Şimdi Ara

Gohou

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kayseri erciyes, gohou'yu 31 mayısta serbest bırakacağını açıkladı. Şu adam faydalı olmaz mı bizde? Bedelsiz olarak mehmet akyüz gibi adamları toplayacaklarına alsalar ya şu adamı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir kaç kere izledim

Tam bankasya topcusu
  • Cok guclu ama daginik bir forvet, Erciyes neden birakti anlamasi guc. Yaninda Bobo gibi bitirici bir forvetle ortaligi ayaga kaldirabilir ama Besiktas icin cok yetersiz su an icin...
  • Aslında emenike içinde aynısı denildi. Güçlü ama dağınık. Bence kaliteli bi teknik direktörle üstüne koyarak ilerler.

• iyiki su emenike zamaninda piyasaya cikti ha , millet bank asya'da oynayan butun zenci forvetleri onun gibi bisey zannediyo
  • olmaz olmaz olmaz. emenike farkını karabükteyken hissettirmişti. gelişebilir gözüyle böyle bir oyuncuyla yabancı sınırı doldurulmaz.sonra yine uğraşırız
  • Yaşında farklılık olabilir ve ya başka bir sakatlığı, yoksa niye boşyere serbest bıraksınlar ki takımı bilen uyumlu bir forveti.
  • Eneramo 26 yaşında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BySerkan™

Eneramo 26 yaşında.

Aatıf Şeyşu da 21.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

quote:

Eneramo 26 yaşında.

Aatıf Şeyşu da 21.

02.07.1986
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Cok guclu ama daginik bir forvet, Erciyes neden birakti anlamasi guc. Yaninda Bobo gibi bitirici bir forvetle ortaligi ayaga kaldirabilir ama Besiktas icin cok yetersiz su an icin...

650 bin euro istemis sanırım , onlarda rakamı çok bulmuş.

@fidel castro

şeşu 26 yaşında

• Gohou'nun yeni takımı belli gibi
    Gerard Gohou'nun takımından ayrılması transfer borsasını kızıştırdı.

Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Ziya Eren, bu ay sonunda sözleşmesi bitecek olan Gohou ile görüşmelerde anlaşamadıklarını ve kulübe yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ettiğini söyledi. Gohou ile Erciyesspor Kulübü'nün ücret nedeniyle anlaşamadığı ileri sürüldü.

TRANSFER TAARRUZU
    Neuchatel Xamax'tan geldiği Denizlispor'da istediği patlamayı yapamasa da, Erciyesspor'da dirilen Gohou, 'Yeni Emenike' benzetmelerinin haklı olduğunu gösterdi. 1988 doğumlu futbolcu, bu sezon PTT 1. Lig'de attığı gollerle takımını Süper Lige yükselmesine önemli katkı sağladı. Gohou'nun takımdan ayrılması ile beraber transfer için pusuda yatan diğer takımlar harekete geçti. Ancak şu noktada gol kralı Gohou için en şanslı takımın Beşiktaş olduğunu söyleyebiliriz.

"BEŞİKTAŞ'I İSTİYORUM"
    Gerard Gohou, daha önce yapmış olduğu bir açıklamada Beşiktaş'a gitmek istediğini şu sözlerle dile getirmişti: "Beşiktaş çok büyük bir camia. Ligte de 2.sırada yer almaları bunu gösteriyor. Sezon sonu sözleşmem bitiyor. Beşiktaş gibi büyük ve köklü bir takımdan teklif gelirse 'Feda' demeye hazırım."

BEŞİKTAŞ İSTEDİ AMA..
    Gohou'nun bu açıklamaları sonrası Beşiktaş yönetimi bu isim için nabız yoklamış, ancak Kayseri Erciyesspor bu transfere sıcak bakmamıştı.

Böyle de bir haber var,konuyu görünce kendisi nedir ne değildir diye bakarken rastladım.
  • Bu sene çok izledim bu adamı bitiricilik,fizik iyi fakat çok yavaş

• yok be acayip itici bir tipi var adamın hemen hemen bank asya maçlarının tümünü takip ederdim adam o kadar bencil ki pas verse gol olacak en az 10 pozisyon izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

quote:

Eneramo 26 yaşında.

Aatıf Şeyşu da 21.

02.07.1986

Bence Bony Wilfried
  • Emenikeyle karşılaştırılmaz. Emenike bank asyanın tozunu attırıyordu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.