Şimdi Ara

Gone Girl (2014) | David Fincher (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
8.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kadını Neil Patrick Harris'in kaçırmadığını polisler kamera kayıtlarından anlayamazlar mıydı? kendi rızasıyla orada durduğu çok rahatlıkla anlaşılabilirdi. bir de ben affleck nasıl oldu da filmin sonunda kadını terk etmedi anlamadım. olabilecek en psikopat kadınla evli kalmaya nasıl razı oldu ki bu adam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jungleboogie92 -- 14 Ekim 2014; 2:15:31 >
  • Gone Girl - Kayıp Kız filmiyle ilgili bir inceleme yazısı:http://www.sinemajor.com/haber/4527/kayip-kiz---gone-girl-filmi-sinemajor-incelemesi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: hangman23

iki şey soracağım

kadını Neil Patrick Harris'in kaçırmadığını polisler kamera kayıtlarından anlayamazlar mıydı? kendi rızasıyla orada durduğu çok rahatlıkla anlaşılabilirdi. bir de ben affleck nasıl oldu da filmin sonunda kadını terk etmedi anlamadım. olabilecek en psikopat kadınla evli kalmaya nasıl razı oldu ki bu adam?

Evin içinde kamera yoktu.Hatta kadın kendini yaralayıp dış kameraya karşı gösterdi.
    Kendi çocuğunu taşıyor kadın. Hatta kardeşiyle de bu konu üzerinde tartışıyorlardı.

• Sinemada izleyecek film ariyodum süper oldu bu hic gözüme de ilismemis kaciricaktim az daha. İzleyelim bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın gideceğim Prisoners'a benzettim ilk bakışta ama bilemedim öyle midir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

iki şey soracağım

Evin içinde kamera yoktu.Hatta kadın kendini yaralayıp dış kameraya karşı gösterdi.
    Kendi çocuğunu taşıyor kadın. Hatta kardeşiyle de bu konu üzerinde tartışıyorlardı.

evin içinde de kamera var diye anlamıştım ben. yanlış anlamış olabilirim. ama senin dediğin doğru olsa bile kadını eve ilk getirdiği zamanın görüntülerinin olması lazım dış kameralarda. oradan da kaçırılmadığı anlaşılabilir. ayrıca o dış kameraya yaptığı hareketle de evin içinde serbest bir şekilde dolanabileceğini belli etmiş oluyor. polisler sormazlar mı hiç sen niye evden kaçmaya çalışmadın, o camı falan neden kırmaya çalışmadın diye.
    evet kardeşiyle tartışıyorlardı ama ben hala tam anlamadım neden terk etmediğini. kadın psikopatın allahı ya. kim olsa kaçar giderdi o kadından. terk etmeme nedeni tatmin edici olmamış.
    filmin senaryosunu biraz nolan filmlerinin senaryolarına benzettim. onun senaryolarında da hikaye çok uçuk olur ve boşluklar olur hikayede. bu yüzden nolan filmerini pek sevmem. ama bu filmin yönetmenliği nolan filmlerinden çok çok daha iyiydi tabi ki. keşke senaryoda oturmayan kısımlar olmasaydı. o zaman başyapıt diyebilirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jungleboogie92 -- 16 Ekim 2014; 15:04:25 >

• Amy nin takvim notlarina takildim filmde ..ilerleyen gunlerde kendini oldur notu vardi neden buna karar verdi neden vazgecti ? Ayrica o kadar az para almasina sasirmistim..ha bir de telefinda kim ile konusmutu ? Desi mi

• David Fincher yine çok sağlam film yapmış adamın tarzına çekim kalitesine bayılıyorum çok farklı bir hava veriyor.Ayrıca film bence hiç durağan değildi bir 30-40 dk daha olsa hayır demezdim.

Amy'nin geri dönüşünün nedenini anlayabilmek filmin sonunda ne oldu acaba sorusu kadar ilginçti bence nasıl hamile kaldığıda ayrı bir olay devam filmi olur mu olmaz mı bilemiyorum ama baya bir soru işareti bıraktırlar.
  • Mükemmeldi yahu. Fincher abimizin elinde kötü film çıkmaz.
    Film çok iyi işlenmişti bana göre.
    Amy kadar akıllı bir kadın karakter daha görmedim. Karaktere hayran kaldım. Bütün herseyi kontrol altında tutmasi mükemmeldi.

