Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Trailer gelse kesin izlerdim. Bence yayinlanmasi daha iyi oldu heyecan oyuna kalsin :)

En çok oyundaki müzikleri merak ediyorum. Özellikle E3 2016'da calan ana müziğin farkli versiyonlarını duymak icin sabirsizlaniyorum. 50 gün sonra baltayla adamları böleceğiz inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 28 Şubat 2018; 15:08:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Trailer gelse kesin izlerdim. Bence yayinlanmasi daha iyi oldu heyecan oyuna kalsin :)

En çok oyundaki müzikleri merak ediyorum. Özellikle E3 2016'da calan ana müziğin farkli versiyonlarını duymak icin sabirsizlaniyorum. 50 gün sonra baltayla adamları bileceğiz inşallah

Oyunda güzel müzikler olacaktır haliyle hele ki can alıcı sahneler olduğunda. :)
    Birde düşmanlar ile karşılaştığımız zamanlarda Aynı önceki God of War oyunlarında olduğu gibi bizleri gaza getirecek müzikler ile bir kez daha sevdirecektir. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

En çok oyundaki müzikleri merak ediyorum. Özellikle E3 2016'da calan ana müziğin farkli versiyonlarını duymak icin sabirsizlaniyorum. 50 gün sonra baltayla adamları bileceğiz inşallah

Oyunda güzel müzikler olacaktır haliyle hele ki can alıcı sahneler olduğunda. :)
    Birde düşmanlar ile karşılaştığımız zamanlarda Aynı önceki God of War oyunlarında olduğu gibi bizleri gaza getirecek müzikler ile bir kez daha sevdirecektir. :)

Aynem hocam iyice odaklanarak oynamak lazım. Müzikler çok önemli.

Sizin planiniz nedir oyunu ilk olarak ne zaman oynamayi dusunuyorsunuz ?

• Ne kadar değiştik deseler de hala o eski melodiye yakın bence yeni müzikler de o yüzden yabancılık çekeceğimi sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

collector 450-500 lira bandında çıksa keşke o zaman ben bile alırım ama 600 liranın aşağısında pek çıkacak gibi durmuyor.

Kutulu da bir şeyler yapacaklar artık. Sürümden kazanmaları lazım, bu kadar GOW fanı varken elbet bir şeyler yapılmalı. Benim gibi kaç kişi şu oyunu kaç yıldır bekliyor Sony Türkiye kendi oyunlarında insaflı olur umarım.

Hocam ben almayı düşünüyorum Amazon'dan. Ancak Amazon'da bile 211 $ nerden baksanız 800 ₺'ye geliyor. Burada 600 ₺ falan hayal o yüzden. Daha bu işin KDV'si var

• İyimsel bi şekilde beklemeye devam edelim biz gene en kötü amazonda ki fiyata gelir ki o bile çok tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lost Pages Of Norse Mythology Episode 6: The Sundering Of Jötunheim

https://itunes.apple.com/us/podcast/the-lost-pages-of-norse-myth/id1274215279?mt=2#
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

collector 450-500 lira bandında çıksa keşke o zaman ben bile alırım ama 600 liranın aşağısında pek çıkacak gibi durmuyor.

Kutulu da bir şeyler yapacaklar artık. Sürümden kazanmaları lazım, bu kadar GOW fanı varken elbet bir şeyler yapılmalı. Benim gibi kaç kişi şu oyunu kaç yıldır bekliyor Sony Türkiye kendi oyunlarında insaflı olur umarım.

Hocam ben almayı düşünüyorum Amazon'dan. Ancak Amazon'da bile 211 $ nerden baksanız 800 ₺'ye geliyor. Burada 600 ₺ falan hayal o yüzden. Daha bu işin KDV'si var

Amazon'dan eskiden alışveriş yapardım dolar sağolsun arttınca elimi ayağımı çektim.

