Şimdi Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
18
Favori
38.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vay be. 10 yıl önce 880 lira. hocam bende 7 yıldır internetten alıyorum. en büyük yediğim kazık kargo bedava olan ürüne kargo ücreti ödememdir. onu bile aklıma gelince bazen hazmedemiyorum. sizin sindirim sistemi bayağı güçlüymüş. çok üzüldüm ben şahsen. diyorum ara ara mesajlarımda sonra finans kanallarında e ticaret sohbetleri oluyor bizim kıytırık.com un sahibi falan e hihi çok gerideyiz. insanlar güvenmiyor. yok avrupada yüzde bilmemkaç yok bizde yüzde nenesinin onda biri. herkes cebini doldurmaya bakıp süslü yüzdeler verme peşinde gerçekler geçmişler kimsenin umrunda değil.
  • Wheatley kullanıcısına yanıt
    hocam olaya krathanede futbol yorumu yapan amca gibi girdin olaya. kimin garantisi var bu hayatta bu ticaret dünyasında.
  • Sanalpazar nasıl bir mantıkla işliyor zaten anlamış değilim . Daha önce bir iki ürün koymuştum ürün yayından kalkana kadar bir kişi bile girip bakmamıştı . Aynı ürünü diğer sitelerde çok hızlı bir şekilde satmıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lovekrand kullanıcısına yanıt
    aynen hocam. sanalpazar da 15 günde 10 görüntüleme alan ne mesaj ne satış alan ürün. ürün. sahibindende 300 görüntüleme 8 favori 30 mesaj. tabi mesajların 10 tanesi abi öğrenciyim üstüne 20 lira ver alayım mesajı oluyor . 10u kapıda ödeme gönder ama içinden hıyar çıkmasın mesajı. 10 tanede alacam ama ya göndermezsen güvenemiyorum. mesajı gittigidiyorda genelde 1 görüntüleme. 1 satış tamam şekline yakın bir kitlelere sahipler.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    İlk mesaja ekleyebilir misiniz resmi kanıt da olsun

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

İlk mesaja ekleyebilir misiniz resmi kanıt da olsun

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi

Abuuuuu burasi yanicak birazdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tarz haberler, Mavi Bilgisayar iflasını hatırlatıyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jlozde -- 7 Ocak 2016; 4:32:47 >
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Abin kim tanıyor muyum acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalpazar sanal ürünlerin satılmasına izin vermeyerek kendi ayağına sıktı zaten. ısrarla ilanları kapattılar, herkes gittigidiyora yöneldi.
  • işin gerçeği sanalpazar satıcıları da bir tuhaf oluyordu :)
    bir tanesine parayı ödemek için bayağı uğraşmıştım ,adam ürünü göndermiş ama kargo numarasını bir türlü girmedi
    satıcıya defalarca mesaj attım ama olmadı ,en son mh. lerini devreye sokarak parasını aktarmıştım
    bu sadece bir örnek ,buna benzer durumu çok yaşadım ,galiba satıcılarda bu siteyi pek sevmiyor izlenimi vardı
    ama hızlıal batarsa gerçekten kötü olur ,bazen en uygun orada bulduğumuz ürünler oluyordu (rekabet ne kadar çok olursa müşteri o kadar kazançlı oluyor)
    dört dörtlük bir site değil ama diğerleri de çok farklı değil ,onlarla da benzer sorunlar yaşanıyor
  • Şahsen hızlıal ve sanalpazar müşteri hizmetlerinden hiç bir sorun yaşamadım. Umarım kayyum ile firma devam eder.
    Son kullanıcılar için pek hayırlı bir haber olmadı.
    Düştük Doğan grubuna gene lanet.
  • puanları sıfırladık bıbıcım. konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • KRİZ Mİ CIKTI Bu sene
  • BATAN BATANA. Daha pcdepo yeni batmıştı yav.

• 3-4 firma var bunların net isimleri web siteleri neler. Tamam gold ile sanalpazarı biliyoruz da başka hangi siteler veya firmalar ber alıyor davacılaf içinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Pek sanmıyorum.

Piyasada genel bir durgunluk var.

Hepsiburada'nin deposunu bile gezmiştim, müdürünü bile tanıyorum. Adamlara kolay kolay bir şey olmaz.

• ayrıca bakınız : bascuda.com
  • Gold mağazalarına üzülmem.Mağaza çalışma sistemi zaten berbattı.Özellikle altunizade mağazasından bir ürün alın 15 dakika kasada onu ödemeye uğraşıyorsunuz.

sanalpazar dan çok ürün sattım-aldım ve hiç sıkıntı yaşamadım.İnsanlar taksitle alışveriş yapabiliyorlardı.
    Hızlıal'dan da çok siparişim oldu nerdeyse sıfır sorun yaşadım.Hatta en son siparişimi geçen ay verdim ertesi gün siparişim elimdeydi.
  • Firmanın alğı bir tedbir sadece. Ben zor durumdayım. Alacaklılarım haciz yapmasınlar. Çalışan çarkımı durdurmasınlar diye mahkemeden iflasın ertelenmesini istemiş. Borçluları içinde az daha sabredin demiş yakın zamana kadar herhangi bir şey olacağını sanmıyorum. Buşekilde çalışan binlerce firma tanıyorum.

• oz7oz kullanıcısına yanıt
    Ne kadar puan vardı ne aldin?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.