Şimdi Ara

GOLF 7 TDİ DSG 6 TL YAKIYOR ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
     GOLF 7 TDİ DSG 6 TL YAKIYOR ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 21 Temmuz 2015; 20:56:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav insanlar şu 1.6 dizel araçlardan ne bekliyorlar?Bırak kardeşim yaksın araba,yakmasında ne yapsın? Kendi yakıtını mı üretsin?2011 1,6 hdi aracım var 2300 km önce yol bilgisayarı yakıt verilerini ekrandan kaldırdım sürekli saati gösteriyor.Mazot azaldığı zaman gidip alıyorum dün baktım ortalama 6 lt gösteriyor.Kafam rahat takmıyorum böyle şeyleri.Bırakında bir araba 6-8 litre yaksın yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  GOLF 7 TDİ DSG 6 TL YAKIYOR ?

[simage]http://i.hizliresim.com/aDB73R.jpg [/simage]

• Otobana çıkın 90la giderken sıfırlayın bir süre öyle kullanın ortalama 4ün üzerindeyse sıkıntı var demektir sonra ver elini servise.

• Hocam degerlerin biraz yuksek, ben bir ara tsi motor mu diye basligi tekrar kontrol ettim, sert kullanim yapiyor musun? Ornek 61km ortalama hiz ile ben 4.3lt yaktim tsi ile. Ortalama 37 km hiz ile ancak 5.8 yakiyorum uzun sureli.

• uniqlo kullanıcısına yanıt
    Hocam üst Mesajda tüketimin fotolarını koydum euro 6 motor 110 bg benim araba bu. Motor biraz fazla yakar diyorlardı test edildi onaylandı 105 lik daha az yakıyor bide araba sıfır yeni olduğu içinde fazla yaktığını düşünüyorum dün marmaris e giderken 4.6 a kadar dusurdum uzun süre öyle devam etti daha sonra 5.5 a kadar çıktı uZun süre düşmedi son görülme 5.4 olarak kaldı 105lik olsaydı bence 4 lt yakardi suan araba 2000 km de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 22 Temmuz 2015; 10:45:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

Hocam üst Mesajda tüketimin fotolarını koydum euro 6 motor 110 bg benim araba bu. Motor biraz fazla yakar diyorlardı test edildi onaylandı 105 lik daha az yakıyor bide araba sıfır yeni olduğu içinde fazla yaktığını düşünüyorum dün marmaris e giderken 4.6 a kadar dusurdum uzun süre öyle devam etti daha sonra 5.5 a kadar çıktı uZun süre düşmedi son görülme 5.4 olarak kaldı 105lik olsaydı bence 4 lt yakardi suan araba 2000 km de

Benim aracta 6700 kmde ve ilk 2000de de benzer degerler vardi, ustelik 105lik tsi motorken.

• uniqlo kullanıcısına yanıt
    Benimki tdi dsg

• 31 aralıkta tekrar golf tdi dsg ile yolculuk yapacağız bakalım istanbul yollarında ne kadar yakacak
  • Havanın 0 derece ve altı olduğu durumlarda zaten tüketim +1lt civarı artıyor. İkinci olarak 90km sabit hızda gitmezseniz hiçbir şekilde fabrika verisini yakalayamazsınız zaten. Standart 90km hızdır. Çoğu kuruluş bu hıza göre uzun yol tüketim verisini yazar. Siz 120 ile gidip olması gerekenin üstünde diye şaşırırsınız anca..
  • Dci al uzun yolda 3.5 - 4 yakarsın. bende var öyle yakıyor...ne işiniz var hitler tdi la .emisyon felan almış başını gitmiş eski motor .

• murat8361 kullanıcısına yanıt
    qashqasi 1.6 dci kullandım hiçte az yakmıyor şehir içi 9 10 tl açık trafiksiz yerde 5.5 6.0 tl
  • 1.6 tdi manuel olursa 6 otomatik olursa 6.5 yakar. Gayet normal. Sanki digerleri 3 yakiyor. Dci motorlar bile 5.5 -6.0 arasi yakar.

Onun disinda yokus asagi gidilip paylasilan tuketim degerlerine inanmayin.

Tsi motor normal kullanimda 5-6 litre yaksin bi de gelsin beni yaksin

• 1.5dci 90hp ile ist şehir içi 4.5-4.8 ortalama.. 28km ort hız ile ...şehir dışı 110km hız ile 4.1 yakıyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 25 Aralık 2015; 17:05:36 >
  • trust06 T kullanıcısına yanıt
    2.5 kişi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf 7 Tdi Dsg Dizel aracım vardı .Uzun yolda şöyle söyliyim.Ailecek gittik Araba bagajda dahil fuldü.Bursadan Trabzona gittim geldim.
    Bursada sıfırladım Trabzona kadar hiç bakmadım.Bazı yerlerde duruk arabada 5 kişi var bagaj zaten ful dolu.Yol uzun olduğundan 110dan aşağı hiç düşmedim bitmiyor yoksa yol gerçi 110la da bitmiyor gerçi ama olsun.110dan aşağı hiç düşmedim yani
    Bazı yerlerde rampa var +3000 devir kullandım.Yine bazı yerlerde 160 ve üstü hızlarda da gittim.Trabzona geldim ortalamaya baktım 4.9du.
    Bence gayet iyi bir tüketim ha 3 yakmış ha 4 yakmış .2side çok iyi değerler bence.Benim değerlerim böyleydi.
    Şehir içide derseniz agresif ve sakin kulanım ortalaması 6.4tü.Bence gayet iyi bir değer ne beklediğinize bağlı.60la gidip 2.5 litrede yaktırabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqwe55

2.5 kişi mi?

Hocam 6 yaşın da çocuk :)

• trust06 T kullanıcısına yanıt
    Yarım yamalak İngilizcem ile I AM UNDERSTAND NOW diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.