Ayrıca belirtmekte fayda var Sony TR Dolar bazında getirmiyor umarım biliyorsunuzdur? euro bazından hesaplanıyor collector, steelbook ve normal sürüm. Yani gerçeğe gelirsek collector birazcık hayal kalıyor gözümde. Kutulu bile 300 liradan çıkar bu gidişle.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

Amazon'dan eskiden alışveriş yapardım dolar sağolsun arttınca elimi ayağımı çektim.

Ayrıca belirtmekte fayda var Sony TR Dolar bazında getirmiyor umarım biliyorsunuzdur? euro bazından hesaplanıyor collector, steelbook ve normal sürüm. Yani gerçeğe gelirsek collector birazcık hayal kalıyor gözümde. Kutulu bile 300 liradan çıkar bu gidişle.

İşte ben de tam bu sebepten dolayı yazdım önceki mesajı

• evet hocam bende siz dedikten sonra fark ettim boşuna heyecanlamışız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 28 Şubat 2018; 18:58:37 >
  • Öğrendiğimizde büyük spoiler yemiş olacağımız şeyler var mıdır oyunda hocalar ?

Thor'un tipini gördüm tarzı spoilerlar degil de hikaye ve esrar ile alakalı spoilerlardan bahsediyorum.

Benim için büyük spoiler 3.oyunun sonunda ne olduğunu görmem, Athena'nın oyunda olduğunu kesin olarak öğrenmem, Odin'in bu oyunda olacağını öğrenmem, Jormungand'ın öleceğini öğrenmem tarzı şeyler olabilir.

Sizin büyük spoiler yenebilecek yerler hakkinda tahmininiz var mi ? Oyunda böyle önemli yerler olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 28 Şubat 2018; 21:08:11 >
  • Artık en ince ayrıntısına kadar herşey diyebilirim ben aslında ;) ama başında 3. Oyunun sonu ve sonrasında bu oyuna kadar neler oldu, neler yaşandığı geliyor benimde sonra o trailer da gördüğümüz kadın kim aktif bi yer alacakmı hikayede, Kimlerle karşılaşacağız ve alt ettiğimiz bu düşmanlarımızın ekipmanlarını kullanabilecekmiyiz gene diyebilirim ilk etapta.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Gow 3 den sonra nasıl kurtulup nors a gelmememiz ve blade of chaos çok büyük spoiler olur benim için hocam

• Sony Türkiye açıkladığı zaman düşürür 40-50 TL 289 olacağını düşünüyorum orda fiyatlar 40-60 arası düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Sony Türkiye açıkladığı zaman düşürür 40-50 TL 289 olacağını düşünüyorum orda fiyatlar 40-60 arası düşüyor

Hemen düşürmezler hocam açıklanan fiyata çekerler ilk etapta, ellerine erken geçecek olursada önce siz oynayın diye faiş fiyatlardan satarlar tipik spotçu mantığı.

• Dün akşam maaş yattığı gibi dijital satın aldım kardeşlikle 103 liraya gelecek. Oyun umarım en zorda bitirme süresi 35 saati geçer. Her oyunda en ufak yan görevi yapma takıntılığı olarak başında 35 40 saat oyalasa çiçek gibi olur. Yeni kamera açısı bence muazzam oldu kesinlikle gerekliydi.
  • arkadaşlarla şimdi oyunu konuşuyorduk kutulu almayı düşünüyorum dedim digital daha uygun ondan almak mantıklı dedi seriyi bitirdiğim için yeni oyunu kutulu düşünüyorum çıkış zamanı duruma göre karar vereceğim
  • Phoenix Dağı: ". Yunan mitolojisinde bir Phoenix dağında ölürseniz hayat bulursunuz."

Yerde ki simgeyi hatırlayanlar var mı aranızda ? :)

Umarım spoiler değildir, herhalde değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 1 Mart 2018; 19:5:56 >
  • Zürihte ön sipariş ettim kutulu alma şart

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.