Şimdi Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
929
Cevap
18
Favori
38.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gold un batmasına üzülmem de sanalpazar ve hizlial online alışverişin olmazsa olmaz oyuncularındandı bence,az ekmeğini pardon kuponunu yemedik
  • Artık kargo bilgisini girmeye gerek yoktu sanalpazar kodu ile kargoya gidince otomatikman sisteme dusuyor
    İnşallah batmazlar ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt
    2009 du sanırım 250 tllık ürün bonus yada maxi kartla alınınca 210 olurdu. hiç unutmam (piyasa fiyatı ürünün 300 tl idi)

müşteri hizmetleri on numaraydı (2 senedir alışveriş yapmıyorum, ürün içeriği zayıfladı)

ipad mini hepsiburada 900 tl ya satılırken hızlıal dan gnctrkcll ile 540 a aldım.

2300 tllık htc 1300 tlya yanlışlıkla satıldı- ürünler gönderildi.

kim ne derse desin hepsiburada tekelini yıkan hızlıaldır

gittigidiyor tekelini yıkan da sanalpazardır..!

yüzde 10 komisyon çok fazla sonteklif gibi dandik site bile yüzde 7 komisyon alıyor, satışlar baltalanır.

• kesinlikle müşteri hizmetleri açısından kendisini en iyi geliştiren firmadır hızlıal. Neredeyse 10 yıldır alışveriş yaparım bu siteden. Sürekli kendilerini geliştirdiler.

Daha 2 gün önce 200 liralık altlimitsiz çek ile Samsung Evo 250 gb ssd disk aldım, ertesi gün kargoladılar, bugün gelmesini bekliyorum. Bir çok kredi kartının puanlarının kullanılabildiği başka site var mı. Hatta puanları biriktirip istediğiniz zaman istediğiniz kadarını kullanabileceğiniz Türkiyedeki TEK SİTE. Bu yüzden kapanması gerçekten çok kötü olur. Umarım kapanmaz.
  • Rekabeti kötü etkileyecek , bu durum. Bu tür büyük firmalar batarsa sektöre yeni girecek şirketler içinde kötü örnek teşkil edecektir. Sonuçta çok mükemmel, sorunsuz firmalar değil ama sektör için gerekli firmalar. Yazık olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: canx

Gittigidiyor dışında alışveriş sitesi kalmayacak Sanalpazar da giderse?
    Hem ücretsiz listeleme hem de düşük komisyon vardı.
    Sanalpazar da giderse Gittigidiyor tek başına pazarda istediğini yapar.
    Gittigidiyor yarın dese ki komisyon %20 oldu, alternatif yok işe bak.

Satıcı yönünden Gittigidiyor,sanalpazar falan hikaye. Sahibinden.com a koyduğunuz ilanlar 5-10 kat daha fazla alıcı tarafından inceleniyor ve çok daha hızlı satılıyor. Gittigidiyor,sanalpazar vb. yerlerde ancak büyük satıcılar iş yapıyor ya da batan geminin mallarını satanlar...
  • Ayık olun beyler ortam çok puslu heryer batmaya başladı, güvendiğimiz siteler de batarsa artık ne yapcaz bilemiyorum

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Sah. dediğin firma ücretsiz ilana kota koyduğunu biliyormusun? kotan bittiğine ilan başı ücret alıyor artı komisyon pro dükkanların yayınladığı ilan gibi ilan açtığında kategori kuralına takılıyorsun! link vermek ücretsiz kullanıcılara yasak! ama ne hikmetse %7-9 komisyonunu alıyorlar ama! kargo anlaşmaları olmamasıda cabası! sah.... alıcıyı tutar korur kollar satıcı umrunda değil (ücretsiz ilanlı olanlar) sanalpazar hem satıcıyı hemde alıcıyı tutar kargolarında cuzi olmasıda cabası.
  • Dün Balıkesir'de Yaylada alışveriş merkezine gittim. Gold mağazası kapanmıştı. demekki sebebi buymuş
  • Dün gece 1de hizlialdan sipariş vermiştim puanları kullanmak için, şimdi mesaj geldi kargoya verilmeye hazır diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim batar, kim kurtarır bilmiyorum da, bizim firmalar aç gözlü. Baksanıza adam yazmış Balıkesir Yayla'da Gold şubesi var diyor, sen bu kadar düşük nüfuslu yerlere ne diye şube açarsın?

Bugün bir küçük esnafın bile aylık dükkan masrafı 5-6.000TL, bu tarz adamların aylık masrafı 25-30.000TL

Böyle gereksiz dükkan açana kadar, 30.000TL'lik veya 1 yıla vurup 350.000TL'lik mal al, sonra bunu gerçek anlamda %30 ucuza internetten sat, bak bakalım nasıl oluyor?

Ama amaç bu değil, amaç bizleri kazıklamak.

Amazon.com Türkiye özel diye bir bölüm fln açsa, Türkiye'de hiç bir elektronik market barınamaz.
  • Dolar Euro aldı başını gidiyor. Daha durun bakalım ne e-ticaret siteleri, inşaat şirketleri batacak. Şimdi hava çok puslu. Zaman paradan para kazanma devri. Eski dönem tekrar geri dönüyor. Hafızanızı canlandırıp 15 sene önce nasıl para kazanıyorduysanız o şekle dönün. Devir ticaret devri değil artık. Israr eden batar. Nokta...
  • Oha görünce bi terledim ama sıkıntı yok. 2 gün evvel yaptığım 400tl alışveriş kargoya verilmiş.

Hizlial.Com

• Hızlıal.com iyidir, umarım ki kapanmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold battı kesin bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

Dolar Euro aldı başını gidiyor. Daha durun bakalım ne e-ticaret siteleri, inşaat şirketleri batacak. Şimdi hava çok puslu. Zaman paradan para kazanma devri. Eski dönem tekrar geri dönüyor. Hafızanızı canlandırıp 15 sene önce nasıl para kazanıyorduysanız o şekle dönün. Devir ticaret devri değil artık. Israr eden batar. Nokta...

aynen bunu yazacaktım o dönemleri iyi bilirim yaş itibariyle,daha iyi günlerimiz ,nakitin kral oldugu döneme giriyoruz paranıza sahip çıkın gençler...
  • dün gece hızlı gönderi olarak aldığım 4 ayrı ürün kargoya teslim edilmiş. satış faaliyetlerinde herhangi bir sıkıntı gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick15 -- 7 Ocak 2016; 10:28:49 >
  •  Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi

ilk defa satışını yaptığım ürüne onay verilmedi umarım alıcı mağdur edilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfzcn

Arkadaşlar. Kriz dalgası yaratmanın en kolay yolu kriz söylentisi yaratmaktır. Paralar çekilir, alışveriş kesilir ve söylenti gerçeğe dönüşür. Ayrıca iflas erteleme isteyen bir kuruluşun isteği mahkeme tarafından kabul görürse bu resmi gazetede yayımlanır ve kesinlikle basın bunu haber yapar. Gerçi kapatıp gittikten sonra ne yapacağız diyebilirsiniz ama bunlar komandit şirketler çoklu şirketi ve ortağı var, ha deyince yapamazlar öyle pcdepo gibi.
    Kıssadan hisse:Sanalpazar iyiydi ya kapanmasın.

İflas erteleme nedir ki arkadaşlar ?
  • Geçen hafta ilk defa sanalpazardan satış yaptım o da batacağı tuttu.Halen 130 tl yi ödemediler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.