Şimdi Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
18
Favori
38.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gold bilgisayar alt firma olabilir. Bilmiyorum. Eğer goldun sahibi olduğu grup borsada ise yeterli. Alt grup olarak olmayabilir. Şirket başına bakmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanalpazar batmasın ya
    Katılanlar ++++++

• kingo_disco kullanıcısına yanıt
    Sağlam ölücüymüşsün. Bu gold grubunu sevmem ama bu tip ölücüleri daha çok sevmem.

• 7 iş gününde temin edilecek ürün aldık iyi mi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Sektörde rekabetin azalması hiç iyi bir şey değil.
    Gold iyi değildi belki ama güzel fiyatlar veriyordu, paralel ithalat yaparak tedarikçileri rekabete zorluyordu.
    İyi ki batmış diyenleri anlamıyorum.
    Yüzlerce kişi işsiz kalacak. Belki sanalpazar'da müşteriler ve satıcılar mağdur olacak.
    Yarın Media Markt'ta kapatır giderse, Bimeks Vatan Teknosa'ya kalırız artık.

+1 rekabetin azalması tüketiciye negatif yansıyacak.
    Çok oyuncu olduğu için rekabet oluyordu fiyat avantajı oluyordu.
    Keşke Amazon gelse Türkiye'ye. http://www.amazon.com.tr/

• sanalpazarı hiç satış yapmak için kullanmam bi kere kullanıyım dedim ardından bu sabah alıcıdan onay geldi ardından gelen mesaj belli zaten bankalarla ilgili sıkıntı varmış ne zaman biter bir bilgide vermiyorlar ödemeyide yapmıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: canx

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Sektörde rekabetin azalması hiç iyi bir şey değil.
    Gold iyi değildi belki ama güzel fiyatlar veriyordu, paralel ithalat yaparak tedarikçileri rekabete zorluyordu.
    İyi ki batmış diyenleri anlamıyorum.
    Yüzlerce kişi işsiz kalacak. Belki sanalpazar'da müşteriler ve satıcılar mağdur olacak.
    Yarın Media Markt'ta kapatır giderse, Bimeks Vatan Teknosa'ya kalırız artık.

+1 rekabetin azalması tüketiciye negatif yansıyacak.
    Çok oyuncu olduğu için rekabet oluyordu fiyat avantajı oluyordu.
    Keşke Amazon gelse Türkiye'ye. http://www.amazon.com.tr/

Amazon Amerika'daki müşteri memnuniyeti anlayışını Türkiye'ye getirse bu kadar ölücüyle baş edemez ki taaa Amerika'dan bile baş edemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Üzülürüm doğruysa. Hızlıal felan tamam da sanalpazar gg tekeline son veren firma.

Sanalpazar mı ? !!!
    O bahsettiğin firmanın çalışanları tek hesabını sebepsiz yere kapatırlar, farkına bile varmazsın. Neden niçin kapattıklarının cevabını alamazsınız. Böyle küstahlıkların, saygısızlıkların yaşandığı bir firmanın doğru ise iflasın eşiğinde olması hiçte üzücü olmamalı.

• day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

Bu ölücülük kültürü de ayrı bir sorun.

Amazon artık orda bile müşteri memnuniyetini biraz düşürdü.

Yüz verince astarını istemeye başlıyor insanlar.
  • Arkadaşlar daha dün 550 liralık bi ürün sattım, kargolamayı da yaptım sabah. Şimdi o para bana geçmeyecek mi ne olacak bi bilgi verin Allah için, kafamdan aşağı kaynar sular döküldü şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCankat

Arkadaşlar daha dün 550 liralık bi ürün sattım, kargolamayı da yaptım sabah. Şimdi o para bana geçmeyecek mi ne olacak bi bilgi verin Allah için, kafamdan aşağı kaynar sular döküldü şuan.

ödeme yapılır yapılmasına da net bir tarih verilemiyor. Hesapları blokeli olduğu için bir süre ödemeler bekler ama kesinlikle mağdur edeceklerini düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 7 Ocak 2016; 1:31:33 >
  • Burada kayyum atarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

Arkadaşlar daha dün 550 liralık bi ürün sattım, kargolamayı da yaptım sabah. Şimdi o para bana geçmeyecek mi ne olacak bi bilgi verin Allah için, kafamdan aşağı kaynar sular döküldü şuan.

ödeme yapılır yapılmasına da net bir tarih verilemiyor. Hesapları blokeli olduğu için bir süre ödemeler bekler ama kesinlikle mağdur edeceklerini düşünmüyorum.

Alıcıya ürün ulaşmadı ve onay vermedi haliyle, ürünü ya da parayı en kısa yoldan nasıl kurtarırım bilgi verebilir misiniz bilginiz varsa? 550TL içerde kalacak yoksa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

SANALPAZARA HİÇBİR BANKA SANAL POSTAN ÖDEME İZNİ VERMİYOR BEN DE ŞÜPHELENDİM ŞİMDİ CİDDİ SIKINTI VAR O ZAMAN DİKKATLİ OLUN BEYLER.

2 gün önce sanal pazar üzeinden aldım bir sorun yoktu
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Beni bir ay oyaladılar stoklarında olmayan ürünü sattılar, 3 kere değişik ürün teklif ettiler ama ne hikmetse onlarda hep stokta yok diye devamlı başka ürün önerdiler.

Bu yüzden hizlial.com un müşteri hizmetleri ve kalite standartları berbat ötesi!
  • Hizlial ile kredi kartının CHip paraları ile alışveriş yapılıyordu, var mı başka bunun gibi site ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beycemm

Hizlial ile kredi kartının CHip paraları ile alışveriş yapılıyordu, var mı başka bunun gibi site ?

Sende hemen hızlıal'ı gömmüşsün be hocam
    Bu arada soruna cevap vereyim, ne yazık ki bu tip bir site şimdilik yok ve var olacağınıda sanmıyorum. Bende puanlarımı hızlıal da biriktiriyorum.
    Umarım batmazlar, rekabet açısından ve bize sunduğu bu tip nimetler yönünden güzel site.
  • Tarsus da ki Gold kapandı demek batıyorlar doğru olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

internetten ilk alışverişlerin yapıldığı zaman bidolu.com dan sony ericson w800 almıştım ozamanın parası 880 tl mi ne verdik. 10 yılı aştı sanırım halen gelmedi. internetten satış yeni olduğu için internet yeniydi vezzy go ile mi ne aldıydım sanırım hakkımızıda arayamadık pek. tmsf ye devroldu falan kaynadı bizim para . şimdi buldum yıl 2005 miş 10 yılı geçmiş iyi hatırlamışım :dd

tasarruf mevduat sigorta fonu (tmsf), bank banka hissedarları ile bağlantılı şirketlerin yönetimine ve sahipliğine el koymasına olanak sağlayan 5020 sayılı yasayı, bu kez ünlü bir siyasetçi için kullandı.
    anap döneminin parlak ve etkili bakanı güneş taner ve oğlu kamil taner'e ait alışveriş sitesini (www. bidolu.com) işleten tank internet a.ş'nin yönetimi, tmsf'ye geçti. tmsf, söz konusu şirkete, uzan ailesi ile bağlantısını dikkate alarak sessiz bir operasyonla el koydu.
    el konulan şirket, aylık 2 trilyon liralık cirosuyla türkiye'nin en büyük elektronik alışveriş sitesiydi. trilyon derken ytl kullanıyorduk ozamanlar

• Hızlıal hayatta batmaz.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.