Şimdi Ara

Golf 6 ile Kaza Yaptim.Yeni VW Bayilerde yok.Yerine ne alayim? Yeni Resimler Eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
11.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2009 golf 6 1.4 tsi dsg7 aracimla kaza yaptim. Sukurler olsun benim de esimin de burnumuz dahi kanamadi. Arac muhtemelen perte cikacak. on 3 airbag patladi. sol on sase kirildi. .. !...

Yine ayni aractan almak isterim ama malumunuz golf 7 muhabbetine siparis alinmiyor. Golf 7 ne zaman gelecek belli degil. Scirocco icin 3 ay gun veriyorlar. cc icin ekim sonu diyorlar en erken ve cok pahali.

Yerine en azindan ayni guvenlikte ve en azindan ayni sanziman rahatligi (otomatik) ve en azindan ayni performans (guc) ayarinda ne onerirsiniz? (Guiletta geciyor aklimdan?)

Golf 6 ile Kaza Yaptim.Yeni VW Bayilerde yok.Yerine ne alayim? Yeni Resimler Eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akburak -- 7 Ekim 2012; 18:11:29 >

• megane 1.6 dci edc
  • Geçmiş olsun.Önermeyi fazla bilmem ama Fiat Bravo'lar çok güzel isterseniz onlara bakın.
  • Geçmiş olsun VW derim başkada hiçbirşey demem VW Touareg , Tiguan yada Passat Golf bu dörtlüden şaşmayın derim ben Herzaman güvenlik önemlidir bu araçlarda hakkını veriyor. Tekrar geçmiş olsun
  • Astra dizel otomatik veya insignia dizel otomatik tavsiye edebilirim
  • Aceleniz yoksa Golf 7 yi bekleyin bence.
  • Çok geçmiş olsun.

Biraz daha ekleyerek A3 veya Bmw 1 bakabilirsiniz.

A3 kasa değiştirmek üzere olduğu için ciddi indirimle satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyüp Y

Geçmiş olsun VW derim başkada hiçbirşey demem VW Touareg , Tiguan yada Passat Golf bu dörtlüden şaşmayın derim ben Herzaman güvenlik önemlidir bu araçlarda hakkını veriyor. Tekrar geçmiş olsun

Touareg önermişsinde adamın acaba o parayı verme gücü var mı? Benim önerim golf 7 yi bekleyin derim.
  • yeni golf'u bekleyın derim, ocak gibi gelecek
    olmadi 116i 118i albilirsiniz
    borusan esenbogada bitene Mpaket estoril blue 116i var showroomda araba
    88.000 yazmıslar liste fiyatı, alcantra doseme, ısıtma koltuk falan var, epey dolu araba
    dusunurseniz bakın derim bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abruzzi

Çok geçmiş olsun.

68'den basliyor. bu indirilmis hali mi acaba? eski fiyatlarini bilmiyorum?

bir de arkadaslar, arabam yok. bekleyecek durumum yok. acil araba almaliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akburak -- 15 Eylül 2012; 11:32:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akburak

2009 golf 6 1.4 tsi dsg7 aracimla kaza yaptim. Sukurler olsun benim de esimin de burnumuz dahi kanamadi. Arac muhtemelen perte cikacak. on 3 airbag patladi. sol on sase kirildi. .. !...

Yine ayni aractan almak isterim ama malumunuz golf 7 muhabbetine siparis alinmiyor. Golf 7 ne zaman gelecek belli degil. Scirocco icin 3 ay gun veriyorlar. cc icin ekim sonu diyorlar en erken ve cok pahali.

Yerine en azindan ayni guvenlikte ve en azindan ayni sanziman rahatligi (otomatik) ve en azindan ayni performans (guc) ayarinda ne onerirsiniz? (Guiletta geciyor aklimdan?)

60 bin lira civarinda bir butce ayiracagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akburak -- 15 Eylül 2012; 11:33:59 >

• Bence yeni Golf
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

quote:

Orijinalden alıntı: Eyüp Y

Geçmiş olsun VW derim başkada hiçbirşey demem VW Touareg , Tiguan yada Passat Golf bu dörtlüden şaşmayın derim ben Herzaman güvenlik önemlidir bu araçlarda hakkını veriyor. Tekrar geçmiş olsun

Touareg önermişsinde adamın acaba o parayı verme gücü var mı? Benim önerim golf 7 yi bekleyin derim.

Beyfendinin aklından zaten Guiletta geçiyormuş Guiletta ya o kadar para verene kadar önerdiğim araçları alıp rahat edebilir yani ayrıca golf 7 de olabilir sizin dediğiniz gibi
  • Öncelikle geçmiş olsun.

Eğer ikinci el kaygınız yoksa 1.4 170 hp multiair tct alırsanız on numara bir araç olur. Motor gücü olarak golften daha fazlasını sunacaktır. Tct ise çift kavramalı şanzuman dsg ile aynı rahatlığı size verir.
  • Gecmis olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer güvenlik ön plandaysa merak etmeyin Gulıettta golfden daha güvenlidir.
  • İkinci el temiz bir Golf 6 şimdilik işinizi görür. 1-2 yıl kullandıktan sonra Golf 7, A3, V40 ya da 1.18 gibi bir araca geçiş yapılabilir. Giulietta otomatik şanzıman konusunda pek başarılı değil bildiğim kadarıyla.

Örnek:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-hatasiz-sunrooflu-tertemiz-0-gibi-99276291/detay
  • quote:

quote:

Çok geçmiş olsun.

68'e fulle yakın otomatik ve dizeller var.

Benzinliler bariz ucuz. Bayi ile konuşarak fiyat almanızı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: akburak

quote:

Çok geçmiş olsun.

Bayiler büyük indirim yapıyor sitedeki fiyata bakmayın.68 bin liraya 1.6 dizel otomatik fulle yakın araç alabilirsiniz.Bayiyi ziyaret etmekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Eğer güvenlik ön plandaysa merak etmeyin Gulıettta golfden daha güvenlidir.

Neye dayanarak bunu söylüyorsun,
    guvenlikte iki aracinda birbirinden ustunlugu yoktur bence....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.