Kesinlikle izleyin.

• Suanda arkadaslarla izliyoruz gayet guzel gidiyor :) film arasi oldu

Film bitti gayet guzel izlenir :) Salonda genelde sevgililer vardi acik sahnelerde gulup durdular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEHHANI -- 18 Ekim 2014; 21:32:58 >
  • imdb top 250 ye 73.sıradan giriş yapmış. sanırım izlemek farz oldu

http://www.imdb.com/title/tt2267998/
  • Bu yıl çok kez sinemaya gittim açıkça söyleyeyim. Yılın en iyilerinden bana kalırsa gereksiz uzatılan cinsel sahneleri dışında problemi yoktu. Tanner bolt un son sözünde salonca koptuk

You two are the most fucked up people I've ever met and I deal with fucked up people for a living.

• film ağır ilerliyor ama tam david fincher tarzı olmuş, filmlerini izleyenler anlar zaten

bu filmin ikinicisinin geleceğini pek sanmam, david fincher denilen adam yapmaz filmleri böyle çünkü
    neil patrick harris in ölümü efsane sahne olmuş hani salonda 1-2 kişiden 'hass' kelimesini sesli olarak duydum :) 'ben dahil
    ayrıca her sahneye çıkışında himym dan dolayı gülesim geldi :D

rosamund pike işin dibine vurmuş, hasta oldum
  • Film çok iyi. Hiç düşünmeden gidin pişman olmazsınız
  • quote:

quote:

quote:

iki şey soracağım

evin içinde de kamera var diye anlamıştım ben. yanlış anlamış olabilirim. ama senin dediğin doğru olsa bile kadını eve ilk getirdiği zamanın görüntülerinin olması lazım dış kameralarda. oradan da kaçırılmadığı anlaşılabilir. ayrıca o dış kameraya yaptığı hareketle de evin içinde serbest bir şekilde dolanabileceğini belli etmiş oluyor. polisler sormazlar mı hiç sen niye evden kaçmaya çalışmadın, o camı falan neden kırmaya çalışmadın diye.
    evet kardeşiyle tartışıyorlardı ama ben hala tam anlamadım neden terk etmediğini. kadın psikopatın allahı ya. kim olsa kaçar giderdi o kadından. terk etmeme nedeni tatmin edici olmamış.
    filmin senaryosunu biraz nolan filmlerinin senaryolarına benzettim. onun senaryolarında da hikaye çok uçuk olur ve boşluklar olur hikayede. bu yüzden nolan filmerini pek sevmem. ama bu filmin yönetmenliği nolan filmlerinden çok çok daha iyiydi tabi ki. keşke senaryoda oturmayan kısımlar olmasaydı. o zaman başyapıt diyebilirdim.

Bende sizin gibi düşünüyorum senaryoda sıkıntı var.Ayrıca nolan filmleri hakkındaki görüşlerinizede katılıyorum.Benim gibi düşünenleri görmek sevindirdi...

• quote:

quote:

quote:

iki şey soracağım

Hocam ucu açık aslında. Kadın kurtuldu ama davayı FBI alıyor, belki FBI dediğini fark edip tutuklayacak vs.

• Müthişti. David Fincher yine ustalığını konuşturuyor gerek oyunculardan maksimum verimi alma gerekse çekim kalitesi.. Baya beğendim süresi de tam uygundu.
  • ben affleck in geçen ki roportajda ki tavrından dolayı takdir ettim.
  • Beyler web dl altyazı bekliyorum
  • aynen 720p webdl dd5.1 geldi ama ben dts 1080p bekliyorum bu film için...

hooo.. ama bluray release a 1 ay varmış yahu şimdi baktım.... napsam acaba dd5.1 var ne de olsa izlesem mi? bu filmde dts istiyordum ama.. 1 ay da beklemek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 11 Aralık 2014; 19:33:34 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.