceviriciler/donusturuculer/prd-hadron-hdx7764-type-c-to-usb-3-0-hdmi-3-port-mac-cevirici aldım.2 haftada 2 kez usb de kopma oldu.Farklı bir hubu kullanan arkadaş cihazı yeniden başlatınca eternet bağlantısı kopuyor demişti. Bendeki sorunun sebebi ne olabilir, yeniden başlatma ile alakası olabilirmi?Aynı şehirden aldım.Otg kabloyu iade edip yenisini alabilirim. Fişi takıp çıkarınca düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 27 Ekim 2021; 18:15:43 >
  • arkadaşlar, tv'de yerleşik chromecast'ta, laptoptan TV'ye video aktarırken internet upload hızı önemli mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren377 -- 28 Ekim 2021; 19:11:1 >
  • Upload hızınin önemi yok 👍

GOOGLE CHROMECAST KULLANANLAR
     GOOGLE CHROMECAST KULLANANLARamazon.com
    vilcome USB C Hub Adapter, 8-in-1 USB C Adapter,with 4K USB C to HDMI,SD/TF Card Reader and Ethernet,3 USB 3.0 Ports,87W Power Delivery,for MacBook Pro, iPad Pro 2019/2018, Pixelbook, XPS, and More
    https://www.amazon.com/Adapter-VILCOME-Ethernet-Delivery-Pixelbook/dp/B07YHJV74T?ref_=ast_sto_dp

ben bunu 20w adaptör ile kullanıyorum hiçbir sorunu yok

• Arkadaşlar medya oynatıcı almam gerekiyor. konu hakkında pek bilgim yok. mesajları okuyarak bilgi sahibi olmaya çalıştım. Bu cihaza play store harici uygulamaları yükleyebilir miyiz? iptv benzeri uygulamaları kullanabiliyor muyuz?

li

GOOGLE CHROMECAST KULLANANLAR
     GOOGLE CHROMECAST KULLANANLARwww.n11.com
    Google Chromecast TV 4K Medya Oynatıcı Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/google-chromecast-tv-4k-medya-oynatici-1779312?magaza=gelecekevimde

linkteki ürünü almak istiyorum. orjinal ürün mü bu. teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.